הכירו את האתר: Shein

אפשר לעשות הזמנות מכל מקום…מין הסתם גם עשית בעצמך הרי.
לגבי כרטיס נטען - אם אין לך כרטיס רגיל אז זה מה יש. כוונתי היא שאם יש כרטיס רגיל אז הנטען מיותר כי גם עולה כסף להטעין אותו כל פעם.
מבחינת ההזמנה - אם הסטטוס הוא מעבד אז אפשרי בהחלט שהכסף עוד לא ירד (משלל סיבות - בדיקה מול האשראי, צוות האתר עוד לא אישר מלאי/הזמנה וכו’). פשוט לעקוב עוד יום יומיים.

תגובה מאת סיון
אוקי ועשיתי הזמנה ללא אקספרס זה אמור חהגיע תוך כמה זמן ולחנות/דואר קרוב לבית ?בדרך כלל כמה זמן?
תגובה מאת סיון
וכמה זמן תשובה עד שהוא “מעבד”?

בדרך כלל זה די מהיר “לעבד” בסביבות כמה שעות עד יום. אפשר לפנות בצ’אט לנציג האתר בשעות הפעילות ולברר ספציפית מה קורה עם ההזמנה.
משלוח נורא תלוי בשירותי דואר ישראל… כלומר תלוי במזל. אבל בדרך כלל משלוח רגיל ייקח עד חודש

תגובה מאת ליאן
היי אז נכנסתי לאתר של SHEIN ורציתי בגד עכשיו כתוב לי את המידות 130 140 150 160 120 מישהו יכול להסביר לי מה המידות האלה בישראל ?

היי ליאן, כמעט כל דגם באתר מקוטלג כS/M/L/XL וכו’. לצד מידות אלו יש תמיד גם לינק עם SIZE GUIDE ולוגו של סרגל.
זה יפתח לך טבלה עם מידות בסנטימטר/אינצ’ים הרלוונטיות למוצר.
לדוגמא נניח ואת מעוניינת במכנסיים האלו -

ולא בטוחה אם את S או M או L.
אם תשימי את העכבר על כל מידה אז כבר תקבלי את המידות מותניים, אורך וכו’. אם תלחצי על המדריך מידות כאמור - תקבלי את הטבלה המלאה וגם הוראות איך ואיפה למדוד את עצמך עם סרט מידה.
image
אפשר גם לראות מה האורך ולדעת בדיוק עד איפה המכנס אמור להגיע.
המידות די סטנדרטיות בכל האתר והדגמים השונים כך שכדאי למדוד פעם אחת ולרשום לעצמך לטובת קניות ברשת בכלל ובSHEIN בפרט.

היי הזמנתי לפני זמן רב מס הזמנות
רשום שהכרטיס נסגר ורשום שההזמנה הגיעה ולא הגיע שום דבר!! מה עושים?

זה קורה לעיתים קרובות שדואר ישראל מאבד חבילות (רק היום פורסמה כתבה גדולה בynet). לא נורא, בשביל זה יש פייפאל! פותחים dispute ועוקבים אחריו ולא סוגרים אותו בשום אופן עד שהכסף כולו מוחזר לחשבונך.

תגובה מאת agam
האם אפשר לשלם באמצעות כרטיס אשראי של מאסטרקארד בעל 9 ספרות?

רק עם פייפאל! נא לקרוא כאן: www.glouds.com/tips

תגובה מאת Nofar22
שלום, אני עושה הזמנה של טייצים מהאתר ורציתי חוות דעת: האם הם באיכות סבירה ? ואם ההיקף שלי של היריכיים 97 והמותן 67 (המשקל 59 מטר 70) רציתי לדעת איזה מידה אני צריכה להזמין ? M או L ? בדרך כלל אני סמול אבל לפי המידות קשה לי לדעת.

מבחינת איכות - יש להתאים ציפיות כמובן. אי אפשר לקבל איכות של ורסצ’ה במחיר בורקס. עם זאת האתר הזה עלה לגדולה בדיוק בזכות כך שהוא נותן תמורה מעולה למחיר. הרוב המוחלט של הקונות מרוצות מהאיכות ביחס למחיר. מניסיון אישי אני יכול לומר שראיתי בגדים זהים בקסטרו וכד’ בארץ נמכרים בעשרות/מאות אחוזים יותר.
לגבי המידות - יש סרגל מידות לכל מוצר לצד ה S/M/L.
בתגובות אפשר לראות גם את המידות של מי שקנתה, ובאיזו מידה בחרה, ראי כאן לדוגמא -

תגובה מאת דבורה
היי לא ברור המידות של התינוקות שם
תגובה מאת ANAT
קיבלתי ברכישה ראשונה שלי באתר בשווי 270 שקל 72 נקודות, מה זה אומר? אני יכולה לקנות בחינם ב72 שקל?

ענת, לא זה לא שווה ערך ל72 שקלים… זה היה די מטורף אם זה היה המצב. כל 28 נקודות = 1 שקל בערך.
בקנייה הבאה שימי לב בקופה שיש מקום להזין נקודות shein points וזה פשוט מוריד מהמחיר של הקנייה הבאה.

היי דבורה,

המידות מצויינות באופן הבא בבירור:

תגובה מאת שולי
אני לא מצליחה לשמור את האתר ולהיתחבר על מנת לקנות תיק מה עליי לעשות

שולי,

תיכנסי לקישור הזה: https://zuz.mx/2QdP זה מסך הרישום והכניסה לחנות. הדרך הכי קלה היא ללחוץ על הכפתור הכחול sign in with facebook ובעצם להתחבר ללא סיסמה. אם אין לך פייסבוק, אפשר גם אחרת! בצד השני של המסך תראי “new to shein” שם צריך למלא מייל ולהמציא סיסמה עם אותיות קטנות, גדולות ומספרים ולחזור עליה פעמים. כעת ללחוץ על register כדי להרשם - מיד תקבלי מייל אישור על ההרשמה.

תגובה מאת מעיין
היי, אני רוצה להזמין מהאתר. עד כמה בטוח להזין פרטי כרטיס אשראי?

לעולם לא מזינים כרטיס אשראי באתרים! זה בטוח לחלוטין אבל את מאבדת את כל ההגנה שמספקת לך paypal. אאז למה בשם אלוהים שמישהו ירצה לוותר על הגנה כזאת? חשבון פייפאל הוא חינם ומעניק הגנה. שלמו רק עם פייפאל.