סמארטפון OnePlus 9 Pro 12GB/256GB עם משלוח וביטוח מס ב$1,167.17

סמארטפון OnePlus 9 Pro 12GB/256GB עם משלוח וביטוח מס ב$1,167.17 https://cdn.zuzu.chat/uploads/default/original/3X/9/c/9c7011b3b7022040e03e568755a3a2188b516ae3.jpeg
none 0.0 0

האם יש צפי להנחה גבוהה מ966 בשל חגיגות ה15 של בנגוד?

האם יש דרך לחדש את הקופון

coupon

עדיין עובד ופעיל לצבע השחור -

לגבי צפי - הנבואה לשוטים, זה מאוד תלוי כמה מלאי יש להם וכד’ כך שאין לדעת. כרגע זה מחיר מצוין :slight_smile:

זה אכן מחיר מצוין ואני לא מצליח להפעיל את הקופון הזה
זה מביא אותי למחיר סופי של 966 דולר. כאשר המחיר ההתחלתי הוא 859$ ללא משלוח. הייתי מצפה שכאשר אכיל את הקופון המחיר ירד ל946.

המחיר הסופי הוא כמו שרשום - $966.59. זה כולל משלוח לנק’ חלוקה וביטוח מיסים = מחיר סופי.

לגבי הנבואה :slight_smile: אחדד את שאלתי - האם אתם פועלים מול בנגוד בניסיון לתת הנחה נוספת על המחיר הנקוב?

במוצרים כאלו שיש להם המון תחרות וביקוש - אין הרבה מה לפעול. מה שיש - נחטף ממילא. השינויים במחיר לרוב קטנים ורק פעם-פעמיים בשנה יש איזה ‘חג’ או תחרות חיצונית משמעותית שמורידה את המחיר באופן דרמטי וגם זה לכמות מוגבלת וזמן קצר.
במוצרים חדשים/פחות תחרות וביקוש וכד’ - בהחלט פועלים ומשיגים הנחות שוות (לדוגמא טוחני האשפה שכלל לא קידמו לפנינו ועוד).

תודה על המענה וההתייחסות, אתה ממליץ לרכוש את המוצר במחיר הזה? כמוכן שאלה רחבה יותר, האם אתה ממליץ על הטלפון הזה בכלל ?

המכשיר מצויין והשתפר מאוד בעדכונים והמחיר כאן מצויין ומהטובים שהיו בחודשים האחרונים ובכלל. אם התקציב קצת לוחץ, לא רואה סיבה מדוע לא לבחור ב8GB הזול משמעותית. אלא אם אתה משתמש כבד במיוחד, ספק אם תרגיש בהבדל גדול.

אלעד המכשיר הוזמן, דעה לך שיש פה קאץ׳ ואתר בנגוד לא היה שקוף לגבי המלאי. רק לאחר ההזמנה, כמה שעות אחר״כ האתר מציין שבמקום שהמוצר יגיע עד סוף החודש (משלוח מהיר עד 35 יום) יש להם חוסר במלאי ויקח לפחות שבועיים בכדי לחדש אותו כאשר הצפי לשלוח הוא בתחילת חודש אוקטובר. תשמע, זה מרגיש קצת תן לי את הכסף תיהיה לקוח שלי ואחרכ נדבר על המוצר. האם יש מה לעשות בנידון מלבד להמתין ולחכות?

כמו בכל מבצע ברשת - קורה לפעמים. מבין כל האתרים הם דווקא די מדוייקים בזה. גם באמזון הגדולה והמשוכללת זה קורה לפעמים. הפתרון? או לבטל פשוט ולקבל את הכסף חזרה או להמתין.

האמת שאני קצת מאוכזב מהם, הם לא הציגו את המידע הזה ואפילו עכשיו הם ממשיכים למכור את המוצר בידיעה שהוא חסר במלאי

תשים לב לצבע, חלקם במלאי רק מOCT 05, הכסוף זמין. זה מאוד נזיל…מספיק שכמה ביטלו, הגיע משלוח חדש וכו’ והנה חזר למלאי. תבקש להחליף לצבע שבמלאי.

קצת עבודה בעיניים, מחיר 2670 , אבל משלוח 525 , מה עשינו בזה . נפל עליך סביר להניח מע"מ אז בכלל …אתה משלם יותר מבארץ מדובר על 8 גיגה זכרון

הביטוח מס לא מכסה מע״מ ומס על הטלפון?

מי עובד עלייך בדיוק? להבדיל מאלף אתרים אחרים שמחביאים את המחיר הסופי /מעמ באותיות הקטנות אם בכלל, כאן רשום לך הכל כבר בכותרת - מחיר סופי כולל מיסים ומע"מ רק ב$989.19 / כ₪3,165 עם משלוח וביטוח מס.
המחיר של ה8GB/128GB בארץ בזאפ הוא 3,889 - 3,248 ₪ (בהנחה וזה המחיר האמיתי שתקבל בחנות, כולל מטען וכו’ כמובן ולא סתם קליקבייט כפי שעושות חנויות רבות). משמע אתה מקבל כאן את ה12GB/256GB בפחות ממה שעולה לך ה8GB/128GB בארץ. דגם ה12GB/256GB הנ"ל עולה בזאפ 4,399 - 4,049 ₪…אז מי עובד עליך בעיניים כאן אם לא החנויות בארץ…
כדאי לקרוא את התיאור והטיפים בתחתית הדיל: “במידה ותחוייבו במיסים – שלחו את הקבלה לשירות הלקוחות באתר ותקבלו החזר מלא על המיסים ששילמתם ישר לפייפאל/כרטיס האשראי איתו שילמתם!”

אני לא הייתי בטוח שזה כולל מע״מ ולכן לא רציתי לכתוב זאת.
@ElaadHayun טוב שכתבת בצורה מסודרת וחד משמעית. תודה.