Lenovo Ideapad L340 – מחשב גיימינג עם מפרט מעולה במחיר מצויין! רק כ2848 ש"ח עד הבית!

$820.62

פורסם ב: 

רק $820.62 = כ2848 שח עד הבית עם משלוח חינם!

מחפשים לפטופ שיכול להריץ משחקים, עריכת וידאו, פוטושופ וכד' בפחות מ3000? הלנובו Ideapad L340 הוא בשבילכם!

מפרט פשוט מעולה ובפער מחיר אדיר מהארץ!

• מסך 15.6" IPS FHD
  • מעבד i5-9300H חזק במיוחד!
  • 8GB DDR4 RAM
  • 512GB Nvme SSD
  • כרטיס מסך GTX 1650
  • וינדוס 10 מותקן
  • רמקולים עם דולבי אטמוס
  • מקלדת מוארת
  • סינון אור כחול להגנה על העיניים
  • מעבר מהיר בין מצב שקט לגיימינג
  • תריס מובנה למצלמה
  • 2.19 קילו

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף.
  • מומלץ לבחור לשלם בקופה במטבע המקומי (דולר $) ולא בשקלים. שער ההמרה של אמזון לרוב גבוה משמעותית מזה של כרטיסי האשראי.
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון עצמה (Sold by/Shipped by Amazon)
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

האם יש ערך לאחריות של אמזון בהזמנת לפטופ?
אני ממש מתפתה להזמין את הלפטופ הזה, אבל לא בטוח איך להתנהל מול אמזון במקרה שצריך לממש אחריות.
החשש שלי מוצדק?
אשמח לדעת איך זה עובד מניסיונכם

כל מקרה לגופו.
באמזון אירופה - אחריות לשנתיים על פי חוק.
באמזון ארה"ב - כל מוצר והתנאים שלו (מפורטים בפירוט המוצר, בדר"כ כלינק עם PDF). חלקם עם אחריות בינלאומית, רובם עם אחריות מקומית בלבד. האחריות של אמזון ארה"ב עצמה לרוב מוגבלת ל30 יום.
אפשר תמיד כמובן לשלוח לתיקון בארה"ב במקרה והמחשב קפוט לגמרי…
תמיד שווה לעשות את השיקולים מול קניה בארץ כמובן. מניסיוני הלא קטן - אני מעדיף ‘להמר’ על מחשבים מאמזון על פני מחשבים בארץ לטובת פערי מחירים אדירים ומחשבים עם מפרט עדיף, ווינדוס ומשלוח מהיר.
בכל מקרה, אם חושש, העליתי גם דילים על מחשבים מהארץ עם קופונים בלעדיים בקטגוריית המחשבים.

תודה רבה אלעד! הזמנתי אותו אתמול כשהמחיר צנח אפילו יותר

תתחדש!
אגב לחלק גדול מדגמי לנובו יש אחריות בינלאומית שתקפה גם בארץ. אפשר לברר מול החברה בארץ.