יותר זול מהסינים! Logitech MX Master 2S – מלך העכברים עם משלוח חינם באמזון וללא מכס! רק 66.99$!

66.99$

פורסם ב: 

ירידת מחיר לעכבר המשובח של לוג'יטק – ה-MX MASTER. עכבר ברירת המחדל של גרפיקאים, עורכי וידאו וכל מי שעובד הרבה על המחשב ורוצה וצריך עכבר מעולה, ארגונומי ונוח עם שלל פונקציות שיהפכו את העבודה שלכם למהירה יותר, יעילה יותר ונוחה יותר.

אני אישית כבר כמה שנים עם הMX MASTER, ולמרות שניסיתי כבר עשרות עכברים – אני פשוט מכור. הגלגלת הממונעת, הבלוטות', הדונגל, הלייזר. הכל ביחד כאן פשוט עובד. כל פעם שאני עובר למחשב/עכבר אחר מרגיש לי שמהירות העבודה יורדת בחצי…

בקיצור, מומלץ בחום!

• מבצע משלוח חינם בקניה מעל 49$! ראו פירוט נוסף כאן והמלצות למוצרים להוספה כאן!
  • קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף.
  • מומלץ לבחור לשלם בקופה במטבע המקומי (דולר $) ולא בשקלים. שער ההמרה של אמזון לרוב גבוה משמעותית מזה של כרטיסי האשראי.
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון (Sold by/Shipped by Amazon)
  • ניתן לשנות את שפת האתר לעברית בתפריט הראשי.
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

המחיר שמופיע הוא 72.99$

אז כנראה קפץ לך למוכר אחר.
תלחץ על New & Used (24) from $52.99 ותבחר באחד מאלו שהם Fulfilled by Amazon ב66$~. יש כמה שנשלח לארץ.

כאשר מחפשים בין המוכרים מגלים שהמחיר דווקא יורד ל 49.99 $ כאשר מזמינים מאמזון.משלוח לישראל חינם !