Teclast F5 - לפטופ קליל ומתהפך - עם 8GB ראם! רק ב 309.99$!

קנייהIL1228ny4
309.99$

פורסם ב: 

<

לפטופ קומפקטי ומשתלם לשימושים קלים, אופיס גלישה וכד' עם כל מה שחשוב – מסך FHD טוב, וינדוס 10 מותקן, SSD 128GB ו8GB ראם.

Microsoft Windows 10 OS
Offers more powerful performance, brings you more smooth and wonderful user experience
Intel Gemini Lake N4100 Quad Core 1.1GHz, up to2.4GHz
Ultra-low-voltage platform and quad-core processing provide maximum high-efficiency power
Intel UHD Graphics 600 GPU
Provides high image quality for Internet use, basic photo editing and casual gaming
11.6 inch FHD IPS Screen with 1920 x 1080 Resolution
Offers good experience for watching videos and browsing the Web
8GB DDR4 RAM for Advanced Multitasking
Substantial high-bandwidth RAM to smoothly run your games, photos and video-editing applications
128GB SSD Storage Capacity
Provides room to store pictures, videos, music and more
Front Camera for Photos and Face-to-face Chat
0.92MP front camera allows you to capture memorable moments or chat with friends
HDMI Output
You can connect the device to high-definition monitor or projector

<

כמה אינצ’ ??!;

תגובה מאת: ינון
בנקודה הרביעית כתוב - 11.6"

תגובה מאת: ינון
השאלה איך המעבד:
Intel Gemini Lake N4100 Quad Core 1.1GHz, up to2.4GHz

תגובה מאת: אלי
יש מצב לקבל גם את הקופון של ה50 דולר? תודה

לשימושים בסייסיים של גלישה ואופיס - המעבד הזה מספיק וצוואר הבקבוק המשמעותי יותר הוא זיכרון הראם והSSD - שכאן הם טובים ובשפע.

תגובה מאת: אלי
פתחתי חשבון חדש ואני לא רואה את הקופון

תגובה מאת: jngh
לדעתי ה knote5 נותן אותה תמורה בהרבה פחות כסף מה עוד שבדרך כלל cube יותר איכותיים מteclast

חבל שאתה לא בודק קצת לפני שאתה ממליץ כלאחר יד. קודם כל שם החברה הוא ALLDOCUBE ואין להם איזה היסטוריה מפוארת של מכשירים איכותיים בכלל.
יש רק 4GB ראם לעומת 8GB - וזה הבדל עצום ומשמעותי מאוד בטאבלט וינדוס. פשוט דיל ברייקר.
אם זה לא מספיק - אז שלל ביקורות קוטלות אותו - שקע אוזניות לא תקין, רמקולים חלשים להפליא ובעיקר - זמן סוללה מחפיר. חלק בקושי מקבלים שעה אחת על סוללה.
פחות כסף…אם תבדוק מחירים תמצא שרוב הגרסאות שלו עולות 295$ עם משלוח. לא בדיוק חיסכון גדול. עם המפרט שלו הוא צריך לעלות גם 200…
בקיצור, לא מכשיר מומלץ בכלל.

א. ALLDOCUBE ו cube זה אותה חברה (הם שינו שם לפני שנה בערך) כך שבלשון עדינה לא אני זה שהתבלבלתי.
ב. בתור בעלים של cube t8 ו ug65 וknote 5לפניו אם אני לא מתבלבל בשם לאחר מספר נסיונות נפל עם מוצרי מדבקה של teclast שקניתי בשבילי ובשביל משפחה שנהרסו מהר מאוד. אין ספק שcube 2 רמות מעליהם.(לא מדובר על רמה של לנובו אבל לא רחוק משם)
ג. לעניין הביקורת על הknote 5 מכשיר שמיועד לאופיס וגלישה ארבע או שמונה ג’יגה ראם חסר משמעות לחלוטין ואת זה אני אומר בתור אחד עם רקע רחב מאוד בתחום. לא ניתקלתי בבבעיה בשקע אוזניות (אבל למען האמת גם לא השתמשתי בו יותר מידי) הרמקולים סבירים אין בעיה של ווליום אם אתה לא מחפש ווליום שירעיד את הבית.נכון שזמן הסוללה צריך להיות יותר טוב אבל שעה אחת של עבודה זה לא נכון הוא מספיק ל3-4 שעות של עבודה רצופות. את הknote5 קניתי ב11.11 ב220 דולר לפני קופונים לאחרונה כשבדקתי ראיתי אותו ב235 כולל מקלדת.צר לי אבל אני על דעתי עומד אין לי ספק שמדובר בקניה יותר טובה בהרבה.

לא התבלבלתי רק תיקנתי אותך שזהו שמם…בין אם כALLDOCUBE ובין אם כCUBE - לא מדובר באיזה מותג מהולל משום בחינה. גם טקלאסט ושאר הסינים הזולים לא יצירת פאר כמובן אבל טקלאסט כן השתפרו מאוד בדגמים מהשנה האחרונה וזוכים לביקורות טובות.
על כל פנים אם אתה אומר ש4GB מול 8GB זה חסר משמעות - (גם לאופיס וגלישה) - אז צר לי אבל אני לא יכול להתייחס ברצינות ל’רקע הרחב מאוד בתחום’. תהנה מהמכשיר.

אל תשכח שאתה מדבר על 60 דולר הפרש - שזה יותר מעשרים אחוז ממחירו של הטאבלט/מחשב זה לא מצדיק תוספת כזו במחיר. והבוחר יבחר.

60$ זה התקציב השנתי שלי לפאלפל או סבסוד מלא לספרי לימוד ליתום בניגריה. בסדר…לא צריך לעבור לאחוזים כדי להצדיק או לא להצדיק קניה ומפרט.
שורה תחתונה - טאבלט 11.6" ועוד אם קונים עם מקלדת, הוא לא טאבלט שקונים סתם בשביל לראות נטפליקס בדר"כ, אלא ללימודים ועבודה.
זה שאפשר להריץ אופיס ווינדוס על 4GB…בסדר, אפשר…אפשר גם על 2GB. האם זה מומלץ? האם זו חווית שימוש טובה, מהירה ונוחה? ממש לא. פשוט סבל צרוף. תפתח כרום ואחרי 10 טאבים כבר יתחיל להשתעל, שלא לדבר על להחזיק גם יוטיוב פתוח, אופיס 365 פתוח, סינכרון לתיקיית ענן, PDF וכו’.
אולי ‘חסכת’ היום 20% אבל בעוד שנה כבר תרצה להשתדרג למפרט טוב יותר ואז תבזבז שוב 100%.
אם תסתכל קצת על סקירות רציניות - תגלה שהמסך הוא לא Lamintated, אין תמיכה בעט מגע, כאמור רק 4GB ראם (!), חלק קיבלו עם רישיון וינדוס 10 מזוייף/לא מופעל, כולם מתלוננים על הרמקולים ובהירות המסך ובעיקר על סוללה חלשה להפליא.
לא סקרתי את הטקלאסט ואני לא יכול להמליץ עליו או לפסול אותו בוודאות, אבל על בסיס התלונות האלו, המחיר והמפרט לבדו אני בוודאי יכול לפסול את הקיוב שלך.
אם רוצים טאבלט וינדוס למדיה ומעט גלישה - אז יש שפע אופציות טובות וזולות (ולא רק מטקלאסט) עוד יותר מהקיוב הזה, שיחסכו לך עוד עשרות דולרים ויתנו חיי סוללה עדיפים. למי שרוצה מיני לפטופ/טאבלט לעבודה/לימודים - מוטב שישיקיע ב6-8GB ראם לפחות.