המדריך לבחירת מחשב נייד מנצח! (מעודכן ל2020!)

תגובה מאת שרה
המאמר מאוד עזר לי! תודה רבה!!
תגובה מאת merav
תודה רבה! מאמר מעולה, עזרת לי מאוד.

הפסיקו לשלוח מחשבים ניידים לארץ או מה?

אני מתכוון לקנות את המומלץ Xiaomi Notebook Pro_ כי הבן צריך משהו חזק. תודה על ההמלצה!

אני מתכוון לקנות את המומלץ Xiaomi Mi Notebook Air 13.3_ כי יכול להתאים לבני לבית ספר_ תודה על ההמלצה!

תגובה מאת הולכים לבחירות
האם כדא לקנות לפטופ HP באמזון והאם HP ישראל מקבלת את האחריות על המוצר?

האם ישנה אפשרות להרחבת אחריות למחשבי HP שנמכרים באמאזון (במקרה הטוב) עם אחריות לשנה אחת ?
לא הצלחתי למצוא שום דבר באתר של HP ישראל.
אותה שאלה לגבי ACER, שלהם לא הצלחתי אפילו למצוא את אתר (הכל מפנה לאתר בחו"ל).

תגובה מאת Alon Kahana
אלעד ו/או לכתיבה המפורטת https://www.glouds.com/the-best-laptop-guide/ , מודה. אמנם, עליי לעיין/קרוא ולבדוק שוב ושוב, לסכם ולהחליט (ולפני הכל, להחליט מפרט עבור נייד לקטנה-13). אלעד : 1- קיבלתי ההצעה, וארחיב אחריות Lenovo Fkex 14, 256ssd, 8g… שרכשתי דרך המלצתכם-Groo. 2- אשאל ואפיץ גם לפייסבוק :נייח איטי, והאם ברכישת ssd ניתן לשפר והאם כדאיי ? לנייח (ישן) Core2 Duo, ,E7400,2.8Ghz,4GB, שעבר שדרוג ל win7 ultimate, ssd100.
תגובה מאת יובל
רק לא לנובו. שירות גרוע, לא כדאי בכל מחיר.
תגובה מאת יובל
רק לא לנובו. השירוצ כל כך גרוע שגם אם המחשב סביר לא תרצו שתקרה לכם תקלה איתם.
תגובה מאת סתיו
השירות של לנובו גרוע מאוד מניסיוני. זו חברה חזקה שלא שמה על הלקוח הקטן. נראה שגם האיכות שלהם ירדה בשנים האחרונות. מציע לשקול דל.
תגובה מאת עמית
השירות הוא קריטריון חשוב. בדקו זאת טוב. אם תתקעו עם מחשב טוב שהתקלקל, השירות יהפוך לקריטי. אפל ידועים בשירות הטוב שלהם. הצד ההפוך הוא לנובו, שלא מתייחסים ללקוח

מודה על תגובות.
‘אין לבכות על חלב שנשפך…’.
לא חשבתי לעומק, על שירות ואיכותו, לאחר הקניה.
מניסיוני,
לא שכיח בארץ, לקבל תמורת שירות למוצר זה או אחר, אף באופן הבסיסי.

השאלה אם אני קונה מחשב מחו"ל כמה כאבי ראש וכספים ילכו לי בקשר לאחריות, עלויות שליחת המחשב לחו"ל ? וכו’ וכו’ עד שהמחשב ישלח בחזרה ?

תגובה מאת עדו
מדריך מצוין, תודה רבה
תגובה מאת yaarit
אז בואו אספר לכם קצת על חווית לנובו שלי, רכשתי מחשב לפני קצת יותר מחצי שנה, המחשב איטי בצורה יוצאת דופן (לפתוח קבצי אקסל או וורד כ-30 שניות) כיוון שהמחשב משמש אותי לצרכי עבודה עניין הזמן משמעותי מאוד, חברת לנובו ביקשה ממני להחזיר את המחשב לנתוני ייצרן (למחוק הכל מעליו) ולשלוח למעבדה (הגיע שליח) החזירו לי את המחשב לאחר מספר ימים עם שליח, מספר ימים שאיני עובדת ואני לא מקבלת שום פיצוי על זמני העבודה היקרים לי. המחשב חזר באותו מצב. שוב התקשרתי לחברת לנובו המתנתי על הקו וביקשתי פיצוי כספי, נענתי בשלילה מול נציגה בתמיכה שלא ניסתה אפילו להבין איפה הבעיה ולא ניסתה לבדוק את המחשב בשליטה מרחוק ורק ידעה לדקלם לי שני צריכה שוב למחוק את כל הנתונים מהמחשב ולהיפרד ממנו למספר ימים למעבדה, כמובן שסירבתי ודרשתי לשוחח עם מנהל, חזר אלי מנהל אחרי מספר ימים והבטיח שאם אשלח את המחשב לתיקון הוא ידרוש שיבדקו אותו לפני חזרתו אלי שהוא במצב תקין, המחשב חזר ושוב אינו תקין, אין שום בקרת איכות על המוצרים היוצאים מהמעבדה כנראה גם לא מהייצור. שוב אני מבקשת את כספי חזרה כי איני יכולה לעבוד עם המחשב בצורה כזו ואיני יכולה להרשות לעצמי לרכוש מחשב נוסף באותה השנה אך הם מסרבים בטענה שהם יודעים לטפל במחשב ושאשלח את המחשב פעם שלישית בתוך פחות משנה למעבדה שמבזה את עצמה ומוציאה מחשבים תקולים ללקוחות, ואני אספוג את ימי האבטלה. העלות של כשבועיים ימי עבודה שהמחשב היה “בתיקוני” מעבדה עלו לי כמו מחשב חדש ! לא אקנה לנובו לעולם ולא אמליץ לחברי ומכרי, וגם לא לכם !

תודה על השיתוף יערית.
אני לא יודע מה התקלה במחשב שלך ומה המפרט שלו. מחשבים זה לא כמו רכב או נזילה בשירותים. אם עובד אז עובד ואם לא אז לא. איטיות יכולה לנבוע מהרבה דברים - ממפרט לא מתאים לתוכנה מסויימת לדרייבר/אינטרנט איטי.
איזה דגם המחשב שלך?

Reply by הערשל
תודה על הפירוט הכל כך יפה פשוט עשית לי סדר בראש הפירט הכי יפה בכל גוגל שמצאתי מניסיון אני אומר כבר חצי שנה אני מחפש לדעת מה אני צריך וכאן עשית לי סדר בראש תודדדדדדדדדדדדדדדדדדה
Reply by שי
שכחת לציין כי בהזמנה מאמזון בעיקר בארה"ב את נושא הספק כוח ? האם הוא מתאים גם ל 220V ? אחרת צריך להשקיע לא מעט בספקים יחודיים

כל הלפטופים מגיעים עם ספק כוח 220V. כל מה שצריך זה מתאם לתקע ב5 שקלים.