שואב אבק רובוטי מומלץ!

שאלה לגבי ה Mi Robot Vacuum Mop
רשום שהניווט שלו משתמש במצלמה
בזמנו פורסם שהיו מקרים בהם השתלטו על מצלמות של שואבים רובוטים בכדי לצלם בתוך הבית
האם מישהו יודע אם מדובר במצלמה רגילה שדרכה אפשר לראות תמונה ברורה או שמדובר במצלמה מסוג אחר שרק מאפשרת תמונה של מרחקים ועצמים וכו’?

היי,
אני לא מכיר מקרים כאלו. היו כתבות שונות על האפשרות ש…אבל אני לא מכיר מקרים כאלו בפועל. בכל מקרה כמו שיכולים ‘לפרוץ’ לשואב, יכולים לפרוץ לנייד שלך, למחשב, למצלמת האבטחה, הבייבי מוניטור וכו’. אבטחה נכונה ורשת עם סיסמא יגנו טוב ולא יאפשרו פריצה קלה.
אם יש לך חשש ממצלמות על השואב - בחר בדגמי הלייזר כמו הVIOMI V2 בפער קטן.

היי
מה לגבי שואב רובוטי ללא שטיפה?
יש המלצה, או שזה לא משתלם יותר?
תודה

כולם כוללים שטיפה כיום. זה לא ממש מוסיף לעלות ורק בונוס. כמובן שלא חייבים להשתמש בשטיפה אם לא רוצים.

היי! תודה על הסקירה המושקעת.

אני מנסה להבין מה היתרון של MI ROBOT PRO על ה- VIOMI V2 שמצדיק את פער המחירים?
נראה של- VIOMI V2 עוצמת שאיבה מעט חזקה יותר, וחוץ מיכולת טיפוס בינונית אין בינהם הבדלים במפרט. אני מפספס משהו? ל- VIOMI V2 יש פחות נפח אשפה? סוללה חלשה יותר? הוא לא שוטף בתבנית Y?

זה פשוט -
קודם לא צריך לחפש יותר מידי הגיון בתמחורים. לא כל מחיר משקף בדיוק את ההבדל בין מוצר כזה לאחר. לפעמים הוא סתם נובע ממלאי והמשכורת הרצויה של היבואן…
לענייננו - הMOP PRO מיובא על ידי המילטון שמתמחרים קצת יקר יותר מהשאר. יכולת הטיפוס - כבר לא שיקול כי הV2/PRO זכו לעדכונים שפתרו את זה וכעת שניהם מטפסים אותו הדבר.
עם זאת, עדיין יש יתרונות קלים אך לא זניחים לMOP PRO לעומת הVIOMI בדקויות קטנות פה ושם, נאמר היכולת להאט את מברשת הצד בנסיעה איטית כך שיש פחות סיכוי להעיף לכלוכים רחוק, שומר על המיקום שלו בתוכנית בזיכרון לזמן רב יותר כך שאפשר להפסיק אותו באמצע וללחוץ שוב וימשיך מאותה נקודה ולא יתחיל תוכנית חדשה (גם הויאומי יעשה את זה, אבל ‘ישכח’ מהר יותר). בקיצור, הבדלים קלים בתוכנה שרובורוק למדו לאורך השנים וויאומי עדיין לא ליטשו או אימצו עד הסוף.
אם הפער בינהם משמעותי (במבצעים שונים) - לך על הויאומי, הוא תמורה מעולה למחיר. אם לא - לך על הMOP PRO.

Reply by Oz Tshuva
קראתי בעיון ועדיין לא הצלחתי להבין האם ל Viomi מיכל מים גדול יותר למשל מה Xiaomi Mop Pro? והאם מי מהם באמת שוטף טוב יותר ו/או שטחים נרחבים יותר

הVIOMI והMOP PRO כמעט זהים מכאנית ובמפרט. ההבדל החשוב ביותר בינהם הוא בתוכנה - הרובוטים של רובורוק/שיאומי עצמם לרוב זוכים לתמיכה טובה יותר, עדכונים מהירים יותר וכו’ מאלו של VIOMI בשנה החולפת ועל כן הVIOMI מעט זול יותר לרוב. אם אתה מחפש שטיפה של שטח גדול - תבחר בS5 MAX שלו מיכל מים גדול בהרבה מהנ"ל.

Reply by עוז
תודה. לצערי הוא זמין רק ב xi store או אונליין ובסביבות 1900 שח שזה כבר מחוץ לתקציב

עם הקופון ZUZU קצת פחות :slight_smile:
בכל מקרה מה רע לך בMOP PRO? עם המיכל שטיפה הוא מכסה שטח גדול.

Reply by עזריה
חבילת החלפים עבור viomi v2 pro נראית לא מקורית. האם ועד כמה זה משנה? כמה יעלו אותה כמות חלפים מקוריים? ומה ההבדל באיכות, בהתאמה םיזית לחריצים, ושאר םרמטרים?

אהלן, רכשתי בהמלצתכם את ה- viomi v2, מאוד מרוצה!
שאלה - האם ניתן להוסיף למיכל המים קצת נוזל ניקוי רצפות או נוזל אחר שאתם ממליצים עליו לטובת ניקיון טוב יותר?

הי, הכתבה בת כ 5 חודשים. האם משהו השתנה בתחום השואבים הללו ?
אני מחפש שואב שישאב, ישטוף, רצפות ושטיח מקיר לקיר, כלומר יעשה את כל העבודה ויקבל גם נוזל שטיפת רצפה.
האם יש כזה ? ומה מומלץ היום, שבאמת עובד ?

עדיין עדכנית. ממליץ לעבור על הדילים האחרונים לעיל, בפרט לv5 max

שנה טובה,
אתה בטח מתכוון ל S5 max. מאחר והבדל המחירים זניח, כ 40 ש"ח, הייתי מעדיף את ה S6. יש איזה קופון ל S6 ?

הS5 MAX יותר טוב מהS6 גם על הנייר וגם בפועל בשלל השוואות.

דיל לS6 -

ולMOP PRO -

חג שמח, לפי המלצה קניתי roboroc v6, הגיע תוך יומיים והוא עובד יפה.
קניתי גם סט חלקים באלי אקספרס.
תודה.

נראה לי שלא חשוב באיזה תדירות אני אפעיל אותו הוא תמיד חוזר עם מטען ולא קטן.