iFcane E1 טלפון ב55 שקלים בלי משחקים!

פורסם ב: https://zuzu.reviews/ifcane-e1-טלפון-ב55-שקלים-בלי-משחקים/

מי צריך טלפון קטן בלי משחקים? הטלפון הזה בעיקר מיועד להורים שרוצים שהילד שלהם יהיה זמין, שתהיה לו דרך להתקשר מבית הספר במקרה הצורך, שיוכל לשלוח ולקבל sms אך כמובן לא רוצים שיהיה לילד סמארטפון עם פייסבוק, סנאפצ’אט, אינסטגרם, מליון משחקים ומליון סיבות לבהות בטלפון במקום ללמוד. אז אם אתם הורים שעדיין לא נכנעו וקנו…

היצרן טוען לרמת קרינה נמוכה מאוד. עצם זה שהמכשיר דור 2 כבר אומר שיהיה פחות קרינה מסמארטפונים שהם דור 3 ו4 שבהם יש יותר קרינה וגם חיבור מתמיד לאינטרנט כלומר קרינה גם בזמן שאין שיחה. אז אני מאמין לטענת היצרן

בהחלט, ניתן לכתוב בעברית כפי שניתן לראות בתמונות בכתבה. כל ספרה בטלפון היא 3-4 אותיות שעוברים בינהן על ידי לחיצה חוזרת על הספרה. האותיות שכל ספרה מייצגת לא מודפסות על המקש אבל תוך יומיים לומדים את זה בעל פה.
בכל אופן, זה לא לכתיבת הודעות ארוכות, זה קטן ולא נוח לוקח הרבה זמן לכתוב כשאין מקלדת מלאה. זה סמס כמו פעם… הודעות טקסט קצרות ולעניין

לא, אין ממש אפשרות להשמעת שירים ברנדום.
מה שיש זה קונספט של “רשימות” אתה יכול ליצור כמה רשימות שאתה רוצה ולסדר בכל רשימה שירים בסדר שאתה רוצה… אבל זה לא הכי נוח בעולם, בכל זאת טלפון קטן ופשוט. הכי נוח זה לתת לו לרוץ על כל השירים בכרטיס זיכרון איך שהם.
כמובן שלדלג על שיר זה לחיצת כפתור אחת אז אם לא בא לך עליו זה שנייה לדלג הלאה

אכן חשוב להקפיד לקנות דרככם. אני מקפיד על כך. ישר כח

מה לגבי רמת הקרינה?

איך כותבים בעברית ?

יש עברית צרובה על לוח המקשים ?

היצרן טוען לרמת קרינה נמוכה מאוד. עצם זה שהמכשיר דור 2 כבר אומר שיהיה פחות קרינה מסמארטפונים שהם דור 3 ו4 שבהם יש יותר קרינה וגם חיבור מתמיד לאינטרנט כלומר קרינה גם בזמן שאין שיחה. אז אני מאמין לטענת היצרן

אין עברית על המקשים כפי שניתן לראות בתמונה. אבל אף אחד שהקליד סמס בימי נוקייה לא הסתמך על האותיות שצרובות על המקשים… תוך יום יומיים כבר זוכרים בעל פה

יש המלצה לטלפןן טיפש עם מצלמה סבירה?

Reply by yial
היי. אפשר לקנות את הטלפון דרככם?

אנחנו ממליצים לרכוש מכאן: https://zuz.mx/2s1k

היי, יש המלצה או סתם קישור לכיסוי מתאים?

קודם כל הוא מאוד לא-שביר. כיום אנחנו רגילים לכך שטלפונים הם שבירים מאוד כי כל שטח הפנים שלהם עשוי משטח זכוכית… אבל הטלפון הזה לא מכיל זכוכית והוא לא שביר. אם אתה בכל זאת רוצה לשים אותו בקייס כלשהו, זכרו שהוא טיפה גדול יותר מכרטיס אשראי, אז יכנס לרוב הארנקים.

תגובה מאת Dan
הטלפון הלך לעולמו היום אחרי שימוש יום יומי של שנה! החזיק יפה לא מעט נפילות ואפילו 3 פעמים שירד עליו גשם בלי השגחה! בימים האחרונים הפסיק להשמיע צליל, לא כי הוא לא יכול אלא כי משהו כנראה דפק לו בתוכנה, שזה מבאס אבל בשביל 50 שקל אין מה להתלונן. יתרונות משמעותיים:

גודל קטן ומגניב
זמן טעינה קצר
עמידות גבוהה

חסרונות משמעותיים:

הסוללה בשימוש רגיל מחזיקה יום (אז למרות שציפיתי ען טלפון כזה לא להטעין כל יום… התבדתי)
המקלדת בעברית לsmsים הפוכה כך ש אבג נמצאים בabc שזה מקש 2 ולא 3 וכך הלאה. מאוד קשוח בהתחלה אבל מתרגלים
אין אפשרות להעביר אנשי קשר מהסמארטפון

בשורה התחתונה טלפון מעולה בעבור המחיר של עלות-תועלת. חסרים פיצ’רים אבל בגודל כזה אין מה להתלונן.
באופן אישי, עכשיו אני רוצה לשדרג קצת את המכשיר הלא חכם שלי למשהו יותר טוב מבחינת בטריה, מקלדת ואנשי קשר.
הצעות מישהו?

שמח מאוד שנהנת מהטלפון! אחרי נפילות וגשם זה יפה מאוד שהחזיק שנה שלמה :wink:
הזמנו לסקירה טלפון זה:
https://tavi.ly/1014
עוד לא הספקנו לכתוב את הסקירה אבל הוא בהחלט מומלץ. שווה לשקול אותו. שים לב לבחור במקלדת עברית!

נסקר מזמן -