העכבר הטוב בעולם - Logitech MX Master 2S ב-275 ש"ח בלבד!

פורסם ב: https://zuzu.deals/את-אמזון-יפן-כבר-הכרתם-logitech-mx-master-2s/

275 ש"ח

העכבר הטוב בעולם! (שוב במבצע)

ירידת מחיר לעכבר המשובח של לוג’יטק – ה-MX MASTER. עכבר ברירת המחדל של גרפיקאים, עורכי וידאו וכל מי שעובד הרבה על המחשב ורוצה וצריך עכבר מעולה, ארגונומי ונוח עם שלל פונקציות שיהפכו את העבודה שלכם למהירה יותר, יעילה יותר ונוחה יותר.

אמזון ארה"ב הפסיקו לשלוח את כלל מוצרי Logitech. אתרי אמזון באירופה הפסיקו לשלוח מוצרים אלחוטיים (סוללות). המחיר בארץ יקר מאוד. גם מ-Joybuy לא תבוא הישועה במקרה הזה. אל דאגה, מצאנו עבורכם פתרון! אנחנו נקנה אותו באמזון יפן. צריך להירשם בנפרד - עניין של שתי דקות. מעבר לכך אין הבדלים, המוצר נמכר ע"י אמזון עצמה, מקבל אחריות של אמזון כמו כל מוצר אחר, וגם משלוח ישיר לישראל במחיר מעולה! שימו לב שכתוב בכותרת LOGICOOL - זה המיתוג של לוג’יטק ביפן (אפשר להבין אותם). בשאר המקומות כתוב שם Logitech כולל בשם ה-Brand ובתיאור המוצר. מדובר באותו המוצר בדיוק, אין מה לדאוג!

מחיר סופי כולל אחריות, מסים ומשלוח עד הבית - 8,386 yen שהם 275 ש"ח, כ-120 ש"ח פחות מהמחיר בארץ!

אנשים כבר קיבלו את העכבר, אימתו שהוא מקורי ועובד מעולה. מומלץ מאוד!

תגובה מאת: מיכאל
עכבר גרוע כל כך!!! עיצוב יפה, נוח וכו’ אבל הדבר הכי בסיסי וחשוב של להתחבר דרך בלותות’ ולהישאר מחובר - לא מתבצע. כל הזמן מתנתק אם בכלל מתחבר. לא לקנות! לא להאמין שמוציאים כזו טכנולוגיה בימינו. בושה וחרפה.
חבל שרק אחרי שקניתי אותו גיליתי את מאות התגובות והביקורות השליליות על אותה התופעה. חבל להמליץ עליו פה. פשוט לא שווה.

בכנות אין לי מושג על מה אתה מדבר, יש לי אותו כבר כמה שנים, עובד מעולה. בכל אופן אני לא פוסל, רק שים לב שזו גרסה 2S וסביר שאם הייתה בעיה הם תיקנו בגרסה הזו.

תגובה מאת: מיכאל
אני מדבר על 2s וכל הניסיון שלי מסתכם בשבוע מאז שרכשתי אותו ולא על דגם מהעבר.
בפורום של לוג’יטק יש 202 תלונות רק על הנושא של חיבור העכבר בבלותות’: https://community.logitech.com/s/global-search/mx 2s bluetooth connection
גם ביוטיוב לא חסרה ביקורת שלילית.
ממש מאכזב.

תגובה מאת: מישהו
יש המלצה לקנות בבאנדל עם המקלדת או עם הפד…

תגובה מאת: מישהו
???

זה לא מגיע בבאנדל בכל מקרה, מקלדת עדיף למצוא בנפרד.