LightInTheBox – גן עדן לחובבי אפייה (ועוד הרבה יותר!)

פורסם ב: https://zuzu.reviews/lightinabox-גן-עדן-לחובבי-אפייה-ועוד-הרבה-הרבה/

אפתח בווידוי – אני לא מבינה את הקטע של מותגים. אם המותג היה מרמז על איכות מיוחדת, הייתי אומרת ניחא, אבל ברוב המקרים, מותג זה רק שם, ורק תירוץ לגבות הרבה יותר כסף על משהו שבלי השם שמוצמד אליו, היה יכול לעלות הרבה פחות. ראינו את ההוכחה לכך ביתר שאת בכל הנוגע למכשירים סלולריים. אני…

תגובה מאת yiakb
אחלה סקירה! תודה ענקית

מעיין, כל הכבוד על הסקירה המעניינת והמצויינת!

תגובה מאת tzhyi
אני קצת מפחד לקנות דברים שקשורים במזון (או דברים שדורשים בטיחות כלשהי באופן כללי) מסין. אני לא חושב שיש על זה שום פיקוח, ואיך אפשר לדעת שהחומרים שמהם עשויים התבניות לא פולטים כל מיני חומרים לאוכל? נכון שגם עם פיקוח יכולים לקרות מקרים בעייתיים, אבל שם אין כלום.

תראה, אני אישית חושש גם מהסירים והמחבתות ותבניות הסיליקון שמוכרים כאן בכל סופר. הכל ‘תוצרת סין/טורקיה’ ורשימת המרכיבים מוסתרת אם בכלל קיימת.
במקרה הזה - כפי שצויין הפריטים לא שונים ממה שתמצא בארץ (מלבד המחיר…) ובמקרה של תבנית סיליקון - לא הייתי משתמש בה, או בזו שקונים בארץ בחום גבוה (או בתנור בכלל). לא כי צריך לדאוג יותר מידי - סה"כ סיליקון זה חומר מאוד בטוח, אבל עדיין - אם אפשר בזכוכית/תבנית רגילה ונייר אפיה, אז למה לא. כל שאר הפריטים הם מתכת/לקישוט ולכן אין בהם שום חשש.

אני מצטרפת למה שנאמר - כמעט כל מה שנמכר כאן בארץ ממילא מגיע מסין. לך תשאל מוכר במקס סטוק כשאתה קונה תבנית אם זה בפיקוח או באישור משרד הבריאות - לצערי, יצחקו עליך.

מה שכן, אם יש חשש, רוב התבניות הללו מתאימות נהדר לקינוחים קרים, מוסים ועוד, כמו גם תבניות הפוליקרבונט לפרלינים - פשוט אל תכניס לתנור. הן עדיין מאד מאד שימושיות גם לא בחימום.