NIKE Air Max 270 - רק ב195 ש"ח? - מבחר צבעים ומידות!

פורסם ב: https://zuzu.deals/nike-air-max-270-רק-ב195-שח-מבחר-צבעים-ומידות/

מחיר קצת הזוי (כנהוג באתר ג’ויביי…) אז לשלם (כמו תמיד) בפייפאל כי ייתכן ומדובר בזיוף.

לאלו שטוענים שמדובר בזיוף/חנות חסומה וכד’ -
בJOYBUY, שהוא אתר השני בגודלו בסין רק לתאגיד אליבאבא-אליאקספרס, לא מוכרים זיופים כמדיניות. הם מחמירים מאוד בכך וכמובן גם מאפשרים תשלום בפייפאל (שגם מחמירים בכך ונותנים הגנה מלאה, כולל החזר עלות משלוח חזרה אם נדרש).
האם זה אומר שאין זיופים באתר? כמובן שלא. זה כאמור אתר עצום בגודלו והיקף המוצרים הנמכרים בו וכמובן שיכולים להשתחל אליו זיופים ומוכרים מפוקפקים מעת לעת (וזה קורה גם באמזון, גירבסט ואחרים). ישנם מוצרים הנמכרים על ידי האתר עצמו (JOYBUY COLLECTION) וישנם על ידי מוכרי צד ג’. גם זה כאמור בדומה לאמזון, גירבסט, אליאקספרס ואחרים ואין בכך שהמוצר נמכר על ידי חנות/מוכר שאינו JOYBUY עצמה בכדי לקבוע שמדובר בזיוף או אינו מומלץ, בדיוק כפי שקניה בגירבסט, אליאקספרס או אמזון ממוכר שאינו החנות עצמה לא אומר דבר על המקוריות של המוצר.

מאחר ובעמוד המכירה מופיעים תמונות ומידות מקוריות ואין שום ציון שמדובר בזיוף/רפליקה משום סוג והמוכר אף עונה באותו העמוד לשאלות כי אכן מדובר במוצר מקורי -

אזי אפשר קודם כל לצאת מנקודת הנחה שהמוכר מתחייב למוצר מקורי ועל כן יש לכם הגנה מלאה מפייפאל (החזר מלא, כולל משלוח אם נדרש) במידה ואכן מגיע זיוף.

יש שטוענים שמדובר בחנות ‘חסומה’ ובהכרח זיוף. אז פניתי לשירות הלקוחות באתר, לבדוק אם אכן החנות ‘חסומה’ כי תסלחו לי אבל הלוגיקה כאן לא ממש מסתדרת לי…אם המוכר/חנות אכן חסומים, אז למה הלינק למוצר (ושאר מוצרים) והלינק לחנות תקין? מדוע לא הסירו את הלינקים, המוכר והחנות לחלוטין או לפחות חסמו את כפתור הקניה? קצת מוזר לא?
בשיטוט בדף החנות אכן יש כמה לינקים ‘שבורים’ לקטגוריות שמובילים חזרה לעמוד הראשי של ג’ויביי. מכאן ועד לקבוע שהדבר מעיד על חנות ‘חסומה’…מוזר לי:

ההתכתבות המלאה:

[gallery link=“file” columns=“4” ids=“133227,133228,133229,133230,133231,133232”]

לכן לכל מי שטוען שהחנות חסומה ואנחנו ואחרים באים ‘לעבוד עליכם’ - שינוח.

מבירור עם נציגה נוספת מסתבר שהחנות נפתחה ממש היום. זה מסביר מדוע דף החנות והלינקים לא מעודכנים, אך גם מעלה חשש שמדובר במוכר שמנסה לעשות כאן סיבוב…

בקיצור, ייתכן ומדובר ברפליקה/זיוף/סקאם וייתכן ומדובר במוצר מקורי במחיר ‘היכרות’ לרגל פתיחת החנות, כפי שחנויות רבות עושות כדי להשיג הייפ, לקוחות ודירוגים מהירים.

שירות הלקוחות פתח בבירור מול המוכר ואעדכן כאן כשיהיה חדש. במקרה הכי גרוע כאן - כנראה תקבלו נעליים מזויפות והחזר מלא מפייפאל :stuck_out_tongue:

Reply by ירון
זיוף

Reply by YONI
הסבר, נמק - אל תזרוק סתם משפטים

כמובן שאפשרי שמדובר בזיוף, אולם המוכר ענה בדף לשאלה אם זה מקורי - שזה אכן מקורי, צרף תמונות מקוריות ופירוט של המוצר המקורי, יש פייפאל שמכסה הכל ומחמיר מאוד עם זיופים, כולל משלוח חזרה אם ידרש (ובזיופים לא דורשים לשלוח חזרה), כך שסיכון לכסף - אין כאן.
בג'וייבי לא פעם יש מחירים הזויים למדי בפערי ענק משאר האתרים ברשת, כך שקשה לקבוע על בסיס המחיר בלבד שמדובר בזיוף. זה בהחלט אפשרי, אך לא ודאי. פניתי לאתר ולמוכר לבירור מלא. אגב גם לרפליקה זה מחיר טוב :stuck_out_tongue:

Reply by ירון

1. יש פייפאל - נכון, אבל בהרבה מקרים לוקח זמן עד שתקבלו את הכסף חזרה, יתווסף לכם עוד ערעור מיותר מלכתחילה ל"כרטיס האישי" שלכם, תידרשו לשלוח חזרה וכו'. מיותר.
  2. צריך לציין מתי נמכר ע"י האתר ומתי לא. זה מאוד משפיע על הסיכוי שהמוצר מקורי/מזויף.
  3. שאלו אותו אם מקורי והוא ענה שכן. כנראה יש לסינים סטנדרטיים אחרים כי הוא לא ממש מכיר את המילה "מקורי".
    Qis original this shoes?
    By 5***a 09/21/2018 07:47
    A
    What do you mean by the original?
  4. זו חנות חדשה באתר.
  5. החנות נחסמה כבר אז זה נתן לכם תשובה סופית.

Reply by ירון
בקייס מול פייפאל תצטרכו להוכיח שמדובר בזיוף.
האם אתם יכולים להוכיח את זה? מכירים את כל הסימנים?

Reply by A
גם בחודש שעבר נפתחה שם חנות חדשה שמוכרת אוזניות Bose במחירי רצפה והמוכר הצהיר שהמוצר מקורי כאשר הוא נשאל בנוגע לכך. בפועל, אנשים קיבלו גרביים (אני לא צוחק).

עם כל הכבוד לכם,
לא נולדנו אתמול וקנינו קצת ברשת ובאתר הזה בפרט וגם ניהלנו קייס פייפאל אחד או שניים…
להוכיח שמקבלים זיוף (אם מקבלים) - באמת לא קשה. תמונה של הקופסא, הנעל וכו'. ממש לא ביג דיל ולא תורה מסיני.
לגבי חנויות אחרות שנפתחות שם, בוס, סמסונג וכו' - כמובן שאפשרי ואנחנו לא מפרסמים כאן שטויות לא הגיוניות בעליל. זה שנמכר שם פעם זיוף ומישהו קיבל גרב - נו אז מה? גם באמזון כמה חודשים רבים הזמינו מעמדי IOTTIE מקוריים, שנמכרו על ידי IOTTIE עצמה ועל ידי אמזון עצמה וגילו שקיבלו זיוף. זה קורה בכל אתר, קטן, גדול, חדש או מבוסס.
כאן מדובר בנעליים, שלא עולה יותר מידי לייצר…בגו'יבי מוכרים אוזניות בוס QC35 בכ100$ פחות משאר האתרים. מוכרים אוזניות MEIZU POP ב59$ במקום 400 ש"ח בארץ ו100$ באליאקספרס, מוכרים MI8 ב350 במקום 430, ONEPLUS 6 ב390 - הכי זול ברשת, לאורך חודשים כבר כששאר האתרים גובים עשרות דולרים יותר. כך גם עם כרטיסי זיכרון, מברשות של ORAL B ועוד. זה אתר שלא פעם מוכר במחירים זולים מאוד, אם דרך JOYBUY COLLECTION ואם דרך חנויות באתר. אגב סתם קוריוז - לפני כחודש קניתי מצלמה רכב מלייטאינדבוקס במחיר מגוכך להפליא של 28$ במקום כ300$ באתר הרשמי/אמזון ו175$ באליאקספרס. כולם צעקו זיוף, שקר, תרמית…ונחשו מה? הגיע גם הגיע ומקורית ועובדת.
https://zuzu.deals/-------/
שנה שעברה קניתי את הXIAOMI PANORAMA ב89$ במקום 250$~. רק בחודשים האחרונים היא על 200$~. גם היא הגיעה ועובדת מצויין.
https://zuzu.deals/xiaomi-mijia-panorama--360----89--209-/
גם מג'וייבי הזמנו את הMI5 ב190$ (הנחה של כ100$ בזמנו) והMI5S PLUS במחירים מצחיקים.
https://zuzu.deals/-----/

לומר שהחנות נחסמה כבר - זה פשוט שקר והטעיה. גם כשמביאים לך הוכחה שחור על לבן מהצוות של האתר עצמו - שלא מכירים שום חסימה כזו, גם כשזה פשוט רעיון מפגר וחסר הגיון (איפה החסימה בדיוק אם הכל עדיין זמין להזמנה? זה שיש כמה לינקים שבורים בחנות חדשה?)
אם אתה לא רוצה לקנות, אל תקנה. הכל רשום כאן לטוב ולרע, כל המידע והסיכונים וההגנות בעסקה וכל אחד יכול לעשות את שיקוליו. אין שום בעיה לרשום לדעתי זה זיוף, כדאי להיזהר או מה שנראה לך ששווה להביא לצומת ליבנו ואולי פספסנו, אבל באמת שאין צורך בלתבל בשקרים מבית המתחרים.

מישהו יודע האם הדגם הנל צר בעקב? בדרך כלל מניסיון שלי עם נעלי נייק הם צרות לי בעקב (ככה נייק מייצרים)
לעומת נניח אסיקס שיש לי או AMIZFIT שיש לי שהם מעולות שהזמנתי מפה בעבר.

Reply by ירון
מתחרים? התחלתם בתור קבוצה לצרכנות נכונה ועכשיו אתם מתעסקים כל היום בלמצוא למה אתם טובים ולמה אחרים פחות טובים? למה כל דבר שמעורב בו כסף מתקלקל כל כך מהר? למי אכפת מהמתחרים, אמרתי מה אני חושב ואם טעיתי והחנות לא נסגרה אז סבבה, מודה בטעות, נחכה עוד כמה ימים לסגירה כמו עם ה-BOSE, ועם ה-VANS ומספיק מקרים לא סבירים אחרים.

ענית למה שנוח לך אבל התעלמת ממה שלא נוח, בדיוק כמו המוכר שלא ענה על השאלות הקשות:
is it authentic Nike or fake replica?
It is original nike?

ברגע ששם המותג מעורב הוא פתאום בלע את הלשון ולא בטוח שזה מקורי.
והתשובה שהכי אהבתי: What do you mean by the original?

להמליץ על קנייה של נעלי נייק מאתר סיני מחנות שנפתחה רק היום, זה נראה לי לא מקצועי בכלל.
גם באליאקספרס אין זיופים כ"מדיניות" אבל בפועל יש המון זיופים, אני נתקל בהם כל הזמן.
מה גם שזה לא נאמר/הודגש בכלל כשהדיל עלה, אלא רק לאחר מכן בתור מענה לביקורת.

הטענה שמדובר בחנות חסומה הועלתה על ידי מתחרה שאני בטוח שאתה מכיר היטב…כדי לחגוג על חשבוננו ואחרים שהעלו את הדיל הזה.
אתה ממשיך וטוען כאן את זה אחרי שכבר צרפתי את הצילומי מסך והתשובות של השירות של ג'ויביי.
זה שהמוכר לא עונה לכל השאלות - נו ברצינות, אם זה המדד שלך לאמינות אז אפשר להסיר 90% מהמוצרים באמזון, גיקביינג, גירבסט, אליאקספרס וגם ג'ויביי עצמם שלא זוכים למענה בכלל או מענה מטומטם למדי של נציגים שלא מבינים דבר במוצר וסותרים את עצמם.
זה שבאליאקספרס יש או אין זיופים - שוב לא אומר דבר וחצי דבר. כבר הסברתי באריכות שיש מקרי זיופים בכל אתר. מה שחשוב זו ההגנה והגיון ישר.
זה שהתייחסתי לביקורת באריכות ועליתי מול JOYBUY שעה ארוכה מספר פעמים כדי לברר את האמינות של המוכר והדיל הזה זה וערכתי את הפוסט בהתאם גם לא בסדר לך?
הטיעון ל'מעורב בו כסף' מיותר. דווקא כאתר שקיים לא מהיום ולא מאתמול - עם בסיס לקוחות וגולשים ותיק מאוד - אין לנו שום אינטרס 'לעשות קופה' מדיל רנדומלי ולברוח. זה שוב לוגיקה תלושה מהמציאות. האמת היא בדיוק להפך חביבי ובכלל - ג'ויביי זה לא האתר לעשות ממנו כסף…מקבלים ממנו בקושי אחוז על רוב המוצרים באפילייט וגם אם יקנו בדיל הזה ויתבטל - אז גם את האגורות האלו לא תראה.

Reply by ירון
העניין עם הכסף לא התכוונתי שפרסמתם את הדיל כדי להרוויח אלא לוויכוחים והלכלוכים האינסופיים לאחרונה בין אתרי הדילים השונים (כן בין היתר גם מצד המתחרה שבחר לחגוג על הדיל הזה).

הרבה מהמידע שיש עכשיו בפוסט לא היה כשהוא עלה ולא הכל ראיתי כשהגבתי. התייחסתי לפוסט המקורי ומה שאני ראיתי. בכל אופן האתר לא יכול לדעת אם זה מקורי. מניסיון עבר העמודים האלו נסגרים לאחר כמה ימים או אפילו יותר, רק כשמגיעות כבר תלונות. ככה היה עם BOSE וגם עם VANS. כעת נחכה ונראה מה יהיה.

אז למה לבחור בנייק?