הכירו את האתר: Shein

היי שרה,
כנסי לחשבון שלך באתר shein וחפשי את רשימת ההזמנות orders שלך ושם כנסי לפרטי ההזמנה - צריך להיות שם מספר מעקב שבעזרתו ניתן לדעת איפה החבילה.

תגובה מאת עדן
הי לא הגיע לי ההזמנה כבר מעל חודש

קורה שהדואר מאבד חבילה. האם יש לך מספר מעקב?
בכל מקרה של אובדן חבילה, כל כספך מוחזר אז לא לדאוג

תגובה מאת הדר
אני רוצה להחזיר חבילה (שוקלת קצת יותר מ2 קילו) ואמרו לי בדואר שיעלה לי 160 שקל! יש אופציות אחרות?
תגובה מאת בשיר
אני עשיתי הזמנה לפני חודש וחצי ועדיין לא קבלתי מה שהזמנתי. למי לפנות

כן. שירות “יש דרך חזרה” של פייפאל בחינם

חודש וחצי זה הרבה זמן, סביר שהחבילה אבדה. לפתוח dispute בפייפאל ואחרי תהליך התכתבות שייקח כמה ימים תקבלי כספך בחזרה

תגובה מאת מאיה
אני נכנסתי לאתר של שיין כדי לדבר עם נציג בצ’אט וזה לא עובד וניסיתי מכמה טלפונים אני רושמת הודעה וזה לא נותן לי לשלוח אותה היה עדיף שתשאירו את מה שהיה לפני חןדש ששולחים כרטיסים
תגובה מאת ליאור
היי אני עשיתי הזמנה לפני שבוע בערך ושלחו לי מייל שההזמנה בוטלה. אני רוצה לשוחח עם מישהו על מנת לדעת מה קורה עם זה? יש טלפון של שירות לקוחות
תגובה מאת yali bar david
שלום אני הזמנתי חבילה לפני כחודש ולא קיבלתי אותה איך אני מבררת מה מצבה?

שימי לב לשעות פעילות. כדאי לנסות בשעות הבוקר של ישראל. ולא בימי שבת-ראשון ולא בחגים.

שלום יעלי,
האם קיבלת מספר מעקב? האם את יכולה להכנס לאתר החנות עם שם המשתמש שלך וללכת לאזור ה orders שלך?

היי ליאור,
יש אפשרות לצ’אט עם נציג של החנות!
הזמנות מבוטלות קורות לעיתים בשל מלאי שאזל או טעות מאוד רצינית במחיר. הכסף מיד מוחזר במקרים כאלה. ממליץ פשוט להזמין מחדש.
כדאי להרשם לאתר ולשלם בפייפאל.

תגובה מאת רחלי
שלום, קיבלתי הזמנה שכולה הייתה פגומה. הבגדים היו שרופים ודבוקים אחד לשני. החזרתי להם בחזרה במשלוח שעלה לי 100 שח. עכשיו הם צריכים לבצע החזר כספי ומבקשים חשבון פייפאל. אין לי. הם לא מזכים את הכרטיס האשראי או את חשבון הבנק? לא הצלחתי להבין.

שלום רחלי,

תמיד תמיד לקנות עם פייפאל. זה בלי קשר! פייפאל הוא בחינם לקונה, נותן מעטפת הגנה ומממן משלוח חזרה. אנחנו חוזרים ואומרים את זה שוב ושוב גם כאן וגם בטיפים כלליים www.glouds.com/tips
אני לא יודע למה הם סירבו לזכות כרטיס אשראי, אולי זו אי הבנה אבל יותר פשוט שתפתחי חשבון פייפאל, כאמור בחינם, ותשתמשי בהחזר שם, ובכל הקניות העתידיות שלך באינטרנט

תגובה מאת גלי
היי,אני עשיתי איזה איזה 5 פעמים הזמנות אצלהם ופעם אחת תוך שבוע המשלוח הגיע ופעמים אחרים הגיע תוך שלו שלושה שבועות. הבגדים הגיעו לי ללא בעיות וממש תענוג להזמין אצלהם חווית קניות:-)
תגובה מאת Inna
הזמנתי ב26.11.18 טרם קיבלתי את הפריטים GMT 02:00 Transaction ID: 1SS76625EL677780C מה קורה עם זה ?

אינה,
המספר שרשמת הוא מספר תשלום של פייפאל ולא מספר מעקב.
חפשי מייל או הכנסי לחשבון שלך בshein כדי למצוא מספר מעקב משלוח.
ככלל, חבילות שיוצאות מהחנות נתונות לחסדי הדואר העולמי, דואר ישראל, המכס ובורא עולם. אבל לא בשליטת החנות כבר…
בכל אופן אם חבילה לא מגיעה את מוגנת לחלוטין על ידי פייפאל

תגובה מאת גל
שלום. הזמנתי חבילה עם עשרה מוצרים מהאתר שלכם, גיליתי במקרה שלפי מעקב פריט של דואר ישראל החבילה נמסרה לנמען אחר, מה אפשר לעשות במקרה כזה?
תגובה מאת גל
היי, פניתי לדואר בקשר לכמה חבילות הם פתחו פנייה ולאחר כמה בירורים נאמר לי לפנות לשולח , הם אמרו שאחריות הזיכוי באחריותכם… מה לעשות הלאה?