סמארטפון מומלץ!

תגובה מאת משה
שלום, אני מחפש מכשיר נייד לילדים עם לחצנים (כמו של פעם) לא טאץ’ האם יש לכם המלצה לרכישה מחו"ל? תודה רבה !
תגובה מאת יוחנן
מה עם קישור טוב לגוגל פיקסל A3 הבנתי שהוא עם מצלמה מעולה
תגובה מאת אליחי
ידוע מתי יצא mi a3 lite?

לא ואין בו צורך הפעם. הA3 זול יותר ועם סוללה גדולה כך שאין צורך הפעם בגרסאת לייט.

הטלפונים כאן - רובם הגדול או כולם - גדולים מדי! לא, אני לא מתייחס לגודל המסך (אשר כידוע לאחרונה גדול יותר כי יש פחות שטח שאינו המסך) - אני מדבר על המימדים הכוללים של המכשיר.

לפני כשלוש שנים רכשתי Redmi 3S - לפי ההמלצה כאן. מימדיו (במילימטר): ‎139.3 x 69.6 x 8.5 ; ומשקו 144 גרם.

והיום? ניקח למשל את ה-MI 9T לדוגמה. מימדיו: ‎156.7 x 74.3 x 8.8 ; והמשקל - 191 גרם. שניקח מכשיר שאינו ‘דגל’? אין בעיה, Redmi 7. מימדים: 158.7‎ x 75.6 x 8.5 ; ומשקל 180 גרם.

אין לי בעיה שיש בסקירה מכשירים גדולים. אבל גם לנו, חובבי המכשירים הקטנים יותר, מגיע משהו (שאיננו מכשיר בסיס), לא?

אלה הם כוחות השוק… רוב האנשים רוצים מכשירים גדולים ולכן כמעט על המכשירים גדולים יחסית לפעם.

שלום.
האם הלינקים פה לאתרי הקניות הם עבור הגירסאות של הסלולריים שיעבדו גם בארץ? (אני מתכוון גירסאות גלובליות)

שלום,
בהחלט. ראה בטיפים בהתחלה ‘גרסא גלובלית’.
עם זאת, בפרט באליאקספרס - יש לשים לב שאכן רשום GLOBAL שכן תמיד ייתכנו שינויים/אופציות נוספות של המוכר באותו הלינק.

הי
אני שוקל הזמנת Xiaomi Mi9T מעליאקספרס או גירבסט.
יש כרגע (11.03.2020) משלוחים מסין?

יש

Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T 128GB 6GB או Xiaomi Pocophone F1 128GB?

הפוקו F1 מכשיר עתיק. אין סיבה לקנות אותו היום כחדש.

תודה על התשובה
פשוט ה-Pocophone נראה אהוב יחסית בZAP (מבחינת כמות התייחסויות וציון) ומבחינת מפרט הוא די דומה וגם לא ישן מידי (הכרזה ב2018 לעומת 2019 של הMI9T) אז חשבתי שהם ברי השוואה.

מה אתה אומר על Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128GB 6GB RAM ביחס ל-Xiaomi Redmi K20 / Mi 9T ?
המפרט די דומה ובמחיר יותר טוב

הבדלים גדולים במסך, במצלמות ובעיצוב.
לך על הנוט 8 פרו אם חשוב לך גיימינג וסוללה.
בכל השאר - איכות המסך, המצלמה, העיצוב - ה9T עדיף. לך על ה9T PRO אם רוצה גם וגם.

תודה

מתי המדור יתעדכן?
מה אתם אומרים על הREDMI NOTE 9S?
או על הREDMI NOTE 8?
יש מכשיר יותר מומלץ בטווח מחיר?
שווה לקנות בארץ (בערך 160$)?

אם מהירות/אחריות בארץ היא שיקול חשוב עבורך, קנה בארץ > https://tavi.ly/2DDq
אם לא, יכול לבחור ברדמי נוט 9 למשל בכ160$ עם הקופון get15 <
https://tavi.ly/2zJR

אשמח להמלצה לסמארטפון לגיל מבוגר

ההמלצות לא מתייחסות לגדלים של המכשירים השונים - אשר חשוב לדעת
וגם, כרגיל - הייתי מקווה לקבל המלצה על מכשיר במימדים צנועים יותר. אני בטוח שיש יותר משתמשים המעוניינים במכשיר לא-גדול מאשר משתמשים הצריכים מכשיר עמיד במיוחד (וכמובן שזו קטגוריה עליה חשוב לשמור!)