מכשיר נגד נחירות שאינו גימיק Snore Circle

אין עליך ועל כל הצוות!
מעריכים אתכם מאוד!!

מוצר חשוב לשלום בית, תמשיך לעדכן על המשך השימוש והמסקנות מהמכשיר.
אשמח להשתתף בפיילוט :slight_smile:

Reply by שמעון השכן
מעניין מאוד אבל חיסרון בולט הוא שרוב הישראלים לא מגולחים ולחלקם הגדול יש זיפים/זקנים, המוצר הזה לא מיועד להם ולכן הוא פונה לאותם אנשים חלקי לחיים. בכל אופן, אני לא רואה אנשים מזמינים בדרך קבע אחת לחודש/אחת לחצי שנה או אחת לשנה את המדבקות האלה. כשאנשים קונים “פתרון” הם לרוב ירצו פתרון “חד פעמי” שלא מצריך קניות חוזרות. בכל אופן, התנסיתי גם אני בסד וזה אכן מכאיב בשיניים. לא התנסתי ברצועה, אבל נראה לי שהמטרה העיקרית היא למנוע שהפה יפתח (הרי הנחירות מתרחשות בעיקר כשהפה פתוח). כלומר, לא חייב שהרועה תהיה הדוקה מדי ותמשוך את הלסת בחוזקה. זה גם עולה גרושים, יהיה נחמד אם תנסה ותגיד לנו איך זה.

אין בעיה עם קצת זיפים. כמובן שאם יש לך ממש זקן זה לא יעבוד. אבל לא צריך להיות מגולח חלק בטוח.
לגבי קניית רפידות, נכון שזה מעיק ועולה לא מעט, אבל אם זה הפתרון היחיד בעולם, זה בהחלט בא בחשבון. ואני לא מכיר עדיין פתרון שעובד מלבד CPAP

Reply by אורי
תודה על הסקירה, מחכה לעדכונים לגבי היעילות של המכשיר. בכל אופן כדאי להבהיר שנחירות נגרמות מרטט של החך הרך, וזה איזור שעובר בו אוויר אך ורק כשמתבצעת נשימה מהפה ולא מהאף. כל העזרים שהזכרת בהתחלה אמורים לשפר את תנועת האוויר דרך האף, מה שיגרום לכך שלא יעבור אוויר (או לפחות שיעבור פחות) שירטיט את החך הרך בדרך אל הפה. העזרים האלה לא עובדים לא מעצם הרעיון ששגוי אלא פשוט כי הם לא עושים את מה שהם מבטיחים לעשות - הם לא משפרים את הנשימה דרך האף.
Reply by רן
מחכים לעוד עדכונים בבקשה

בקרוב. סליחה על העיכוב!

Reply by Tal
תווית CE לא אומרת הרבה, מעבר לעובדה שמדובר במכשיר שנבדק ונקבע שאינו מזיק… אבל זה ממש לא אומר שהוא עובד. זה כמו כול מני מוצרים “כאילו” רפואים שמתהדרים בזה שיש להם אישור של משרד הבריאות, וגורמים לקונים המסכנים לחשוב שזה אומר שמשרד הבריאות בדק ואישר שהמוצר עובד, אבל כול מה שמשרד הבריאות קבע הוא שהמוצר לא מזיק.
Reply by Tal
ועוד משהו חשוב - בהרבה מקרים, אנשים שנוחרים חווים משהו שנקרא תסמונת דום נשימה בשינה, מצב שמתרחש כאשר מעבר האוויר נחסם לחלוטין, ואז האדם לא נושם למשך 10 שניות ומעלה (אם זה פחות מזה, זה לא נחשב להפסקת נשימה). זה מצב מסכן חיים, ועבור דבר שכזה, רק CPAP עוזר.

לכן אנחנו בודקים ומדווחים אם ומתי זה עובד

כתוב בכתבה אבל אזכיר שוב, המכשיר הזה לא מיועד לאנשים עם בעיות רפואיות. הייעוד הוא לנחירות רגילות שלא מסכנות חיים

Reply by דודי
אריק זרוק לנו איזו עצם:)

לכל מי שעוקב - פורסם עדכון הרגע ;-ׂׂׂ)

יש לינק למכשיר?

לינק: https://tavi.ly/1zNf

Reply by אור
ממליץ לך לבדוק שאין לך דום נשימה בשינה במעבדת שינה.

אריק, אשמח לדעת האם אתה עדיין משתמש במכשיר?

היי,
התשובה הקצרה היא לא.
המכשיר עבד, זה כשלעצמו מרשים מאוד! אישתי ממש ביקשה שאמשיך להשתמש בו.
אבל זה לא נעים להתעורר בלילה מספר פעמים בעקבות המכשיר… בסופו של דבר לא הצלחתי להתמיד. אני לא אומר שאחרים לא יצליחו, זה גם תלוי כמה גרוע מצב הנחירות בבית… מישהו קצת יותר נחוש ממני היה מצליח להמשיך עם המכשיר באופן עקבי.

מישהו צבר ניסיון נוסף עם המכשיר

עושה רושם שהמכשיר לא קיים כבר- באמזון הוא לא זמין וגיגול לא העלה תוצאות.