בלעדי! מחשב נייד חזקקק! LENOVO FLEX 5 עם CORE I7 דור 8, 16GB ראם, 512GB SSD, מסך מגע מתהפך רק ב3950 ש"ח!

קופון לא עובד

ניתן לקבל קופון גם לדגם הזה?
https://www.wallashops.co.il/נייד-מסך-מגע-e7440-256ssd8gbi7/pi7fupi7283_1

חס וחלילה, ענתיקה משומשת עם מפרט פרהיסטורי. שומר כספו ירחק.

סורי העתקתי בטעות קישור לדגם אחר
מה שהתכוונתי זה הדגם הזה https://www.wallashops.co.il/מחשב-toshiba-z40-a-16gb-128g-ssd-i7-win8-1/pi7dkpt44gc
הוא מחשב מסדרה עסקית חזקה ואמינה, מפרט חזק , ומחיר זול, זה ג"כ מוחדש ולא מחודש למי שיודע את ההבדל מה שאומר שזה לא משומש.

נראה ממש תמורה הוגנת למחיר,

חבר יש לך כישרון למציאת ענתיקות :joy: שמעתי שבאנגליה עושים הרבה כסף בתחום הזה.
בכל אופן המחשב הזה לא מומלץ לקנייה, הוא היה צריך מזמן לפרוש לגמלאות.

לזלזל זו שיטה מאד יפה
אני מוכן להעמיד לכל מבחן את הכישורים שלי בתחום מפרטי המחשב למול הכישורים שלך,
כשתכיר אותי ואת המקצוע שלי אולי תדבר אחרת,
המחשב בהחלט מאד מומלץ לקניה!
זה מחשב שעלה לפני שנתיים כ 6000 שח,
אדרבה אשמח שתסביר מדוע לדעתך הוא לא מומלץ לקניה,
אגב שיתפתי את הקישור תוך כדי בקבוצה של טכנאים בכירים (לא, לא כאלו שנקראים טכנאים רק בשביל להביא דילים לאוזניות בדולר מbanggood) והם ממש התלהבו כולם ושתיים מהם רציניים לרכוש.

הכל נאמר ברוח טובה. לא התכוונתי לזלזל בכלל!
והעקיצה על “רק בשביל להביא דילים” לא במקום. אתר צדק צרכני הוא המקום המקצועי ביותר להמלצות רכישות ברשת והיחיד ששם את איכות ההמלצה לפני הכל ובטח שלפני רווחים והוכחנו את זה עשרות פעמים.
המחשב שה"טכנאים הבכירים" התלהבו ממנו מגיע עם מערכת הפעלה ווינדוס 8 שעברה מן העולם מזמן. יותר חמור מכך הוא מחשב i7 דור רביעי משנת 2013 שזה ענתיקה מקרטעת כשאנחנו בשנת 2019 עם דור תשיעי כבר! אז תגיד לטכנאים שיבוא להתארח אצלנו :slight_smile: נעזור להם לבחור מחשב.

שמח לקבל תשובה יותר עניינית,
מערכת ההפעלה ניתנת לשדרוג בצורה פשוטה,
זה שיש מרצדס לא הופך את טויוטה לגרועה
זה שיש מעבדים יותר חדשים לא הופך את הישנים ללא רלוונטיים הכל ביחס למחיר,
התמורה ביחס למחיר מעולה, וזה מה שנקרא דיל,
ההבדל בין מעבד I7 דור 4 לבין דור 9 הוא מקום שרוב המשתמשים לא יגיעו אליו ובטח לא יבחינו בו.

תכל’ס יהיה אפשרי לקבל קופון ?

למיטב זכרוני מועד השדרוג של ווינדוס 8 בחינם לווינדוס 10 עבר מזמן - כך שהשדרוג יקר מאוד. מה גם שאנחנו לא נמליץ לקהל הרחב לקנות מחשב שהם צריכים להתחיל לשדרג, בטח שאין לנו יכולת להבטיח להם ב100% שקיימים דרייברים לכל רכיבי המחשב לווינדוס 10 (לא, הם לא תואמים לווינודס 8!) אז זה כבר פוסל המלצה.
מסכים בעניין שהמלצה צריכה לשקלל את המחיר ואת התמורה! אבל לטעמי התמורה לא מצדיקה את המחיר בכלל, המעבר מאוד מאוד ישן, זה הבדל עצום בצריכת סוללה ובמהירות. יש לפחות 5 שנים של קידמה טכנולוגית בין המומלץ המקורי בדיל שלנו לבין המוצר שהצעת! בחמש שנים אלו נעשו כמה וכמה קפיצות טכנולוגיות אדירות.
בסופו של דבר מדובר במחשב משומש בן כ-6 שנים להערכתי (ראה ציטוט מעמוד המכירה “הבהרה: מחשב זה הינו מוחדש - מחשב מוחדש הינו מחשב לאחר שימוש”) ובעוד שאני לא מתנגד למוחדשים ואפילו מעודד אותם, 6 שנים זה יותר מידי זמן והפער הטכנולוגי גדול מידי.

במקום לנחש נוכל לראות באתר היצרן שיש דרייברים לווינדוס 10

אחלה שיהיה בהצלחה. אל תשכח לקנות ווינדוס 10 וסוללה חדשה…

להתקין ווינדוס זה לא מכשול, זמן סוללה לא ממש משנה כי ממילא רוב השימוש הוא בצמוד לשקע,
דווקא נראה מעניין, אולי תצליח לסדר קופון

ממליץ לכם לעבור על המדריך לבחירת מחשב נייד מנצח -

יעשה לכם קצת סדר.
לגבי הטענות שהועלו כאן -

1. מחיר - מה זה משנה מה המחשב עלה פעם? יודע כמה עלה מחשב בשנות השמונים? הון תועפות, נו אז?
    גם אייפון או גלקסי עלו ב2013 4000 שקל. היום את אותם הדגמים תגיד תודה אם תמכור ב400 שקל. גם כ’מכשירי דגל/סדרה עסקית’. שופטים מחיר לפי המוצר והאלטרנטיבות בשוק באותה נקודת זמן, לא במבחן ההיסטוריה.
    זה כמו להיכנס לחנות בסייל וליפול לטריק הכי ישן בספר - מחיר מקורי 599 שח, מחיר סייל 59 שח…נו באמת.
  2. יש מוחדש (עודפים, החזרות וכד’) שזה אחלה ויש מחודש - שזה משומש, מתוקן וכד’ שזה ממש, ממש לא מומלץ.
  3. מעבד סדרה 8 מציע 40% (!) יותר ביצועים מול מעבד סדרה 7. למעשה גם מעבדים ‘בסיסיים וחסכוניים’ כמו הI5 8250U או 8550U בפועל מספקים ביצועים טובים יותר ממעבדים שולחניים מסדרת הביצועים (H/HQ) בסדרה 6/7 ועוד לא דיברנו על זמן סוללה וניהול חום טוב בהרבה. מדובר על ליתוגרפיה בכמה וכמה סדרי גודל וזה מאוד מובחן בכל היבט בשימוש במחשב.
  4. גם הזכרונות - קשיח וראם הם מדור ומהירות אחרת - וזה מאוד מורגש.
  5. למה לעזאזאל לקנות מחשב עם וינדוס ישן? גם אם נניח ותעדכן בלי בעיות?
  6. המסך הוא לא FHD. לקנות ב2019 מסך ברזולוציה נמוכה זו טעות מרה שמשפיעה מאוד על חווית העבודה והגלישה. פחות דברים נכנסים במסך, הכל פחות חד, הרבה אתרים כבר לא נראים טוב. פשוט לא.
  7. על סוללה חשבת? סוללות מחזיקות בממוצע שנתיים. לך תמצא לענתיקה הזו סוללה בעוד שנה, בעוד שנתיים…שלא לדבר על מה הסוללה הזו שווה כרגע וכמה בלאי היא כבר צברה. לומר שזמן סוללה זה לא משנה - זו גם טעות. מחשב נייד הוא קודם כל מחשב נייד לא? אז מה זה שווה אם הוא חייב להיות מסונדל לשולחן ולשקע? שנית, בדגמים רבים כשהסוללה חלשה מידי - גם אם כל השאר תקין - המחשב לא ידלק או לכל היותר יגיע לBIOS, יציג שגיאה להחליף לסוללה מקורית חדשה ויכבה. מניסיון. מעטים הדגמים שמסוגלים לפעול על חשמל בלבד בלי סוללה תקינה ובכלל - להחזיק סוללה בת 5+ שנים על הברכיים זה גם לא מתכון לאריכות ימים.
  8. חלפים? אחריות? בהצלחה עם זה בעוד שנה-שנתיים כשכבר היום מדובר בדגם שלא מיוצר כבר שנים.
  9. כרטיס גרפי? גם זה עבר אינספור גלגולים מאז והשיפור - עצום! בתוכנות ומשחקים. בענתיקה הזו אי אפשר להפעיל שום גרפיקה בצורה נורמלית.
    מחשבים ומפרטים כאלו נשלחים אלינו כל שבוע כהצעות לקידום מהחנויות ללא הפסקה. עם קופונים ומחירים מפתים…וכמו שאתה מעיד - אני בטוח שיש גם שיקנו וגם מכיר לא מעט מתחרים שמפרסמים כאלו ומוכרים.
    אצלנו זה לא יעבור ולא יפורסם כי לקנות מחשב מ2013 ב2019, עסקי ואיכותי ככל שנראה לך, זו פשוט טעות.
    מוזמן לבדוק אותי עם כל הדילים למחשבים שפורסמו כאן מאז ומתמיד. כל אחד - עם מפרט ומחיר - בובה :slight_smile:

@Arik
למרות שאני תומך נלהב של האתר
במקרה הספציפי הזה נראה שהוא צודק
זה מחשב טוב מאד ואמין יש לי אותו כבר 3 שנים ויש לו שבע נשמות חזק מאד ואיכותי מאד
מצדיק בוודאות את ה7 אלש"ח ששילמתי עליו לפני שלוש שנים
אם אצטרך לקנות היום מחשב אקנה בוודאות כזה
כל פעם שאני רואה מישהו עם מחשב מהסדרה אני שואל אותו וכולם מברכים

תודה על התמיכה, אבל לא מבין איך זה רלוונטי ומדוע זה יתרון מדד לקניה ב2019.
מזה שבע נשמות? חזק מאוד? איכותי מאוד?
האם אתה זורק אותו על הרצפה כל יום?
איך מעבד ענתיקה, מסך ענתיקה וכו’ הם איכותיים מאוד וחזקים מאוד ב2019?
זה שאתה מרוצה - סבבה, לגיטימי. יש רצון להצדיק את הרכישה במחיר המוגזם (לטעמי, גם לשעתו) - גם לגיטימי. אבל לומר שהוא רלוונטי היום - פשוט לא.

הוא שרד המון נפילות ותוכל גם לראות בסקירות של הדגם הזה הןא עמיד לנפילות ומים

תוכל להביא לי מחשב עם i7 דור 8 עם 16 ראם 13/14 אינץ ב2300₪???
כנראה שלא
אז הנה פה יש

טוב, לא יודע מה איתך אבל אני משתדל לא להפיל את הלפטופ. לומר שהוא עמיד לנפילות ומים…אז לפי המפרט הוא נבדק ב76 ס"מ ו30 מילליטר מים…לא בדיוק רמבו ולא משהו שכמעט כל לפטופ בשוק היום ממילא מסוגל לו.
אם אתה בוחר להמשיך ולהתעלם לחלוטין מהמדריך וכל ההסברים שציינתי כאן רק כי זה ‘I7 עם 16 ג’יגה וממש חזק!!!’ אז לבריאות, לך עליו. רק שים לב, עם כל העוצמה והראם האלו, לא לפתוח בטעות גם טאב בגוגל ולחפש נאמר, I7 4600 VS I5 8250U ולגלות שוואלה גם לI5 הבסיסי ביותר היום יש - יותר ליבות, תדר גבוה יותר וביצועים טובים יותר ב46%, שלא לדבר על טמפרטורה, חיסכון בסוללה, מעבד גרפי ועוד.
לגבי אופציות למחשבים טובים לרכישה - כאמור אני מפרסם כל הזמן -

אני מיציתי, שיהיה בהצלחה ברכישה ושלא יפול לך כל כך הרבה.

אז כך
לא יודע למה בחרתם לכתוב שהמעבד דור 4 למרות שמופיע במפורש שזה דור 5
https://www.wallashops.co.il/מחשב-toshiba-z40-a-16gb-128g-ssd-i7-win8-1/pi7dkpt44gc?cfm=255FF85C86EC
בנוסף בחרתם לציין שמערכת ההפעלה היא ווינדוס 8 בשונה ממה שמופיע במפורש שזה מערכת ווינדוס 10

בנוסף למי שמעוניין ביותר זול יש את זה כאן

כי המפרט היה עם הi7-4600u. כנראה שעדכנו העמוד. בכל מקרה זה לא משנה הרבה. עדיין ענתיקה משומשת ולא מומלצת. מחשב חדש עם דור 8, מסך FHD, ואפילו ‘רק 8GB ראם’ יהיה טוב יותר בכל היבט.

חחח כנראה שהצליחו איכשהו לחסל את המחשב הפרה היסטורי דור 4 ועכשיו עברו למכור את המחשב הביזנטי מדור 5