הכירו את האתר: Shein

חנות כלשהי לא יכולה לדעת איפה החבילה. החבילה נמצאת בדואר. כשאת שולחת מכתב למישהו את יכולה לברר איפה הוא? הדואר הוא לא גוף שקוף. אבל זה לא צריך להדאיג אותך, קורה לעיתים לא רחוקות שחבילה אובדת או אפילו נגנבת בדואר. במקרה כזה פשוט פותחים קייס בפייפאל - עושים הסלמה ופשוט כותבים “לא הגיעה חבילה” ואז פייפאל יעשו בירור קטן, יתנו לחנות הזדמנות להגיב… יעשו את הריקוד הקטן והמיותר הזה של “אנא בדקי בסניף הדואר שלך” את תרשמי “בדקתי ולא הגיע” ואז פייפאל יזכו אותך על כל המחיר עד האגורה האחרונה ותוכלי להזמין שוב.
חשוב לדעת שזו לא אשמת חנות כזו או אחרת, החנות פה היא הקורבן משום שאת מקבלת את כספך חזרה כפי שראוי, אבל החנות שלחה חבילה שאבדה או נגנבה וזה הפסד גדול עבורה.

תגובה מאת Etti Cohen
היי אולי מישהו יוכל לעזור לי כאן, אם אני רוצה לשלוח משלוח בחזרה מה אני רושמת על הקופסא חוץ מהכתובת את הפרטים שלי כולל מס׳ ההזמנה?? תעזרו לי בבקשה (רגילה לתגוביינא)

היי אם הזמנתי בכרטיס דיירקט ואני צריכה לקבל החזר כספי זה אפשרי לקבל לכרטיס?
ואם לא אז איך פותחים ארנק בshein

תגובה מאת Shay
אם טעיתי בכתובת שלי בהזמנה מה אני עושה?

יוצרת קשר בדחיפות עם האתר. עדיף בצ’אט.

לפנות לאתר ולבקש לבצע את ההחזר לפייפאל. לא יודע מה תנאי כרטיס דיירקט.

תגובה מאת שש
זה מגיע עם שליח עד הבית?
תגובה מאת Shorok
אני בצעתי הזמנה לפני יותר משבוע ועד עכשיו לא קבלתי את ההזמנה . האם יש עם מי לדבר
תגובה מאת שמחה כהן
שלום לכם קיבלתי את החבילה ביום ראשון 2.12.18 מדדתי באותו היום ו 4 שמלות גדולות מתוך 5 שמלות. ברצוני להחליף מידה. אני מחפשת מספר טלפון לשוחח עם שירות לקוחות ואין. אין גם כתובת להחזרה הפריטים. מבקשת שתצרו קשר עמי.

האם קיבלת מספר מעקב לחבילה?

יש באתר shein אופציה של שיחה עם נציג דרך צ’אט. זו הדרך המועדפת.
ההחזרה וההחלפה לא עולה כלום

תגובה מאת רעות
איך יוצאים עם האתר קשר??,

רעות, נכנסים לאתר: https://zuz.mx/2yzF מסתכלים למעלה בפינה שמאלית:

יש שתי אופציות - אחת זה צ’אט עם נציג שירות (כרגע זה offline אבל יפתח בשעות הפעילות)
ואופציה שנייה זה לשלוח טיקט - שזה מאוד נוח כי זה 24 שעות ביממה.

תגובה מאת שרה פרדה
היי, איך אדע מה קורה לגביי המשלוח שלי וראיתי שכבר חייבו אותי בסך של 498

היי שרה,
כנסי לחשבון שלך באתר shein וחפשי את רשימת ההזמנות orders שלך ושם כנסי לפרטי ההזמנה - צריך להיות שם מספר מעקב שבעזרתו ניתן לדעת איפה החבילה.

תגובה מאת עדן
הי לא הגיע לי ההזמנה כבר מעל חודש

קורה שהדואר מאבד חבילה. האם יש לך מספר מעקב?
בכל מקרה של אובדן חבילה, כל כספך מוחזר אז לא לדאוג

תגובה מאת הדר
אני רוצה להחזיר חבילה (שוקלת קצת יותר מ2 קילו) ואמרו לי בדואר שיעלה לי 160 שקל! יש אופציות אחרות?
תגובה מאת בשיר
אני עשיתי הזמנה לפני חודש וחצי ועדיין לא קבלתי מה שהזמנתי. למי לפנות

כן. שירות “יש דרך חזרה” של פייפאל בחינם