SHARP AQUOS S3 | סמארטפון קומפקטי מבית שארפ! $129.99 בלבד!

$129.99

פורסם ב: 

אז נזכיר למי שלא מכיר – ענקית הטכנולוגיה SHARP היא בעצם היצרנית הראשונה לייצר מכשיר ללא שוליים, עוד הרבה לפני שיאומי, סמסונג ואפל. היא גם יצרנית מובילה של מסכי סמרטפונים כמובן.

והיום SHARP AQUOS הדגם החדש S3 במחיר מבצע מעולה רק $129.99

שימו לב גם הדגם הקודם ה SHARP AQUOS S2 אותו סקרנו והמלצנו – לסקירה המלאה לחצו כאן

נמכר עכשיו במחיר מבצע! רק $119.99 לקנייה לחצו כאן

• מומלץ לשלם בדולר.
  • מומלץ לשלם בפייפאל (ראו מדריך מלא). אין צורך בביטוח משלוח בתשלום בפייפאל.
  • קונים מעל לרף המס (75$)? אתר זה כולל אפשרות ביטוח מכס! להפעלה סמנו בקופה V על \"Tariff Insurance\". במידה ותחוייבו במיסים – הגישו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר לקבלת החזר.

כמה דברים.
המכשיר אינו קומפקטי מבחינת גודל, 6 אינץ מסך…
יש למכשיר עברית סבירה, אך אין לו רומים חלופיים עדיין.
המכשיר לא חדש, הוא הוכרז לפני שנה , וככל הנראה הוא לא יעודכן יותר.
(יש גרסאות תוכנה של פאי אבל הן לא זמינות להורדה בשום מקום)

הדגם שמפורסם כaquos s2 הוא למעשה c10 שהיא גרסה אירופאית של המכשיר עם כמה שינויים, כאשר השינוי המבאס שלו הוא סוללה קטנה יותר.

המכשיר בהחלט קומפקטי קודם כל. גם הדגם הקודם (S2/C10) מאוד קומפקטי ועם שוליים מינמליים.
הדגם החדש היה הקומפקטי ביותר ל6" כשהושק (אולי עדיין) -

לגבי עדכונים וכו’ -
לא כזה ביג דיל, לא יודע מי עוד טורח בימינו להתעסק עם החלפת רומים. מה שחשוב זה רום תקין מלכתחילה. הWAZE, יוטיוב וכו’ ימשיכו לעבוד גם האנדרואיד 7/8/9 לעוד כמה שנים טובות לפחות וסביר שעד אז כבר תחליף את המכשיר פעמיים. החלופות כאן זה לקנות רדמי ושאר סינים זולים פחות מעוצבים, בלי NFC, מעבד חלש יותר, רום MIUI על כל המשתמע, מצלמות, חומרים וכו’ בסיסיים יותר. גם USB-C יש כאן.
רבים כיום מחפשים מכשיר ב500-600 ש"ח עם NFC ומפרט ועיצוב טוב - והנ"ל עונה על הדרישה הזו מצוין.

אין טעם היום גם להתייחס לגודל המסך בלבד, אלא לגודל המכשיר. ראה לדוגמא MI9 SE עם מסך 6" מול הרדמי 6A עם מסך 5.45 אינטש שדווקא גדול יותר.

בדיוק נכון אלעד. מה שחשוב זה גודל פיזי.
אני כבר שנים מחליף טלפונים ומשתדל שיהיו קטנים.
אז איזה יותר גדול ? השארפ או שיאומי MI9 SE ?
אני מחפש מכשיר הכי קטן. לא חשוב גודל מסך. אפילו 5 אינטץ.
ואח"כ כמה הוא חזק. אני מבין ש MI9 SE יותר חזק.

אלעד, בתור בעלים של שארפ s2, אני מכיר את המכשירים האלו.
6 אינץ זה כבד מידי עבור המעבד ההוא. אתה יכול גם לבדוק מה אומרים בxda.

ולגבי עדכונים, אתה ממעיט בחשיבות עדכוני האבטחה. גם הרצון לקבל עברית נורמלית ולא עקומה ברומים מקוסטמים (lineage ודומיו) לא יבוא לידי מימוש כרגע.

אני לא אומר לא לקנות, אני רק מציע שתכניסו את ההסתייגויות האלו, וכן, תפסיקו לקרוא לc10 בשם s2 זה דומה אבל שונה

בתוך מי שקונה על בסיס “קומפקטיות” (אחד הסינונים הראשונים שלי זה “רוחב <=70”) 75 ס"מ זה ממש לא קומפקטי

אני לא ממעיט, אך בוא…כמה טלפונים נפרצים כל יום כי הם על אנדרואיד פחות מעודכן?
לקהל היעד של המכשיר הזה - קרי אנשים שמחפשים מכשיר נחמד ב500~ זה לא ממש שיקול ובצדק. שאר השיקולים חשובים בהרבה. גם רומים מקוסטמים לא רלוונטים לרוב המוחלט של האנשים.
לגבי השם - אני מתייחס למה שהחנות מצהירה שהיא מוכרת. כאן מדובר בS3 בכלל.
לגבי גודל ‘כבד’ למעבד - זה לא נכון, גודל זו לא פונקציה למעבד, רק רזולוציה. גם כאן אני מניח שרוב הלקוחות לא קונים מכשיר כזה במחיר כזה בשביל לשחק PUBG בהגדרות אולטרה כל היום.