תזכורת! שבוע גשום לפנינו...מטריה טובה כבר יש לכם? המלצות מטריות מעודכנות כדי שתישארו יבשים!

פורסם ב: 

כבר הכנתי לכם בעבר סקירת מטריות מקיפה –"לרקוד בגשם!" ולאור מזג האוויר הגשום היום והחורף הסוער הצפוי השנה, הגיע הזמן לרענן כמה לינקים והמלצות.

הבחירה שלי!

המטריות הבאות עם מאות ואף אלפי ביקורות חיוביות, עמידות במיוחד, עולות כ100-120 ש"ח עד הבית (ופחות אם קונים כמה/מוצרים נוספים ומאחדים משלוח בקופה).

אגב, לכל מי ששואל את עצמו למה לשלם הרבה על מטריה כשאפשר לקנות ב20 ש"ח בכל פיצוצייה, שינסה לחשוב כמה זמן החזיקו ה20 ש"ח האלו בגשם והרוח הראשונים…במטריות הזול עולה ביוקר וחוץ ממטריה שבורה ו20-50 ש"ח שהולכים לפח כל פעם, אנו, הבגדים, הנעליים, הילדים, התיק, המושב, המחשב, הטלפון וכו' נרטבים אז אולי הגיע הזמן לקנות מטריה טובה באמת!

אם המשלוח נראה לכם קצת יקר – פשוט הוסיפו עוד מטריה או מוצר אחר למשלוח! עד 75$ לא תידרשו לתשלום מע"מ ותוכלו להנות ממשלוח אחד לכל הפריטים באותה עלות משלוח. הרבה יותר משתלם!

המחירים נעים בין 20$ ל35$ בממוצע, תלוי בדגם, גודל וכו'. כרגיל מומלץ לשלם בדולרים.

הקומפקטית

![](upload://vzpC7pGsbvAP7TWMQNV5yDDuXty.jpeg)

למי שרוצה הכי בטוח – המטריות של REPEL ו-EEZ-Y הן הבחירה הבטוחה ביותר! ציפוי טפלון, צלעות פיברגלאס, פתיחה וסגירה אוטומטית, אלפי ביקורות חיוביות, הנמכרות ביותר בקטגוריה…אי אפשר לטעות כאן!

• EEZ-Y Compact – קומפקטית, עמידה ואלפי תגובות חיוביות!
  • Repel – קומפקטית חזקה ומומלצת מאוד, עם ציפוי טפלון הדוחה את המים ודואג שהיא תשאר כמעט יבשה בניעור קליל. דגם אדום (לסמן קופון 5%), דגם שחור.

לילדים!

![](upload://8pMcIj0juzd29q4T01Vj00rKy7U.jpeg)

• Totes Kid's Bubble Umbrella – חזקה, יפה, עם ידית נוחה, מותג מעולה עם מאות ביקורות 5 כוכבים ושקופה! כדי שיוכלו לראות לאן הם הולכים, במי הם נתקעים…מכוניות בכביש וגם את הגשם והעננים 🙂

חצי קומפקטית

![](upload://cMn6bj3FBqmC4RphYxJsHRlKA9b.jpeg)

• EEZ-Y–Double – חצי קומפקטית – אבל עם פתיחה ענקית! כמעט מטר וחצי, כך שאפשר לכסות גם את בן/בת הזוג/ילדים ולהגן קצת יותר על המכנסיים, התיק והנעליים.

הענקית!
![](upload://mBOtiGrmmSdxfXjBDkq2BTFro1Y.jpeg)

הקלאסית

![](upload://xhrQaD0dm8fVddguLHHFojdiABw.jpeg)

כולן נשלחות לארץ, משלוח מהיר כמובן כך שיספיק להגיע לפני הגשם הבא.

הנה עוד כמה מציאות טובות מאמזון עם משלוח מהיר, מחיר סופי עד הבית, אחריות טובה וביקורות טובות-
*המחירים עשויים להשתנות מעט בהתאם לגודל והצבע.

Reply by דוד
יש משהו נגד רוח? חזקה?

Reply by מוטי
המטריה של שיאומי, לא מומלצת?

מטריה נחמדה וטובה למחירה אך לא עמידה ברוחות.

Reply by Nd
אני רואה שירדת מהמטריות ההפוכות וגם בכלל מהאתרים הסיניים בהקשר זה, יש סיבה לכך?

Reply by יאיר ארנון
אהלן, אני קניתי שתי מטריות לפני שנתיים (נראה לי…) מהסקירה הקודמת.
2/KCASA UB-1
KCASA UA-L1
אני גר במקום עם רוח מאוד מאוד חזקה אם המטריות עמדו אצלי יעמדו בכל מקום בארץ. בנוסף יש לי שלושה בנים שמאוד אוהבים ללחוץ על הכפתור של פתיחת המטריה. וגם אותם היא שרדה…

שתי המטריות חזקות מעולות גדולות ועושת את העבודה.
בכל זאת שתי הערות:

1. המטריה ההפוכה גדולה גם שהיא סגורה. זה חסרון משמעותי
  2. צריך לשים לב שכאשר מתחיל לרדת טיפטוף קטן חייבים לפתוח את המטריה אחרת היא נרטבת בצד שצריך שיהיה יבש…

תגובה מאת: רון
לי היתה מטרייה של שיומי, שרדה את החורף אחרון עם כל הרוחות של ירושליים
התהפכה כמה פעמים, אבל לא נשברה

תגובה מאת: גנדי
עד שיגיעו , יבוא הקיץ

הכל כאן מאמזון עם משלוח מהיר.

תגובה מאת: רון
אני קיבלתי את זה היום (שכבה אחד)
https://zuz.mx/2JOj 10$ (קופון פרטי )

אני קניתי totes וגם procella.
מטריות מאוד חזקות ועמידות כנגד רוחות חזקות