שואב אבק רובוטי מומלץ!

Reply by סיון
אחלה כתבה! שתי שאלות: 1- כרגע ב-gearbest יש דגם חדש של 360 "שבמפתיע נקרא S7. שלפי המחירים כרגע הוא יקר יותר ב-100$ מהקודם. אתה יודע אולי על מה ולמה? אתה יודע להשוות אותו לשאר השואבים? חיפשתי ביקורות אבל לצערי מצאתי רק בגרמנית. 2- נושא האחריות- אם קונים מ-gearbest או מאמזון (לצורך העניין את הדיל על ה-shark שמפורסם כרגע), כשיש תקלה צריך לשלוח לחו"ל או שמקבלים אותם גם פה בארץ?

תודה!
לגבי הS7 - הוא לא ממש חדש, כבר שיחקתי בו בסין. הוא טוב אבל לא כולל שטיפה ומחירו קרוב מידי לרוברוק וכו’.
החדש של ALFAWISE יותר רלוונטי אם מחפשים חלופה משתלמת לרובורוק/ויאומי/MI ROBOT.
לגבי אחריות - כן, האחריות רק בחו"ל. עם זאת לרוב אפשר לסכם עם החנות על פיצוי מסויים במקום לשלוח חזרה.
יש גם כיסוי של פייפאל לעד 120 ש"ח למשלוח חזרה אם נדרשים לכך.

אפשר בתמצות מה השואב הכי מומלץ לדעתך, לרגע זה?

בארץ - VIOMI V2 -

מחו"ל למי שרוצה לחסוך עוד יותר/תקציב מוגבל -
Reply by תומר
יש שואב רובוטי מומלץ לבית עם כלב? , כלב שמשיר הרבה שיער?

כל המומלצים כאן יסתדרו מצויין.

בית גדו, סלון עם ריצוף ושטיח (“פרסי”, בלי שערות ארוכות). וחלק המקוגים עם פרקט (הונח מעל הריצוף, אז יש חיבור קליל ביניהם) איזה שואב שוטף יסתדר עם כל זה?
רוצה שישאב הכל כולל שטיחים ופרקט, וישתוף רק ריצפת אריחים. לא באיזורים עם הפרקט ולא על השטיח כמובן.
יש חיה כזו בכלל? או שזו עדיין דרישה שרק בשר ודם יכול לעמוד בה בנתיים?

אם התקציב מאפשר - אז הS5 MAX אידאלי למשימה.
אפשר לקבוע באפליקציה NO MOP ZONE כדי שלא יעלה במצב שטיפה על השטיח.

NO MOP ZONE זה ייחודי לדגם הזה? או קיים באפליקציה גם לדגמים עם תמחור שפוי יותר?
ואגב, האם יש התפתחויות או שינויים מאז הביקורת של יוני? כבר כמעט שנה? בטח זזו דברים בשוק.

דירה 70 מטר,
יש כאן כלבה שמנשירה שיער בכמויות,
תקופת חורף לא יוצאת מהבית ולכן עלולה לעשות שתן בבית,
צורך כניסה לממ"ד קצת מוגבה,
מה הייתם מחליטים?
כמובן מבחינה כלכלית הכל כאן למעלה רלוונטי (עד 2,000₪),
אני לא מחפש במקום שטיפה לאורחים אלא ליום יום

דירה 70 מטר,
יש כאן כלבה שמנשירה שיער בכמויות,
תקופת חורף לא יוצאת מהבית ולכן עלולה לעשות שתן בבית,
צורך כניסה לממ"ד קצת מוגבה,
מה הייתם מחליטים?
כמובן מבחינה כלכלית הכל כאן למעלה רלוונטי (עד 2,000₪),
אני לא מחפש במקום שטיפה לאורחים אלא ליום יום

המומלץ - MOP PRO. אם התקציב מאפשר - S5 MAX.
מבחינת לעשות שתן/קקי/קיא/קורונה…אין מה לעשות בהיבט הזה, רק לשמור ולבדוק לפני שמפעילים. אלא אם מעדיף פתרון ידני יותר כמו HIZERO

Reply by יובל
היי תודה רבה! חשבתי לקנות את המופ פרו, אבל יש לי שטיח עבה 2 סמ צפוף והבנתי שהוא מטפס פחות טוב מהרובורוק. אז חשבתי לקנות את הרובורוק s50 , אבל הוא לא קצת ישן? דירה קטנה ותקציב מצוצם תודה

שאלה לגבי ה Mi Robot Vacuum Mop
רשום שהניווט שלו משתמש במצלמה
בזמנו פורסם שהיו מקרים בהם השתלטו על מצלמות של שואבים רובוטים בכדי לצלם בתוך הבית
האם מישהו יודע אם מדובר במצלמה רגילה שדרכה אפשר לראות תמונה ברורה או שמדובר במצלמה מסוג אחר שרק מאפשרת תמונה של מרחקים ועצמים וכו’?

היי,
אני לא מכיר מקרים כאלו. היו כתבות שונות על האפשרות ש…אבל אני לא מכיר מקרים כאלו בפועל. בכל מקרה כמו שיכולים ‘לפרוץ’ לשואב, יכולים לפרוץ לנייד שלך, למחשב, למצלמת האבטחה, הבייבי מוניטור וכו’. אבטחה נכונה ורשת עם סיסמא יגנו טוב ולא יאפשרו פריצה קלה.
אם יש לך חשש ממצלמות על השואב - בחר בדגמי הלייזר כמו הVIOMI V2 בפער קטן.

היי
מה לגבי שואב רובוטי ללא שטיפה?
יש המלצה, או שזה לא משתלם יותר?
תודה

כולם כוללים שטיפה כיום. זה לא ממש מוסיף לעלות ורק בונוס. כמובן שלא חייבים להשתמש בשטיפה אם לא רוצים.

היי! תודה על הסקירה המושקעת.

אני מנסה להבין מה היתרון של MI ROBOT PRO על ה- VIOMI V2 שמצדיק את פער המחירים?
נראה של- VIOMI V2 עוצמת שאיבה מעט חזקה יותר, וחוץ מיכולת טיפוס בינונית אין בינהם הבדלים במפרט. אני מפספס משהו? ל- VIOMI V2 יש פחות נפח אשפה? סוללה חלשה יותר? הוא לא שוטף בתבנית Y?

זה פשוט -
קודם לא צריך לחפש יותר מידי הגיון בתמחורים. לא כל מחיר משקף בדיוק את ההבדל בין מוצר כזה לאחר. לפעמים הוא סתם נובע ממלאי והמשכורת הרצויה של היבואן…
לענייננו - הMOP PRO מיובא על ידי המילטון שמתמחרים קצת יקר יותר מהשאר. יכולת הטיפוס - כבר לא שיקול כי הV2/PRO זכו לעדכונים שפתרו את זה וכעת שניהם מטפסים אותו הדבר.
עם זאת, עדיין יש יתרונות קלים אך לא זניחים לMOP PRO לעומת הVIOMI בדקויות קטנות פה ושם, נאמר היכולת להאט את מברשת הצד בנסיעה איטית כך שיש פחות סיכוי להעיף לכלוכים רחוק, שומר על המיקום שלו בתוכנית בזיכרון לזמן רב יותר כך שאפשר להפסיק אותו באמצע וללחוץ שוב וימשיך מאותה נקודה ולא יתחיל תוכנית חדשה (גם הויאומי יעשה את זה, אבל ‘ישכח’ מהר יותר). בקיצור, הבדלים קלים בתוכנה שרובורוק למדו לאורך השנים וויאומי עדיין לא ליטשו או אימצו עד הסוף.
אם הפער בינהם משמעותי (במבצעים שונים) - לך על הויאומי, הוא תמורה מעולה למחיר. אם לא - לך על הMOP PRO.

Reply by Oz Tshuva
קראתי בעיון ועדיין לא הצלחתי להבין האם ל Viomi מיכל מים גדול יותר למשל מה Xiaomi Mop Pro? והאם מי מהם באמת שוטף טוב יותר ו/או שטחים נרחבים יותר