פרקו להם את המלאי! הלהיט חוזר! המחשב הנייד שאתם הכי אוהבים - הLenovo Flex 6 רק ב₪2199!

₪2,238

פורסם ב: 

אם יש דיל אחד שלא הפסקתם לבקש שנחדש לכם בשנה האחרונה – זה הדיל על מחשבי הFLEX של לנובו במחיר שובר שוק!

כשפרסמנו לכם את הFLEX 5 – פירקתם את המלאי וביקשתם עוד!

כשפרסמנו לכם את הFLEX 6 – שוב פירקתם את המלאי וביקשתם עוד!

מאז כבר חודשים שאתם לא מפסיקים לבקש עוד ושנחזיר את המבצע…אז קבלו!

• מחשב נייד Lenovo דגם Flex 6
  • מסך מגע 14" IPS Full HD תומך עט!
  • מעבד Intel Core i5-8250U במהירות 1.6GHz
  • זיכרון 8GB דיסק קשיח 256GB SSD
  • מערכת הפעלה Windows 10
  • אחריות: שנה ע"י OffOn

משלוח:

• Ups PickUp ב50 ש"ח או איסוף עצמי
      (עד 14 ימי עסקים)

סה"כ 2199 ש"ח באיסוף עצמי / 2238 ש"ח עם שליח עד הבית!

פשוט מחשב טוב ללימודים/לבית/לגלישה/לעבודה – אני בספק אם תמצאו טוב יותר במחיר זול יותר.

לקניה!

קצת רקע:

אם תקראו את המדריך שלי לבחירת מחשב נייד מנצח, אז תדעו שיש כמה דברים במפרט שפשוט אסור להתפשר עליהם היום –
+ כונן SSD – כי פשוט אסור להתפשר על זה היום. זה הבדל בין מחשב איטי, מעיק ומקרטע למטוס. מורגש אפילו בגלישה בדפדפן!
+ 8GB ראם! – גודל הזיכרון האידאלי! אל תתפשרו על מחשבים עם 4GB ראם…זה פשוט עונש ותאריך תפוגה מוקדם!
+ מעבד דור 8 העדיף בעשרות אחוזים על הדור הקודם!
+ עדיף עם מערכת הפעלה מותקנת מראש (וינדוס 10) כדי לחסוך התעסקות, עלויות נוספות ובעיות עם אחריות.
+ מומלץ מאוד – מסך FHD – כי התצוגה יפה יותר, חדה יותר ונוחה יותר, עם יותר מקום על המסך!
+ מומלץ – משקל סביב ה1.8 קילו ומטה ועדיף 14-13.3 אינטש אם אתם רוצים שיהיה באמת נייד ונוח, אך גם לא קטן מידי וכבד מידי כניידי ה15.6 ומעלה.

זהו המפרט האידאלי למשתמש הממוצע שרוצה מחשב מצויין, שיחזיק שנים! – המפרט של הFLEX 6!

אל תתפשרו על פחות מזה ואל תיפלו בפח עם מפרטים עתיקים ב1500-200 ש"ח…אלו מחשבים ישנים עם מפרט חלש, שפשוט יתסכל אתכם יום יום בשימוש במחשב ורק יגרום לכם לחפש לשדרג אותו מוקדם יותר – כך שלא תחסכו דבר.

אז אם חיפשתם מחשב טוב באמת במחיר נמוך – תתקשו למצוא מפרט טוב יותר למחיר

רשום שהוא עודפים/מוחדש? מה זה אומר בעצם?

מחשב עודפים הוא מחשב חדש שטרם נעשה בו שימוש ואריזתו המקורית טרם נפתחה. הוחזר ליצרן או ליבואן לשם מכירתו. בארה"ב לדוגמא שם חוקי הצרכנות טובים במיוחד ללקוח, רבים יכולים לקנות, להתחרט (מבלי שהתשמשו במחשב עדיין ולהחזיר לחנות. לעיתים האריזה נפתחה או ניזוקה קלות ולעיתים חנות או חברת הייטק הזמינה 200 יחידות ומצאה שהם בעצם צריכים פחות.

הסירו דאגה מליבכם – עבדכם הנאמן קנה לא פחות מכ-10 מחשבי עודפים ומחשבים מוחדשים (להבדיל ממחודשים = משומשים, שהם בהחלט לא מומלצים). זיכרו שהחכמים (מוח) קונים מוחדשים 🙂

למשרדים בהם עבדתי בעבר, ללימודים, לחברי משפחה…בכל רכישה כזו הצלחתי לחסוך מאות ואלפי שקלים ממחיר השוק בזאפ, לקבל מפרט עדיף ומחשב מצויין – שעדיין עובד. אם הייתי קונה במחירי זאפ כ'חדש' – הייתי נאלץ להתפשר על הדגם/מפרט וסביר להניח שנדרש לשדרג שוב מוקדם יותר, עם עוד פחות כסף ויותר פשרות…

הם כותבים שזה מחודש ולא מוחדש…

רשום מוחדש בכותרת.
רשום מוחדש מתחת לתמונה עם פירוט:
סוגי מכירות - מוצר מוחדש
רשום פרטים נוספים:
המוצר הינו מעודפים: מוצר חדש באריזה פגומה שלא נעשה בו שימוש. יתכנו שריטות ושפשופים שאינם פוגעים בתקינות המוצר.
המכירה אינה מיועדת לסוחרים, אלא לבודדים בלבד

היי. כתוב שזה מערכת הפעלה באנגלית. מה זה אומר?

שהוינדוס בפתיחה הוא באנגלית. בוחרים בעברית וזה הכל.

אני יכול לסמוך על זה?זה מוחדש ולא מחודש נכון?

ביקשתי לברר שוב. משום מה לחלק מופיע בנייד מחודש ובמחשב מוחדש.

יותר זול עדיין באמזון… אם תקליד את המחשב הזה שם תקבל בפחות כסף

לבריאות אחי, פרסמנו גם מאמזון והמון!
עדיין יש רבים שרוצים עם אחריות בארץ. מאמזון - לרוב הדגמים אין אחריות רלוונטית למימוש בארץ אלא 30 יום מול אמזון בלבד. יש שיקולים לכאן ולכאן.

הבנתי!
דווקא יצא לי לקנות משם, והיה אחריות, רק מבקשים לראות לפני כמה זמן קנית…

כאמור כל מקרה לגופו.
בקניה מאמזון אירופה - יש אחריות לשנתיים על פי חוק בכל מקרה.
בקניה מאמזון ארה"ב - כל דגם עם התנאי אחריות שלו המפורטים בעמוד המוצר. מעטים עם אחריות בינלאומית.
אם אתה לקוח ‘טוב’ אז ידאגו לך גם בלי קשר לתקנון אבל לרוב ישלחו אותך להתמודד מול היצרן לבד בתוף תקופת האחריות של אמזון ‘עצמה’.

אחלה. ממש תודה. אשמח לעדכונים

אישרו לי - מוחדש מעודפים כפי שפורסם.

המחיר עלה ל 2999 ש"ח ??

זה דיל מלפני 8 חודשים…המחיר (והדגם כבר לא רלוונטיים).
כאן החדשים: https://zuzu.deals/category/pc/