Switcher V2 - מתג חכם לדוד! - סקירה

פורסם ב: https://zuzu.reviews/switcher-v2-מתג-חכם-לדוד-סקירה/

להפוך את הדוד לחכם! למי זה לא קרה? לחזור הביתה אחרי יום ארוך ואין מים חמים? לקום מוקדם בבוקר בשביל כמה דקות של מקלחת חמה? לשכוח את הדוד דולק? להתחיל לחשב מראש מתי להדליק ולכבות את הדוד? להפעיל או לא להפעיל שעון שבת לדוד? לריב מי כיבה, מי גמר את מים ומי השאיר דלוק…לא הגיע…

תגובה מאת מישהו
בסוף בסוף, כל מתג חכם שלא כולל חיישן טמפרטורה למים שבדוד לא נותן תמורה מהותית על פני שעון שבת. לא קניתי עדיין שום מתג אבל לא חושב שהייתי משליך את כספי על מתג ללא חיישן

אני לא מסכים בכלל. אפשר לראות היסטוריית צריכות עם שעון שבת או האם אפשר להדליק את הדוד בהתראה קצרה מראש ובלי תכנון מקדים כשאתה לא בבית? ורשימת השאלות (הרטוריות) עוד ארוכה. יש כמה יתרונות ברורים של מתג חכם על פני שעון שבת. בעצם, מתג חכם מכיל שעון שבת.

כפי שנכתב, חיבור של חיישנים בדוד עצמו אמנם מספקים עוד יתרונות, אבל זה מסבך ומייקר משמעותית את כל העסק.

אם אין לך מתג ישן ואתה לא רואה צורך בהפיכת הבית לחכם יותר, אז כנראה שזה לא רלוונטי אליך, זה הכל…

תגובה מאת לקוח
לאחר רכישה של Switcher Touch נחלתי אכזבה מהאחריות. התקנתי בעצמי לפי ההוראות והזכוכית נסדקה. מהשרות דורשים 80 ש"ח על פאנל חלופי. תוספת לא הגיונית ואף מכעיסה… לשיקולכם בנושא האחריות. בשוק קיימות חלופות כאמור…

כמו שנכתב בסקירה עצמה - דגם Touch הוא יותר עדין ויש לו פאנל זכוכית. האמת היא שחברים שלי התקינו בביתם ולא שמעתי תלונות על סדיקה בזמן ההתקנה.
אם כי בכנות זו “אשמתך” ולא אשמתם (לא הגיע סדוק בקופסה) ולכן הם לא מחוייבים לספק לך פאנל חלופי… בכל אופן, מומלץ לנסות לדבר שוב פעם עם החברה. אני מניח שבסוף ניתן להגיע לעמק השווה. מההתרשמות שלי דווקא מדובר בתמיכה טכנית טובה, אני מניח ומקווה שגם שאר המחלקות אצלם הם כאלה…

תגובה מאת Anat Atbarian
אני מנסה להבין מה היתרון של המתג על פני שעון שבת. האם למשל יש אפשרות לכוון מראש שהדוד ידלק בין שעות כאלה וכאלה? כמו שיש למתג עם שעון שבת. האם יש אפשרות לבטל ידנית ולא רק מהנייד?
תגובה מאת shmuel dadon
לדעתי יש לזה כמה יתרונות על שעון שבת,

מאפשר הדלקה וכיבוי מרחוק.
במקרה שצריך להוסיף עוד זמן לשעון השבת (אורחים וכדו’) רוב האנשים משום מה מעדיפים להעביר את שעון השבת למצב קבוע במקום להכניס כמה שיניים, במקרה הזה הם יכולים מקסימום להדליק לשעה נוספת.
בימי שישי בדרך כלל רוצים מים חמים מוקדם יותר משאר ימות השבוע.

תגובה מאת ערן
יש לי רק תלונה אחת על המוצר, בגרסא v2 יש נורה אדומה גדולה שמאירה כל הזמן. אורחים מזמדנים כמו בייביסיטר או הורים עלולים לחשוב שהדוד דולק ויש לכבות אותו על אף המדבקה שמגיעה עם המכשיר. למה לעזעזל לא הורידו את הנורה המיותרת הזאת? גם הנורת wifi הכחולה כל הזמן דלוקה? למה למען השם ?!
Reply by Sadmon
היישום לא מציג צריכת זרם בסמן ההפעלה וגם לכ בסיכום התרופתי .(רק סיכום לזמן). מה מרור התופעה עמה הפתרון? V3 החליף מפס כאשר בארון החשמל נותר שעון השבת המקורי עם חיבור קבוע.