המדריך לקניה חכמה באמזון!

פורסם ב: 

המדריך לאמזונס! – איך קונים ב- AMAZON עם משלוח לישראל? – עודכן – אוקטובר 2020 מאות אלפי ישראלים כבר הזמינו מאמזון וחסכו המון! בסיום מדריך קצר זה (לא לדאוג, הוא רק נראה ארוך כי יש הרבה תמונות), תהפכו גם אתם מלקוחות תמימים ופרייארים אשר קונים רק בישראל במחיר מופקע ושירות לקוי, לציידים מיומנים שקונים במחירים מדהימים,…

תגובה מאת אליחי
איך עושים את השילוב חבילות? באיזה שלב? לא מצאתי
תגובה מאת קרנית
מדריך מצוין. נעזרתי בו מאוד. הרבה תודה
תגובה מאת משתמש וותיק
מצטרף לשאלה איך עושים את השילוב חבילות?

כל המוצרים שבקופה בזמן התשלום נכנסים כברירת מחדל לחבילה אחת. אין צורך לציין זאת במפורש.

תגובה מאת יסמין
במידה ואני רוצה לקנות מוניטור מצלמה לתינוק זהה לזה שבארץ- האם האפליקציה זהה? האם אין חשש לקנות זאת באמזון? והאם כל מצלמה מתאימה לארץ( אלו שעובדןת לא על הווי פיי).

אין לי כתובת קבועה!! אבל יש לי תיבת דואר שפתחתי בדואר. קראתי היכן שהוא ,שאי אפשר להזין כתובת שהיא תא דואר באמזון. זה לא נשמע לי הגיוני , מה גם שמצויינת האופציה ל po .box, יעני תיבת דואר. לתיבת דואר שלי יש מיקוד. אני רוצה לוודא שזה בטוח אפשרי, לפני שאני רוכש באמזון.
מי שיכול לאשר שזה אפשרי. אשמח מאוד. זה די דחוף!! תודה

מה הבעיה פשוט להיכנס לאתר, להירשם ולהכניס את הכתובת שיש לך?
גם אם יש בעיה כלשהי, תמיד אפשר לשים כתובת של המשרד/משפחה.

תודה

Reply by עמית
שלום , לאחר הזמנה - המשלוח יצא לדרך בשעה טובה ומוצלחת. לאחר כמה ימים בחיפוש באמזון אני מגלה מחיר זול בחצי מחיר ממחיר ההזמנה שלי , האם אפשר לבטל הזמנה שיצאה לדרך ולהזדכות על כל מחיר ההזמנה ללא קיזוזים ? ובכך להזמין את המוצר הזול יותר בהזמנה נוספת לאחר הביטול. אודה לתשובה

אם כבר נשלח, אז לא. אפשר לדבר עם שירות הלקוחות, לעיתים הם מוכנים לתת הנחה/החזר (ואף עושים זאת אוטומטית).
בכל מקרה קח בחשבון שמדובר בחודשי מבצעים ויש מבצעי בזק ונפילות מחיר כל הזמן.

לבטל במובן הרגיל אתה לא יכול אבל יש לך זכות להחזיר את המוצר ב30 ימים הראשונים ע"ח אמזון ולכן פשוט תקנה את המוצר במחיר הזול ותחזיר את היקר.

Reply by יעל
שלום, תודה על המדריך הנהדר… פתחתי חשבון פריים באמזון ארהב והבנתי שהמשלוח חינם שהם מציינים זה רק לארהב ולא לישראל… אני רוצה להזמין שלושה מוצרים בסך 30 דולר והמשלוח יוצא 50 דולר בנוסף! למה אין לי אפשרות לבחור במשלוח סטנדרטי שאני מניחה שייצא יותר זול? האופציה היחידה שם היא global amazon shipping משהו כזה…

היי יעל,
בעקבות הקורונה - אמזון כרגע שולחים רק באקספרס מהיר בלבד (האופציה הכי יקרה). ניתן לצפות כי מחירי המשלוח הרגילים יחזרו כאשר הטיסות הרגילות (לאירופה וארה"ב) יחזרו לשמיים.

אני מתלבט אם להזמין מוצר די יקר (סביבות 1800 שח) שאני לא סגור עליו ב100%. בימים רגילים הייתי ניגש לאיזו חנות בארץ לבדוק אותו מקרוב. הבנתי שאמזון מאפשרים החזרה תוך 30 יום גם אם האריזה נפתחה, אבל האם יש לכם ניסיון עם החזרת מוצר שממש נעשה בו שימוש של כמה ימים טובים?
.
ועד כמה זה פשוט או מסובך? מה הפרוצדורה בדיוק? ומה פחות או יותר העלות של המשלוח חזרה במקרה ו…?

שמעתי כבר על לא מעט שפנו לשירות ואמרו שטעו וכדומה וביקשו להחזיר וקיבלו שובר DHL/UPS להחזרה בחינם (או זיכוי לאחר מכן). אמזון זה אמזון וארה"ב זה ארה"ב…זה סטנדרט שירות אחר ושם זה מאוד מקובל. אם אתה לקוח חדש/לא תדיר באמזון, ייתכן כי כן ידרשו ממך לשלם את המשלוח. זה תלוי גם במוצר והעלויות.

האם מישהו נתקל במשלוח מאמזון דרך דואר אוסטרליה? מספר מעקב מתחיל ב ap ואז ספרות אולם 17 טראק ואתר הדואר האוסטרלי לא מוצאים ולא מצליחים לעקוב, באתר אמזון כבר מופיע במעקב שהדיע למרכז של חברת השילוח (גם שם כתוב שזה הדואר האוסטרלי)
המוצר נשלח על ידי אמזון, רגיל שזה מגיע עם דואר ישראל או עם בר/געש בדכ

מישהו יודע אם הנחת הפריים על המשלוח באמזון אנגליה חזרה? או במילים אחרות: האם יש עדיפות כרגע באיזה אמזון אני פותח חשבון פריים, או שבכל מקרה אני אהנה רק מהפריים-וידאו, ומכמה דילים פה ושם, בלי שום רווח במשלוח…