הקניה הכי טובה שתעשו השנה! שואב אבק אלחוטי נטען שיאומי Jimmy JV51 - כאן בארץ! רק ב699ש"ח! אחריות המילטון!

![](upload://n5wxJTKEMZD54vlavDJOKjtul1E.jpeg)
699שח

פורסם ב: 

![](upload://1ElevufEGQYWwbOxt8BQJuolKuY.jpeg)בשעה טובה ומוצלחת המחירים גם בארץ צונחים והוא כבר זמין לכל דורש במחיר שווה לכל נפש. חצי מחיר מדייסון – עם אותם הביצועים ורק מעט יותר משואבים זולים ופשוטים – אך טוב בכל היבט אפשרי. פשוט להיט! לטעמי וניסיוני – השואב הכי משתלם בשוק!
חזק כמו דייסון, שלל אביזרים, סוללה חזקה מאוד – שגם נשלפת וניתנת להחלפה כך שפרקטית – עדיף גם על הרוידמי היקר יותר.

שימו לב כי זו הזמנה מוקדמת (עד 25 ימי עסקים) – בכל האתרים בעולם יש מחסור במלאי – בגלל ביקוש מטורף!
אבל הוא שווה את ההמתנה!

משלוח חינם עם BOXIT (תחנות חלוקה/חנויות/איסוף עצמי) או שליח עד הבית ב15 ש"ח.

לקנייה!
![](upload://yBJgdy0DRHfA5u0k9FdhtPGhuBR.jpeg)![](upload://A62FIMsUvxdIuOfvAJeo5YdrVoW.jpeg)![](upload://poZRqCTdUVeuUtwkdK8tkXzDx6h.jpeg)![](upload://9u2Vq8ZeLlHf2TgW08TNDXAAwUm.jpeg)![](upload://4dHU4FaVzUCUR2efVFuP0adJiiW.jpeg)

תגובה מאת: משה
תודה, הזמנתי

אלוף אלעד, הזמנתי

תודה רבה, קניתי

תגובה מאת: YAIR
יישר כוחך על העבודה שלך למען הכלל.
תודה רבה.

תגובה מאת: תומר
תודה רבה, הזמנתי גם

תגובה מאת: עדן
אתם מוחקים תגובות על דילים יותר טובים.

לא מוחקים תגובות בכלל.

אני יודע שזה לא בהכרח קשור, אולי בעקיפין, אבל רציתי לדעת האם צפוי בעתיד דיל על השואבים הרובוטיים של שיאומי? מצטער אם זה לא המקום לכתוב את השאלה הזאת

אין ממש צורך, הם נמכרים במחירים טובים יותר מיבוא מסין בשלל חנויות.

ערב טוב, תודה על התשובה הזריזה
כוונתי הייתה יותר בעניין דיל בארץ, רכישה קבוצתית כפי שיש על הרבה מוצרים אצלכם

תגובה מאת: יאיר
זה גם שוטף?

זה שואב אבק אלחוטי. לא שוטף (והשוטפים גם לא מומלצים).

ניקח בחשבון. בהחלט אפשרי.

תגובה מאת: אלי
יש לא מעט אתרים בארץ שמוכרים ביותר זול עם יבואן רשמי. חבל שאתם לא בודקים.

במוצרים שבהם יש תחרות כה גדולה וביקוש כה גבוה השוק כבר מוריד את המחירים בעצמו…הסיכוי להנחה משמעותית גם ברכישה קבוצתית הוא נמוך.

תגובה מאת: אורי
המחיר שמופיע הוא 699

תגובה מאת: עידן
מישהו יודע מה ההבדל העיקרי בין השואב הזה לבין הDyson V10?
אני מניח שעצמת שאיבה אבל האם יש עוד הבדלים מהותיים?
קראתי כל כך הרבה ביקורות בארץ על דייסונים שמתקלקלים והיעדר שירות בארץ אז אני מחפש אלטרנטיבה טובה

תגובה מאת: איציק
דרך הייטק זון המחיר 675 ש"ח 15 ש"ח משלוח
https://www.htzone.co.il/item/40585/שואב-אבק-אלחוטי-נטען-JIMMY/?utm_source=activetrail&utm_medium=email&utm_campaign=Electric_15_January&_atscid=4_1094_236010000_2605376_0_Tx3wtztttesachdhhhw#productFullSpec2

שזה 9 שקל הבדל…לרוב האנשים אין כרטיס הייטקזון. אני ממליץ לקנות דרך וואלה - נוכל להתערב לעזרתך אם צריך וגם תתמוך באתר :slight_smile:
לשיקולך.