בעל הבית השתגע! ONEPLUS 6 - במחיר הטוב ברשת! + פרסים מטורפים!

ולביישנים ללא פייסבוק - גם כאן זה בסדר! (כל עוד נרשמים עם פרטים מלאים שנוכל ליצור עמכם קשר לזכייה)
אין חובה לפרסם מספר הזמנה בפומבי - מספר ההזמנה יבדק בעת הזכיה.

לא רואה כמה זה משתלם באמת… הבדל מחיר של כ-200 שקל מקניה אצל יבואן רשמי בארץ…
ובארץ מקבלים את זה חודש לפני, ויש אחריות שלפי מה שאני רואה היבואן הרשמי נותן שירות מעולה… אז מה חסכנו פה?

קניתי ONEPLUS 6 עם צדק צרכני

אם תהיה סקירה, אעדיף לקנות לאחריה…

איך נרשמים? חיפשתי חיפשתי ולא מצאתי אילנה נרשמים לאתר למי שאין פייסבוק ודומיו…

תגובה מאת o
גם אם קונים מהאתר הרשמי + משלוח ב 25 דולר עם USHOPS ותשלום מעמ, עדיין יוצא 703 דולר לעומת 732 דולר כולל ביטוח מכס כאן…
נראה לי שיותר בטוח לקנות מהאתר הרשמי וזה נשלח תוך יומיים משם.

• בדקתי על הדגם של ה 128GB

תגובה מאת yirvn
על תזמינו מוצרים יקרים כמו טלפונים או מוצרי חשמל שונים מהאתר הזה.
עובדים עליכם.
למה ? תגידו . באתר מפרסמים מבצעים במחירי אטראקטיביים כוללים מסים והובלה מהירה…
אל תאמינו לזה , זה הכל שקרים. בעמצאות כתבות כאלו רק משכנים אותכם לקנות יותר ולשלם יותר.
במציאות אתם רק תפסידו אם תזמינו, תשלמו מכס בגובה של 17% וגם תשלמו 300 שקל על שיחקור פרטני , מה שלא מופיע באתר הזה. על תקחו סיכוי.
הינה דוגמה:
הזמנתי מוצר לניקוי בית שווי 100 דולר, כ 350 שקל.
המוצר נשלח דרך חברת שילוח exelot מאתר גיארבסט gearbest.
כאשר הפריט היה קרוב לארץ התבקשתי לשלם מע"ם בגובה של 17%. כמובן אין עם זה שום בעיה כי זה מיסוי כללי.
שבוע אחרי פסח התקשרה מישהי להגיד שצריך לשלם עוד 400שקל.
למה? כי במכס החליטו לפתוח חבילה לראות מה יש בפנים. הבדיקה עולה 400שקל.
כלומר יותר מאשר המוצר עצמו.
בפעם הבא הזנתי מכשיר סלולרי שעולה 300שקל, שילמתי 350שקל על שיחקור מהמכס. כלומר כפול מאשר מחיר של המכשיר.
בשני המקרים השתמשתי במשלוח אקספרס כמו Excelot. שאותו כל כך הרבה מפסמים באתר
כך דופקים צרכנים ברשות המסים, תחשבו כדאיות להזמין מוצריך יקרים מחול דרך חברות אקספרס כמו
DHL FedEx Exelot UPS וכדומה.
על תזמינו מוצרים יקרים כמו טלפונים או מוצרי חשמל שונים שעלותם מעל 150דולר, כי אם במקרה קורא ותצטרכו לשלם עלויות כאלו לא תוכלו לוותר על המוצר ולהשאיר אותו במכס ולא לשלם מסים.

צרכן יקר,
קודם כל ההתנהגות שלך דורסנית ומכוערת - מדוע לרשום את אותה התגובה 20 פעמים?!
חשבת למשל לפנות לשירות VIG, לפנות במייל, פייסבוק ושאר הערוצים, להגיב בנימוס שנתקלת בבעי ולפנות אלינו אלינו לעזרה? לקרוא את המדריכים המקיפים מאוד באתר, הן לגבי הזמנה מהאתרים השונים והן להתנהלות מול הדואר והמכס, כמה מס אמורים לשלם ומתי כדאי להזמין באקספרס ומתי לא?
לא חושב שתמצא אתר מקיף יותר ברשת המסביר לפרטי פרטים את כל הנושאים האלו.
לגבי הטענות שלך, אני חייב לומר שאני מאוד בספק על כל הטענות האלו.
קודם כל זה הכתבה הנ"ל נוגעת לאתר LIGHTINTHEBOX שלו יש ביטוח מכס שמחזיר את כל העמלות והמיסים. מוזמן לקרוא את המדריך ומאות לקוחות מרוצים שכבר קיבלו בהצלחה והוכחות ממש לא חסר.
שנית, נדיר מאוד (מאוד!) שהמכס דורש בדיקה פרטנית וגובה עליה סכומים כאלו ובעשרות משלוחי אקסלוט וDHL מאתר גירבסט שנשלחו אלי אישית ועוד אלפי קונים באתר ובקבוצה ומעולם לא הועלתה טענה כזו. אפילו לא אחת. פתאום לך זה קרה פעמיים (!) ברצף… גם אם נניח ואכן כך הדבר, מדוע לא לפנות אלינו בשלל הערוצים לעזרה? הן מול המכס/אקסלוט והן מול גירבסט. לא רק שגבו לך עוד 400 ש"ח בפעם הראשונה, אלא שמיהרת להזמין מאותו האתר (!), עם אותו המשלוח בדיוק (!!) שוב מוצר בכ100$ (!!!) ושוב פתאום עברת את הבידוק מכס הכי יקר והכי נדיר (!!!). מעניין. לי זה דווקא נשמע שאתה עובד עלינו ועל הקוראים כאן והמניעים שלך רחוקים מלהגן וללמד צרכנים אחרים ויותר פשוט לפגוע/להתנקם באתר.
בנוסף, הטענות שלך על רף 150$ פשוט לא נכונות (רף המס הוא בכלל 75$).
אם הטענה שלך הייתה נכונה, אז מה עושים כאן אלפי מבקרים ביום ועוד כ35 אלף חברים מרוצים בקבוצת הפייסבוק? איפה כל הצרכנים האומללים ש'שיקרנו ורימנו' בדיוק? מדוע גירבסט ושאר האתרים רק מרחיבים את אפשרויות המשלוח המהיר אם זה כל כך יקר ומאכזב לצרכנים?
על כולם אנחנו 'עובדים'? גירבסט כאתר השני במכירות לישראל אחרי אליקספרס גם עובד על כולם?
כשתרצה לדבר כמו בן אדם על המקרה שלך ולהעזר בנו, אתה מוזמן לפנות במסגרת שירות VIG ואשמח לסייע. אם אתה רוצה להמשיך לזרוק כאן טענות פרועות ולהכפיש - תיחסם.

תגובה מאת Guest
קודם כל אני לא אמור לראות על המסך שלי במחשב כל יום פרסומים מהאתר שלכם.
דבר שני זה הכל פקה פקה.
אף אחד לא הולך להחזיר לך כסף שתשלם על למכס יש לך ביטוח מכס או לא. אני לא מעמין שאתר יחזיר 100 דולר.
אתם מפרסמים פה כל הזמן את השירות של אקספרס שזאת הדרך הישירה להכנס לשיחרורים במכס לשלם על זה מאות שקלים.
למה לא לכתוב באתר להזמין בדואר ולא בשירות אקספרס.
דבר שלישי כל האתרים כמו gearbest , lightnening in the box מלבד אליאקספרס לא מעניין אותם מה יקרא לך אחרי שתכנס לבעיה.
דבר רביעית החברה הזאת excelot, gcx אין להם מאנה בשירות לקוחות. אשר להתקשר שעות וסיחה מתנתקת

אדוני הנכבד קם בבוקר ורשם את אותה התגובה 60 פעמים!!! גם כאן וגם בזוזו דילס.
פשוט גועל נפש. התנהגות מכוערת וספאם לכל דבר ועבירה על החוק.
לטענותיך -
אם נרשמת לעדכונים - אז נרשמת לעדכונים…זו הבחירה שלך וזה עדכוני דפדפן אדוני החכם. רוצה לבטל? תלחץ על הפעמון האדום בפינה או תבטל מהגדרות הדפדפן שלך. לא קשה וזה כך עם כל אתר בעולם.
'אני לא 'מעמין' ופקה פקה - יפה לך. אל תאמין. יש כאן מאות לקוחות מרוצים שכבר קיבלו. לא מאמין - לא צריך, מוזמן ללחוץ על הX הקטן בפינה ולצאת מהאתר ולקנות איפה שבא לך.
לגבי הזמנות באקספרס -
יש מדריך דואר ומכס ויש גם בכל קטגוריית מוצר מתאימה אם מומלץ להזמין באקספרס או לא. ככלל אנחנו ממליצים על אקספרס אך ורק כשמדובר באופציית המשלוח היחידה - לדוגמא שואב אבק, מפאת גודל המוצר (שוב, ראה מדריך מכס ודואר כדי להבין קצת לפני שאתה יורק כאן רעל) או כשיש ביטוח מכס.
את השירות של אקסלוט דאגנו לשפר מול גירבסט ועם המעבר לצ'יטה ששיפר מאוד את מהירות המשלוח. אין עמלות שחרור נוספות מלבד מיסים כחוק.
לגבי אתרים - עוד שקר ושטות. יש להם שירות לקוחות, יש להם מוניטין, יש אותנו עם שירות VIG, יש פייפאל. לומר שדווקא באליאקספרס הכי אכפת - מראה כמה שטויות אתה יורק מהמקלדת.
למרות שטרחת להספים ולהכפיש בשני האתרים עם עשרות תגובות ורשמת המון שקרים - בכל זאת הצעתי לך עזרה אישית לבדוק ולפתור את הבעיות (שלטענתך) נתקלת בהן בהזמנה.
אחרי עוד תגובה מכוערת כזו, אני חוזר בי. זכית ביושר בחסימה. שלום ולא להתראות.

אין אפשרות להרשם לאתר ללא פייסבוק או גוגל. כך מקובל היום בעולם זה מגן עלייך יותר מאשר עליינו. אם אתה לא רוצה לשתף חשבון אישי, תפתח חשבון ג'ימייל חדש ותרשם דרכו. זה חינם.

תגובה מאת mvr
ם אני עושה נכון את החישוב אז כרגע הגרסה של 128 עם ביטוח מכס ומשלוח יוצאת 2900ש"ח, זהה למחיר בארץ עם אחריות יבואן רשמי. או שאני מפספס משהו… מחיר הבסיס של ה128 באתר לייטנינג כרגע עומד על 2400 ש"ח.

חברים, למה לא קוראים? לא יותר קל?
כמו שמוסבר כאן בכתבה, בתגובות, בתמונות, במדריך האתר…משלמים בדולרים, גם באתר וגם בפייפאל.
ביטוח משלוח - בכלל לא נדרש כי יש פייפאל.
המחיר הסופי כרגע ל128GB כולל הכל הוא כ750$ עם שליח עד הבית - מקביל למחיר גרסאת ה64GB בארץ, שכרגע עדיין רק בהזמנה מוקדמת.
יש מלאי מיידי ובממוצע המכשיר אצלך תוך 3-5 ימים.

תגובה מאת oren cohen
קניתי ONEPLUS 6 עם צדק צרכני!

זכית בMI BOX!
אנא צור עימנו קשר במייל/פייסבוק.

Reply by Jacov
*איפה נרשמים

Reply by Ariel
קודם כל תודה על ההשקעה, אין ספק שמרגישים שאתם מאמינים במה שאתם כותבים!
למרות זאת לא ברור לי בדיוק איך זה יוצא כל כך משתלם שכן"
א. אמנם יש ביטוח החזר מכס- אבל הוא עולה כסף! (בדוגמא שבאתר 58.23$ - מעל 200 שח).
ב. משלוח מהיר עולה 28.36$ (כ100 שח).
במילים אחרות המחיר הסופי (בקיזוז המכס והמעמ) לגם הבסיסי הוא כ660$ ואחרי עמלות המרה וכו’ - מעל 2400 ש"ח.
לעומת זאת אפשר פשוט לקנות בארץ בכל הרשתות הגדולות, לקבל גם תשלומים ללא ריבית וגם אחריות יבואן מקומי, לא להתעסק עם בירוקרטיה של אף חנות או מדינת ישראל וכל זה בתוספת תשלום של 200 ש"ח בלבד. (זאת מבלי להתייחס לעובדה שהמתחכמים/חכמים/איך שתרצו לקרוא לזה ימצאו דרך לקנות באילת מה שאומר שהם לא ישלמו יותר מ2200 ש"ח.). או שאולי אני מפספס כאן משהו?
ושוב תודה רבה על ההשקעה!

א +ב: חישבתי עבורך מחיר סופי צפוי כולל כל התוספות הללו. המחיר לדוגמא לגרסא 128GB הוא כ2630 ש"ח, עם המשלוח המהיר עד הבית ועם ההחזר מיסים. לא מבין למה אתה טורח לחזור ולחשב את מה שכבר כתוב שחור על לבן.
ג. בארץ ברשתות הגדולות ושאר החנויות לא תקבל מטען DASH מקורי ובדר"כ גם לא אחריות יבואן מקורי, אלא אחריות חנות שלא שווה כלום.
ד. במידה ותקנה מהיבואן הרשמי - גם אז תיאלץ להמתין כחודש (כרגע יש רשימת המתנה ומחיר השקה מיוחד לנרשמים קודם). גם במקרה זה תקבל את ה128GB מLITB באותו מחיר של ה64GB מהיבואן בארץ. גם את זה פירטתי שחור על לבן.
אם אתה מעדיף לקנות בחנות בארץ, לשלם בתשלומים, ליסוע לאילת, לשלם כמה מאות יותר או כל סידור אחר - לבריאות!
אנחנו לא מכריחים אף אחד, רק מקדמים ומאפשרים אפשרות קניה נוספת, לא פחות לגיטימית ופופלארית, משתלמת בפני עצמה לטעמי, ועוד יותר עם הפרסים הללו וסיכויי הזכייה הגדולים. אסור לשכוח שלולא הייבוא האישי - המחיר בארץ ירקיע שחקים, כפי שהיה בעבר.

א. זה יגיע אלייך חודש לפני שזה יצא בארץ
ב. אתה יכול לקנות באותו מחיר של הארץ את הדגם החזק! זה מאוד משמעותי
ג. היבואן הרשמי של המכשיר להבנתי הוא יבואן חדש, לא יודע מה רמת השירות שלו. אני יכול להגיד לך מנסיום עם יבואנים רשמיים אחרים, שאם אתה מביא להם מכשיר שהמיקרופון לא עובד, ויש על הטלפון שריטה או עיקום קל, האחריות מבחינתם פגה ולא משנה מה התקלה. כל דבר זה תירוץ מבחינתם להפיג אחריות. מקווה שזה ייתן שירות טוב יותר. אבל בגדול אין צורך באחריות לטלפונים, אם לא שוברים אותם הם ממשיכים לעבוד.