שאלה לגבי switch למקלדת - מאיפה כדאי לקנות

שלום לכולם. אני רוצה לקנות סוויץ’/switch למקלדת, ספציפית את Cherry MX Silent Speed Silver. יש מקום מומלץ להזמין ממנו? ראיתי באמזון את הגרסה הרגילה (כביכול יותר רועשת), 10 יחידות ב12$. כרגע אני צריך רק זוג, אבל אני מניח שספיירים לא יזיקו ואני נוטה להזמין משם, אבל הייתי מעדיף את הגרסה השקטה יותר. זה משהו שפשוט כדאי להזמין מהסינים? אולי יש מישהו בארץ שמוכר במחיר סביר?
אני מציין את Cherry MX כי קראתי בהרבה מקומות שהם טובים. אשמח להמלצות ומידע, תודה רבה.

מקשי Cherry MX הפכו למפורסמים בשנות ה80 בעקבות מקלדת של מחשב קומודור 64 ובעצם מאז קנו את עולמם. הם נבדלים מאוד באופן הלחיצה (לינארי, קליק…) ובעוצמת הלחיצה הדרושה (60 גרם, 45 גרם…) מה שאני מציע לך אם אתה צריך להחליף רק שני כפתורים זה לבדוק מה הצבע שלהם! Cherry MX עובדים לפי קוד צבע קבוע, כדי לדעת את הצבע תרים את המקש ותראה מה הצבע של הגזע מתחתיו ותקנה את אותו סוג שיש לך.

תודה על התשובה והפירוט, למדתי משהו. קניתי סוג של מקלדת קטנה עם שני כפתורים, עם אפשרות להחלפה של הכפתורים למה שנוח לך (למשחק osu) ומישהו אמר שהוא ממליץ לנסות את הצבע הספציפי הזה. אם אפשר שאלה: מאיפה כדאי להזמין כפתורים (switches) כאלה? banggood? אמזון? מה שראיתי באמזון יכול לעבוד אם אחליט לוותר על אלמנט השקט המוגבר, אבל אשאר עם די הרבה ספיירים.

יש כאן פירוט נוסף על סוויצ’ים אגב -

לגבי הזמנה - אפשר למצוא באליאקספרס כמעט כל צבע, מקורי, חיקויים, MX CHERRY, GATRON ואחרים בחבילות קטנות וזולות של 1-10 מקשים בלבד.

וכמובן גם בשאר האתרים -