Oclean X – מברשת השיניים האולטרסונית הטובה בעולם – עקיצת קופונים!

45$ 59.99$

פורסם ב: 

שלבים לקבלת המחיר:

1. לאסוף קופון 10$ של המוכר – פה
  2. אם אין לכם, לאסוף קופון 5$ כללי – פה
  3. להוסיף את המברשת לסל – פה
  4. להוסיף סתם מוצר בסנט לסל – פה
  5. אמורים לראות מחיר של 45$ – משלמים ומחייכים!

![](upload://8kTTsUTPpVuWxEjT8LsyK4xw4ec.webp)

בדרך כלל אני ממליץ לכם על הדגם המוזל, ה-Xiaomi Oclean SE אבל היום אנו זוכים להכיר את הדגם החדש!

עם מסך צבעוני שנותן לנו תזכורות וציון לאיכות הצחצוח בכל צד!

כל הפונקציונליות הנוספת שהייתה זמינה לנו בבלוטות' דרך האפליקציה, שבואו נודה, אף אחד לא משתמש כי למי יש כוח לפתוח את הטלפון והאפליקציה על הבוקר…עכשיו זמינה לנו על המברשת עצמה! אפשר לבחור עוצמות ומצבים, תזכורת אם פספסנו נקודה, לקבל ציון לכל צד ועוד – ישר על המברשת! פשוט חכם ונוח!

מעבר לכך הוסיפו עמדה מגנטית לתליה על הקרמיקה/קיר/מראה. שיפרו את העוצמה, הראשים ועוד.

לי יש כמה אולטרסוניות של פנסוניק (דגם בסיסי, דגם יקר וחזק) ואת הOCLEAN SE והיא פשוט מצויינת.

הOCLEAN חזקה ומשוכללת יותר מכל הקודמות לה מבית שיאומי (שגורפות מחמאות ושבחים בקבוצה שלנו) ובתחילת השנה עוד נמכרה בכ90$!

המברשת החלה כפרוייקט אינדיגוגו (מימון המונים) מוצלח במיוחד כמברשת השיניים החשמלית החזקה בעולם!

מומלץ מאוד לבקר בעמוד הפרוייקט המקורי ולראות את כל היתרונות וההשוואות לORAL B וכד'.

את עמדתי על מברשות שיניים אולטרסוניות, אורל B וכד' סיפרתי לכם לא פעם. לטעמי אלו המברשות הטובות והבריאות ביותר והמנגנון האולטרסוני, מניסיוני לפחות, מנקה מעולה ועדין יותר על החניכיים (וזה מאוד חשוב בכדי למנוע נסיגת חניכיים) מאשר הפעולה המכאנית של ORAL B וכד', שגם מרעישות הרבה יותר ודורשות טעינה תכופה יותר.

בקצרה, המברשת עמידה לחלוטין למים, ראשים תוצרת DUPONT האמריקאית, מנוע מגנטי MAGLEV חזק ואמין עם 40,000 רעידות בדקה ועוצמה מרשימה במיוחד, טעינה מהירה – המספיקה ל30 ימים לפחות ואף 60 ימים בדגם המקורי – זה פי 4 לפחות מפנסוניק והרבה יותר מORAL B, חיבור לאפליקציה, עשרות תוכניות ומצבי ניקוי, בלוטות' וקייס קשיח לאחסון ונשיאה.

צחצוח נעים!

איפה אפשר למצוא ראשים נוספים למברשת?
חיפשתי ולא מצאתי אף אחד שמוכר, אז נראה לי מסוכן להזמין

לא חיפשתי באליאקספרס אבל בטח מוכרים גם שם / ימכרו בקרוב.

הנה יש לך בגירבסט במחיר די טוב -

ברגע ששמתי 4 בסל המשלוח גם נהיה בחינם.

בכל אופן עד שתצטרך להחליף יהיה עוד מבחר ומבצעים.

והנה גם באליאקספרס -
https://tavi.ly/1foh

ברגע שיהיו עוד מוכרים גם המחירים ירדו.
יש גם במהלך השנה קופונים של 3$ מעל 10$

לא תהיה לך בעיה

לא מצליח להוריד את המחיר מ55 דולר

קח את הקופון של ה-10$ פה -

קופון 10$ נעלם , יש לכם אולי קישור נוסף?

לא נעלם, כנראה יש בעיה עם הקישור. נסה את זה -

תודה , השגתי את הקופון,
יש לי את oclean air ואת זה אקנה לבן שלי

תתחדש!

עדיין רלוונטי?

כן. יש קישור לקבלת הקופון של 10 דולר בתגובות (קצת למעלה). עובד רק במחשב.

האם יש ראשים מותאמים לילדים?
אם לא, איפה אוכל למצוא כאלה?

Can Oclean One electric toothbrushes be used by children?
Oclean One is an adult electric toothbrush. Oclean will introduce a toothbrush specially designed for children later on.
http://www.oclean.com/en/faq/index.aspx

לילדים קטנים נראה לי שכדאי לקחת את ה-oral-b בסופר-פארם

(אל תתרגש מזה שכתוב גיל 3 אף אחד לא בודק תעודת לידה)

ראשים כדאי לקנות באיביי אם תרצה אצרף קישור

אשמח מאוד.
תודה רבה על העזרה…

יש גם קוד קופון של 10% הנחה עד סוף החודש -
P10OFFJUNE

בלינק כתוב סונית ולא אולטראסונית. גם מספר התנודות לשניה לא מגיע לתדר אולטראסאונד. מה פספסתי?

עמוד מוצר השתנה ל-Soocas X5 - זה דגם אחר. הדיל נגמר.