יום מכירות למסכי LG! מגוון טלויזיות מובילות עם החתייבות למחיר הזול ביותר!

פורסם ב: 

יום מכירות מיוחד בלאסטפרייס היום לכל הטלויזיות מבית LG!

עם 36 תשלומים, אחריות יבואן רשמי ח.י ל3 שנים, הנחות על מקרני קול והתחייבות למחיר הנמוך ביותר!

(שווה לתת הצעות אישיות באתר)

נזכיר כמה מהיתרונות של מסכי LG ומדוע הם בין המסכים המומלצים ביותר שלנו!

• LG היא יצרנית הפאנלים האיכותיים ביותר, היחידה שמייצרת OLED ומייצרת גם לרוב שאר המותגים.
  • מערכת ההפעלה webOS – זוכה לשבחים ועדכונים ותומכת בכל שירותי הסטרימינג המובילים והרלוונטים לישראל – סלקום TV, נטפליקס וכו' עם זמן הדלקה מהיר יותר מאנדרואיד TV.
  • 3 שנות אחריות VIP – גם יותר זמן אחריות מכל המתחרים וגם ביקורות מעולות על השירות!
  • פאנל IPS
  • בקרת קול חכמה המאפשרת לשלוט בטלוויזיה ע"י פקודה קולית
  • אפקט HDR – מאפשר שדרוג תוכן SDR ל-HDR.
  • תמיכה בHDR10 וHLG
  • אפליקציית מוזיקה- מובנית המאפשרת השמעת מוזיקה בזמן צפייה בסרטונים או תמונות וכן מאפשרת כיבוי של הטלוויזיה ושמיעה של מוזיקה בלבד תוך שימוש בטלויזיה כרמקול בלוטות'.
  • שלט חכם Magic – שלט אוויר נוח כולל פקודות קוליות

לעוד היבטים, מומלצים וטיפים לבחירת טלויזיה ראו כאן!

בדקתי כמה דגמים ובזאפ יש מחירים נמוכים יותר. אולי אמור להיות קוד קופון?

כמו שכתוב, להציע :slight_smile:

לא אפשרי בכול הדגמים. למשל ה-55um7340 שנמכר בזאפ ע"י כמה חנויות פחות או קרוב ל-2,000 ובאתר כאן זה גבוה יותר.
אני מחשיב מאוד את דעותיך ונעזר בהמלצות שלך, אבל אם לא נראה לך שיש בעיה שהפלטפורמה שלך מנוצלת רק מסחרית בלי ערך מוסף לעוקבים שלך, אז יש כאן בעיה :frowning:

קודם כל תודה רבה על המחמאה לפני העקיצה.
גם בדגם שציינת יש אפשרות לתת הצעה בהשארת פרטים, מה שאגב, סביר להניח גם לא יקנה לנו שום קרדיט על ההפנייה לקניה…ועדיין בחרתי לפרסם כאן בכל זאת, למרות שזה הפסד פוטנציאלי, דווקא כי נראה לי שכן יש כאן ערך מוסף לגולשים שלי, כי כפי שמפורט ורשום שחור על גבי צהוב בוהק באתר החנות - יש התחייבות למחיר הזול ביותר (ושורה מתחת מדגישים לתת הצעה!) ויש הטבות נוספות כמו מספר תשלומים גדול, מקרני קול בהנחה וכו’. לאסטפרייס בפרט מוכרים בשוק כבר שנים כחנות שמוכנה להשוות ואף להוריד מחירים.
בתמורה למחמאה והביקורת הבונה, אגלה לך גם סוד צרכני קטן על הדרך - במבצעי יבואן רשמי קשה יותר ‘לשבור את השוק’ במחיר. חנות שמנסה להוריד מחיר - מיד מקבלת מבול תלונות לזאפ וליבואן על כך ששברה את הסטטוס קוו וחרגה מהמחיר המומלץ לצרכן…לכן פורמט ה’הצעה אישית’ שאף אחד לא ממש אוהב (וגם מהחנויות הרי דורש יותר עבודה וכוח אדם) חי וקיים, גם בעידן שבו יש השוואות מחירים, אלפי חנויות אונליין ואפשר לקנות הכל בקליק. לא פעם אפשר לחסוך כך כמה מאות על פני המחיר ‘הרשמי’ בזאפ’ או בחנות. ההצלחה לא מובטחת וכל דגם ומבצע לגופו, אבל מציאות לא חסר. זה נכון לכל חנות, יבואן ומוצר ברשת כמובן ולא חלילה רק ללאסטפרייס או ח.י. שיאמר לזכותם דווקא מתמחרים טוב יותר מהמתחרים את רוב הדגמים ועם שירות אחריות, התקנה וכו’ עדיפים.
מעבר לכך, בכל מבצע ‘גורף’, יש פריטים שווים יותר ויש פחות ויש בכלל לא. זה ככה בכל מבצע, בכל חנות, ברשת או בקניון. לא שולפים דגם אחד ואומרים הא! יש יותר זול במקום אחר אז כל המבצע/אתר שלכם פקקטה ועבודה בעיניים! צריך לבדוק ולמצוא ולסנן מה טוב ומה לא טוב.
אם אתה עוקב קבוע כאן אז אתה בוודאי יודע ומכיר, בפרט במבצעי לאסטפרייס אגב, שאני עובר על עשרות אם לא מאות פריטים בכל סייל, מידי שבוע, מסנן את המבצעים הטובים באמת ומביא כאן גם פירוט מלא של כמה ההנחה ביחס לזאפ. במבצע הנ"ל זה פחות אפשרי מין הסתם כי אני לא יכול להתמקח ולהציע על כל דגם ודגם ומין הסתם גם לא רוצים לפרסם כאן את המחיר בגלוי ברשת (מהסיבות שהסברתי קודם) אחרת היו פשוט רושמים את המחיר ולכן לכם הגולשים נתונה הבחירה - אם לבדוק האם הם עומדים בהבטחת הפרסום לדגם המבוקש או לא.
מי שמעריך שהבאתי את המבצע לידיעתו ומוכן לנסות להציע (כפי שגם מודגש כאן בדיל…) ואולי (סביר להניח) יקנה בתנאים ומחירים טובים, מה טוב. מי שמרגיש שבזבז פה קליק מיותר, לא נורא, אני בטוח שהאצבע תחלים לו במהרה.

תודה רבה על התגובה המפורטת.
המחמאה שלי הייתה אמיתית.
ללכת ולהתמקח או לנהל מו"מ מול מוכר כול אחד יכול לעשות עם לאסט פרייס או כול חברה אחרת.
מה שאני תיארתי זה מה שאני מצפה מסוג של או בדיוק “קבוצת קנייה”. כול שיקול אחר שיש למוכר מול היבואן איננו ענייני.
אם הכוונה הייתה שלאסט פרייס עושים מבצע עם מחירים הכי טובים רק למי שיוצר איתם קשר ישירות אז כך זה היה אמור להיות מתואר בפרסום.
אני מקווה שתקבל זאת בהבנה ותפעל בהתאם לפעמים הבאות כדי שאני אוכל להמשיך להיות לקוח מרוצה שלך :slight_smile:

אני שמח שאתה מרוצה. כאמור כמו שרשום בפוסט עצמו ומודגש לא מעט בפרסומים של לאסטפרייס באתר, רצוי לתת הצעות. כך בדיוק מתואר בפוסט. לא היה מודגש וברור מספיק? לא השתמשתי מספיק בBOLD? לוקח את מלוא האחריות.
זה לא מבצע קנייה קבוצתית. קופון או משהו אחר.המבצע הוא כפי שנרשם - תציעו ותקבלו מחיר נמוך בהתחייבות והטבות נוספות בתנאי התשלום, משלוח וכו’. זה הכל.