כל האמת על קאשבק!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/כל-האמת-על-קאשבק/

קאשבק – למה, כמה ואיך? קאשבק,CASHEBACK, החזר כספי על כל קניה…בין אם קרן מור ויובל סגל זימזמו לכם ג’ינגל ברדיו, שלטי החוצות בדרך לעבודה או המכתב של הבנק והויזה, נדמה שפתאום כולם גילו את הקאשבק ואתם ‘פרייארים’ לא להשתמש באחד. אז בואו נכיר, מה זה, כמה באמת מקבלים, איזה קאשבק באמת טוב ואיזה סתם ואם…

תגובה מאת אבי
אתם כתבתם שיש אפשרות לצרף בן או בת זוג לכרטיס אשראי שופרסל ולקבל פטור מדמי כרטיס לכל החיים אני ניסיתי לחפש את האופציה הזאת של הפניית חברים ולא מצאתי

עבדו פעם עם לאומי קארד, עכשיו עם כאל.
הכי טוב דבר איתם ישירות - 5083*

תגובה מאת אבי
כתבה מקיפה ומושקעת. כל הכבוד. גם אני נפלתי בפח של לאומי PAYBACK, נתנו כמה שקלים בהרשמה, ועוד כמה שקלים בקניות קטנות, אח"כ בקניות הגדולות של אלפי דולרים ב EBAY פתאום זה לא נקלט…ולא עזר כמה שהתווכחתי איתם, שלא לדבר על זה שהם ממש מתחמקים מלענות.
תגובה מאת אדם
שלום וברכה, רגע אז אם בקאשבאק שלכם של קאשגורו, ניתן לנצל קופון שהבאתם בזוזו דילס למשל, וגם להרוויח קאש באק?
תגובה מאת עמי
סלח לי זה קשקוש - כל האתרים כולל קאשדו הזה נותנים אותם אחוזים. לפחות במקס יש פינוק און ליין, משיכה לכרטיס וכו…

סלח לי, התגובה לא לעניין.
הכתבה הזו עוד מלפני שלמקס היה קאשבק או שבכלל קראו להם מקס, אז תנוח.
תבחר במה שבא לך ובהצלחה.

זה גם לא נכון שכל האתרים נותנים אותם אחוזים

לדוגמה cashdo נותנים 4% (ועכשיו 5%) על אסוס לעומת 3% במקס
כמובן אם יש לך פינוק של כרטיס אשראי אין איך להתחרות עם זה.

Reply by shay
תתרחקו מאתר cashback.co.il, הם עובדים על אנשים. פוסלים לכם את ההחזרים ומאשימים אתכם שלא עשיתם מה שצריך.

אני קונה רק דרך tiber.co.il יודעים לתת לי את הקאשבק הכי גבוה בפער!
קניתי שם טריפל לדירה החדשה ועשיתי וקו סלולר קיבלתי 540 שקל. מעבר לזה השירות שלהם מדהים! מגיע להם!

מוזר אני קונה כבר כמה שנים דרך האתר konim.uno ועכשים הם לא מעבירים לי תשלום שמשכתי…