השואב האלחוטי הטוב ביותר? ה-JIMMY JV83 החדש במבחן השוואה!

תגובה מאת גיל
שלום, התייחסות נוספת למשקל? אני קורא במספר ביקורות אחרות שהשואב שוקל 3.44 קילו? האם זה נכון? אני לא בטוח אם ציינת את החסרון הגדול הזה בסקירה שלך? כל השואבים המובילים האחרים, שוקלים באזור 1.5 קילו. מדובר בהבדל עצום…האם השואב הנ"ל מתאים רק לניקוי רצפות? אני לא רואה איך מרימים אותו ביד אחת לאורך זמן באוויר.

זה לא נכון בכלל. לא יודע מה הביקורות שקראת, אבל אולי במקום לבזבז זמן על ביקורות כאלו ותגובה כזו, פשוט יותר לקרוא את המפרט כאן ובלינקים לחנויות ולראות שהוא שוקל 1.5 קילו - שזה כמו הג’ימי הזול יותר. גם הדגמתי והתייחסתי בסקירה למשקל. לא ברור לי מאיפה הנפיצו 3.44 קילו…אולי עם כל החבילה והאביזרים והמטען.
כרגע בסייל -

תגובה מאת Tomer
ממה שראיתי והבנתי הראש בראש העיקרי בין הג’ימי החדש הוא מול הדרימי v9 שזהים בדיוק בעוצמת השאיבה. ה 3 יתרונות העיקריים של הג’ימי זה ללא ספק האבזור הנוסף שמכיל מוט מתקפל ומוט גמיש שלא קיימים בדרימי, הסוללה הנשלפת (למרות שגם בדרימי ניתן לפרק את הסוללה באמצעות מברג), לחצן ההפעלה שלא צריך להחזיק בזמן שאיבה (למרות שבדרימי זה אמור לחסוך סוללה). היתרונות של הדרימי לעומת זה, העמדת עגינה שתומכת ישירות בכבל טעינה כך שלא צריך לחבר את כבל הטעינה ידנית כל פעם כשמחזירים את השואב למקום. תמיכה בטעינה מהירה. כפתור הפעלה שצריך להחזיק שאמור לחסוך בסוללה (שוב יש כאלה שיראו בזה כחסרון). פלטרים שניתן לשטוף במים. 3 עוצמות שאיבה לעומת 2 בג’ימי. (משמעותי יתרון בסוללה שמשתמשים בעוצמה 2 אם רוצים טיפה יותר כוח שאיבה) הצבע הלבן הנקי והמודרני יותר (למרות שגם פה זה עניין של טעם בלבד) יצור של שיאומי ישירות ולא חברת בת וכו’.
תגובה מאת פ
בידקה
תגובה מאת אסף
אלעד לאחר שנצבר כבר ניסיון על הדגם האם יש שורה תחתונה על המנצח בין הv9 לבין jv83 תודה

מקבילים זה לזה והV9 זול יותר. אז הV9 עדיף.

תגובה מאת אסף
תודה
תגובה מאת אסף
אלעד המון תודה על ההשוואות… שתי שאלות ברשותך

האם המברשת הראשית של הגימיני וגם של הv9 ניתנות לשטיפה?
אחת ואני רוכש היכן אני יכול למצוא חלפים לv9/גימיני ( פילטר/מברשת)

כן, מדובר במברשת פלסטיק ופרווה סינטטית. אין בעיה לנקות ולייבש.
חלפים יש בזול ברשת. גם הפילטר וגם המברשות מחזיקים מעולה אצלי כבר יותר משנה ועוד לא רואה סיבה להחליף. רוב השואבים כאן באים גם פילטר ספייר בקרטון.

תגובה מאת Tal
אני לחיצה מלרכוש. שורה תחתונה: Jimmy JV83 או Dreame V9P?

שניהם מצויינים באותה מידה עם יתרונות קלים (ואישיים) לכל אחד.
אם המחיר קובע - אז הג’ימי עם קופון 50 ש"ח וקופון gloudsksp בנוסף למשלוח חינם יהיה זול יותר.

תגובה מאת yl
המחיר לא קובע. ונראה לי שהתכוונה ל Dreame? יש קופון ל Jimmy? האם קריטי יבואן רשמי כאן?

כן הדרימי. לא קריטי.
לשניהם הקופונים בKSP ובXISTORE כפי שמומלץ לעיל תקפים. כאן עם שנתיים אחריות -

ראיתי ב ksp שואב של ג’ימי שלא נסקר - jv53 יש לך מושג לגביו?

Reply by טל
אלעד שלום אוהב את הסקירות שלך על המוצרים!!אלוף!! אני צריך את עזרתך אני מעוניין לרכוש או את הדרמי v9 או את הגימי jv83 או את ROIDMI NEX השואב שוטף?? מה אומר? השמח אם יהיה תשובה בקורב כי אני חחיב כבר לקנות משהו.

תודה רבה :slight_smile:
ראה המלצות מעודכנות כאן:
ממליץ לבחור בJV83/JV53 שכרגע במחיר עדיף עם הקופונים שלנו.

Reply by אוהד ענבר
היכן יש לינק לרכישת סוללה נוספת עבור JV 83?
Reply by Ask
מה עדיף ? Jv65 או jv83? לא מצליח למצוא מידע על 65