NUBIA Z17 LITE - פנו מקום שיאומי, יש שחקן חדש במגרש!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/nubia-z17-lite-review/

בקיצור! אולי המכשיר הכי טוב מתחת ל300$ היום! מצלמות טובות, עיצוב מנצח, סוללה טובה, מפרט חזק, מסך גדול עם מסגרת קומפקטית במיוחד…תמורה מעולה למחיר! קצת רקע NUBIA למי שלא מכיר, הוקמו על ידי הענקית ZTE כמותג עצמאי עוד ב2015. לא מעט מכשירי ZTE ונוביה כבר סקרנו לאורך השנים: :diamonds: ZTE AXON 7​:diamonds: ZTE Z9 MINI​:diamonds: ZTE Blade-A1​:diamonds: ZTE Blade-S6​:diamonds: ZTE…

Reply by mhlyif ot hnksvs 4
תודה על הסקירה, הקופון שהבאת מאוד שווה, המחיר אחרי הקופון רק 200$.
קניתי.

תגובה מאת gd
אפשר לקבל את הקישור לקובץ עדכון שאמרת שהורדת?
בנוסף האם מומלץ לדעתך להחליף ROM? אם כן אשמח להמלצה :slight_smile:
תודה רבה!!

תגובה מאת שמעון
שלום,קניתי את המכשיר בעקבות הסקירה,
יש לי מספר בעיות אם מישהו כאן יכול לעזור לי עם זה אני אשמח.

1. אין לי אפשרות להקליט שיחות, כל מקליט שיחות שהתקנתי מקליט שיחה או שניים ויותר לא מקליט.
  2. הוואטסאפ לא תמיד מקבל הודעות בזמן, כלומר הרבה פעמים רק שאני פותח את הוואטסאפ מתחילים להגיע לי ההודעות
  3. כשאני באמצע שיחה ומגיע לי הודעה/מייל. זה פשוט מצלצל באמצע השיחה.
    ניסיתי לחפש בהגדרות ולבטל כל מיני אופציות, לא מצאתי שום דבר שעוזר לי.
    אשמח אם מישהו שיודע או מכיר את המכשיר יעזור לי.
    תודה מראש

תגובה מאת פוש במכשיר
הפוש באפליקציות ובדומה לכך גם תוכנות הקלטה עובדות רק כשהאפליקציה פתוחה ברקע, אם אתה רוצה שהאפליקציה לא תסגר אז במקום להעיף אותה קלפי מעלה, תעיף כלפי מטה ותראה שנהיה מנעול ואז היא לא תסגר ותקבל פוש…
אפשר לפרוץ את המכשיר ואז להעביר את האפליקציות שיעבדו כאפליקציית מערכת, ואז אפשר לסגור אותם אם זה מפריע לעין… קצת מסובך למי שלא מתעסק.

תגובה מאת שמעון
תודה על המידע,
אם תוכל להסביר לי איך פורצים או קישור אני מאוד ישמח
תודה לך

תגובה מאת משתמש וותיק
במחיר של מכשיר זה היום. (145$) האם לדעתך שווה יותר מהרדמי נוט חמש? תודה על הסקירה המושקעת!!

ממש לא. זו סקירה ישנה מאוד, ממליץ לבחון את ההמלצות החדשות שלנו: www.glouds.com/phone