מצלמה נסתרת אלחוטית

פורסם ב: https://zuzu.reviews/מצלמה-נסתרת-אלחוטית/

כבר הרבה זמן יושב אצלי בבית המוצר הזה ולא הזדמן לי לסקור אותו. לאחר האירוע המזעזע של הרגיתה של יסמין וינטה זכרונה לברכה החלטתי לכתוב את הסקירה בתקווה שאולי זה יעזור למישהו לזהות מוקדם יותר סימנים של התעללות. בתור אבא בעצמי, אני כותב את המילים האלו בידיים רועדות ובלב כבד. אני לא מסוגל לדמיין את…

תגובה מאת yioyir
יש גם בסגנון הזה:
KERUI LED Light 960P Wireless Panoramic Home Security WiFi CCTV Fisheye Bulb Lamp IP Camera 360 Degree ONVIF Night Vision
https://zuz.mx/2vPB

תגובה מאת rn
חבר'ה את המצלמה במטען קיר אמיתי שמטעין וודאי שאפשר לכוון.
תחברו אותה לכבל מאריך ותכוונו לאן שרוצים. קצת יצירתיות :wink:

תגובה מאת Dani
כל הקטע שלא יראה חשוד! תאר לך אתה רואה מטען מחובר לכבל מאריך בלי שום סיבה הגיונית

תגובה מאת oshr
לפני שאתם מציידים את הילד שלכם במצלמה ושולחים אותו לגן…יש סיכוי גבוהה שזה לא חוקי ואפילו פלילי…האזנת סתר…מה שכן תבחרו כבר מראש גן שיש בו מצלמות ותוודאו כבר בזמן הקבלה שאתם יכולים לצפות בו כשתחפצו…עירנות והתערבות בכל מקרה קטן לא להתבייש…אותי למשל הגננות לא סובלות.אני יושב להם על הווריד צועק ועושה בלאגן על כל דבר קטן.למען יראו ויראו.

לא יודע איפה אתה גר, בגנים שלנו אין מצלמות (ואם יש אז אין להורים שום גישה לצפות בהן). כשמדובר בגני עירייה אני בטוח שאין אף אחד עם מצלמות בכל ישראל. נוח להם לתרץ את זה כעניניי “פרטיות הילדים” אבל אני אישית בטוח שהפרטיות זה הדבר האחרון שמדאיג את הצוות ברוב המקרים.
לגבי מצלמה נסתרת - זה כנראה לא חוקי לצייד ילד במצלמה נסתרת (אין לי מושג באמת אני לא עורך דין) אבל אתה יודע מה? בכל הצילומים שנחשפה עד היום גננת מתעללת אף אחד לא העיז לבוא למי שצילם ולתבוע אותו. אז אולי יש פה סיכון אבל כשחיי ילדים מונחים על הכף אני מעדיף לקחת סיכון בתביעה אבל לדעת שהילדים בסדר. עם כל הכבוד לשיטת “לשבת על הווריד, לצעוק ולעשות בלאגאן על כל דבר קטן” אתה לא יודע מה קורה בגן של הילד שלך אחרי שהדלתות נסגרות, ואתה לא יודע אם הגננות לא מוציאות את התסכול שצעקו עליהן, על הילדים שלך.

תגובה מאת elif10
המצלמה בצורת אגס של מנורה היא טובה יעילה ויפה - אך היא אינה נסתרת. וגם המנורה אינה מאירה .
(יש ברשותי אחת כזאת)
זו מצלמה יעילה להשגחה על מקום - בגלוי.

תגובה מאת Guest
עדיף עט לא?

yioyir האם היא גם מתפקדת כנורה רגילה

תגובה מאת yiryib
מישהו באמת חושב שאפשר להתעסק עם ילדים קטנים בלי להרים את הקול מידי פעם, או לתת להם עונש?
יש לי גם ילד שנמצא בגן ולא קיימת לדעתי גננת העל שתהיה מסוגלת להתמודד עם קבוצה של מעל ל10 כמוהו בלי להתעצבן עליהם מידי פעם ולהרים עליהם את הקול, או להושיב אותם לפעמים קצת בכוח על כיסא בפינה בעונש
(אני לא חושב שמישהי באמת מנסה לפגוע או להכאיב בכוונה לאיזה ילד, אבל לפעמים בבית המשוגעים של הגן ילדים זה יכול לקרות בטעות שקצת כאב לו) .
תהיו מציאותיים ותחשבו איך אתם מתמודדים איתם בבית (ותכפילו את הבלאגן בפי 10), אני גם לא חושב שזה פוגע בנפש העדינה שלהם או גורם להם איזה שהוא נזק. אם כב רזה רק מחנך אותם להקשיב למישהו סמכותי.

כן זה בדיוק מה שאני חושב, למעשה לא חושב, אלא יודע!
אנשים שניגשים לחינוך ילדים עם ה"אינסטינקטים" שלהם באמת נוטים בדרך כלל להתנהג ככה, להיות השוטר שמשליט סדר אחרת הילדים צועקים, מרביצים ויוצאים משליטה. אבל יש הרבה שיודעים אחרת, ישנן שיטות חינוכיות (למשל אדלר) שאם מיישמים אותן נכון אז אין צעקות וכאוס ובלאגאן. ראיתי במו עיני גני ילדים שהכל שם טרור וגני ילדים עם צוות איכותי שהכל מתנהל על מי מנוחות, אין שום היסטריה ואם יש מקרה נקודתי יודעים להתמודד איתו ולהפיג אותו בלי שום כוחניות ואלימות ורק מתוך אהבה.

תגובה מאת Guest
יתכן בהחלט שיש גני על שבהם יש צוות יוצא דופן שמצליח להשתלט על הילדים מבלי להרים את הקול או לתת להם עונש.
אבל הסיכוי למצוא אחד כזה ושהוא יהיה במרחק הליכה מהבית די קלוש.

אז תחפש יותר טוב. זה הילדים שלך בן אדם.
אני לא מקבל בכזו הבנה ושלווה גננות וסייעות שצועקות ומושיבות בכוח את הילד שלי, ואם צריך אסע גם חצי שעה ואף יעבור דירה כדי שיהיה בגן טוב.
חינוך בגיל הרך חשוב יותר ומשפיע יותר מכל שלב אחר בחיים. אנשים חוסכים לאוניברסיטה ודירה לילדים לעוד 20 שנה, אבל דווקא על הגן בשלב הכי קריטי של גיבוש האישיות והביטחון העצמי של הילד, חוסכים ובנוסף גם מקבלים בהבנה גננות בינוניות ומטה.

תגובה מאת גיל
היי
קניתי את המצלמה הזאת אבל אני לא מצליח להתחבר אליה עם הטלפון שלי, הורדתי את האפליקציה לטלפון, כשאני מחפש רשתות wifi אני לא מוצא את הרשת MDS81S, אני כן מוצא את הרשת שמופיעה על המדבקה של המצלמה R11754 אבל כשאני רושם את הסיסמה שמופיעה על המדבקה על המצלמה, רשום שהסיסמה קצרה מדי, האם יש עוד דרך להתחבר אל המצלמה?
תודה
כנס לדיון כאן: מצלמה נסתרת אלחוטית
תעלה תמונה של המצלמה שקנית, ושל המדריך למשתמש שקיבלת. אולי קיבלת גירסה קצת שונה… נעזור לך.

תגובה מאת קובי
רכשתי את המצלמה. לא מופיעה ב wifi. לפעמים כן מופיעה ואז דרך האפליקציה מופיעה כ offline. ניסיתי לתקשר עם המוכר אבל הוא הגיב. רק לאחר התערבות של paypal הוסכם שאני אשלח חזרה עם מעקב ותוך 7 ימים. לא שווה התעסקות לטעמי. לא ממליץ האתר הנ"ל והמצלמה