הודעה חשובה ללקוחות שיאומי!

תגובה מאת ארז
תודה על המידע!

תגובה מאת ארז
לא נראה לי, עם כל הכבוד להמילטון (ואין כבוד) זה משהו בינלאומי

יש לי הרגשת בטן, והבטן שלי מספיק גדולה אחרי החגים, שהתגובה שלך מפגרת.
אנחנו האתר האחרון בעולם שאפשר לומר שהוא מקדם יבואן רשמי כלשהו, על אחת כמה וכמה את המילטון. כל הכתבות, כל הסקירות, כל ההמלצות כאן הן על קניה מחו"ל בזול יותר מהמחיר הרשמי בארץ. מצורף לך גם הלינקים וההודעות של שיאומי כלשונן. מוזמן לבדוק בעצמך.

אין לסמוך על שום חנות בכל הקשור ל redmi 5 או redmi 6 לגרסאותיהם השונות ?

תגובה מאת תומר שוורץ
הי אלעד,
קודם כל חג שמח ותודה על כל העדכונים שלכם,
יש לי mi8se עם רום סיני שהתעדכן כבר לגרסה 10 רשמית.
אני רוצה לעבור לרום 10 באטה גלובלי, אני אוהב לקבל את הגרסות באטה כל שבוע כמו שהיה לי ברדמי 3.
האם נראה לך שאוכל לעבור?

תגובה מאת טוביה
המכשיר נקנה לפני 10 חודשים ברשת. אין חנות.

תגובה מאת טוביה
שלום לכולם
אם בעיה היא כל כך חמורה, לא אין פירסומים או הזהרות בכלי התקשורת האחרים ??!!
רק פה במדור זה מדברים על הנושא. ורק קומץ משתשים מגיע לפה, בטוח שלא כל משתמשי שיאומי

יש לי redmi note 5 מ2018 סיני.
החליפו לו רום לפני ששלחו אלי, ל:
גרסת אנדרואיד 8.1.0 .OPM1.171019.011
גרסת MIUI: הגרסה 8.9.20 MIUI 10 Global beta

עד עכשיו הוא גם עבר כמה שדרוגים בשבועיים שיש לי אותו. והכל תקין. האם אפשר להמשיך לשדרג? בינתיים עצרתי את האופציה לשדרוג אוטומטי… מטריד

תגובה מאת מנחם ברנר
אהלן, קניתי mi8 לפני כחודש עם רום סיני, והבוטלאודר היה חסום לחודש. אני מתלבט אם להחליף את הרום, או להשאיר ולהסתדר עם הגרסא הספציפית. השאלה שלי היא אם יש דרך למחוק אפליקציות במכשיר? כרגע יש לי כל מיני זבל סיני, שמשום מה מוגדר כאפליקציות ברירת מחדל של המכשיר (דפדפן, חיפוש וכאלה) . יש מה לעשות עם זה?

תגובה מאת בני
אני אמור לקבל את המכשיר מjoybuy וזה לאחר המלצה שלכם בתחילת ספטמבר
אני יכול להחזיר?
מה עליי לעשות כרגע?
יש ברשותי mi5splus שרכשתי מ gearbest האם לבקש כבר לפתוח את הboot?

היי,

הגיע אלי (ממש קצת לפני שפורסמה ההודעה) redmi note 5, שהחנות הסינית החליפה לו rom.
כמובן שהטלפון unlocked, והרום שיש עליו עכשיו הוא MIUI 10 Global 8.9.20 beta - לאחר שהתעדכן פעם אחת לאחר שקניתי.
גרסת האנדרוריד היא OPM1.171019.011 8.1.0
כמה ימים אחרי העדכון קראתי את הכתבה הזו, ועכשיו אני לא יודע איך להמשיך…
ביטלתי כמובן את כל העדכונים האוטומטים, וגם ביישומי מערכת הפסקתי לעדכן כי אני חושש להוריד משהו שיתקע לי את המכשיר…

מה אפשר לעשות?

אם הבוטלודר פתוח - אין בעיה לעדכן. רבים כבר עדכנו ללא בעיות.

לא, פשוט תצטרך לפתוח בוטלדר ולהתקין גלובלי כרגיל. בינתיים על הMI8 והMI5SPLUS אין שום השפעה ידועה.

בהחלט שווה לעדכן לטעמי. הגלובלי נוח יותר. העזר במדריך שכתבתי.

כלי תקשורת אחרים? ממתי מישהו מתעניין ברומים, בוטלודר וכד' בכלי תקשורת מרכזיים?
כל העניין מתנהל בפורומים של שיאומי, פורומים טכניים למינהם כמו 4PDA וXDA. לציבור הרחב זה לא אומר הרבה, בטח כשהרוב כן קנה גלובלי (או לפחות המוכר פתח עבורם את הבוטלודר).

לא מומלץ. קודם כל אין לו גלובלי, ספק אם יהיה.
גרסאות בטא לא מומלצות בכלל - לא ניתן לשנמך גרסא כאמור. אפשר לעבור לגרסאת המפתחים.

תגובה מאת מנחם ברנר
אז לא הבנתי. אם הבוטלאודר פתוח, אפשר לעדכן לגרסא גלובלית? או שזה חסום?

תגובה מאת lior
היי, תודה רבה על המידע.
המוכר הזה אומר שהוא צורב גלובל רום על המכשיר כולל עדכונים האם יש ממה לחשוש במצב כזה?

https://he.aliexpress.com/item/Original-Global-Firmware-Xiaomi-phone-Mi8-Mi-8-64GB-Snapdragon-845-Octa-Core-6-21-2248x1080P/32897878617.html?spm=a2g16.10010108.1000016.1.342d3be4JoYlye&isOrigTitle=true

תגובה מאת MOTI
מחקתי את המכשיר מבקש סיסמא של חשבון MI ולא פתחנו חשבון , כנראה פתחו חשבון בסין אין מושג מה הסיסמא . במצב הזה אפשרי לעשות צריבה של רום ןלהתקין מהאינטרנט ? או שחייב סיסמא ? מכשיר נקנה מחנות בחדרה גילתוראן . יש מדבקה על האריזה GLOBAL VERSION אני חייב לציין שמכשיר אחר שנקנה מהרצליה פיתוח לא היה בעיות כאלה שמחקתי את המכשיר הכול היה בסדר מה הפיתרון תודה מראש לעוזרים ולעוזרות
תגובה מאת ולרי
עדכון אחרון של Note5 הפך את הספרות במסך נעילה של המכשיר. מה עושים? הכל הפוך