Huawei WATCH GT - השעון החכם החדש של וואוי! יותר טוב משיאומי AMAZFIT? רק $161.49 (ואופציה לביטוח מכס!)

קנייה502C6B
$161.49

פורסם ב: 

השעון החדש של HUAWEI!
עם עיצוב משגע של מסך AMOLED עגול, דק יחסית, עמיד ועם חיישנים בשפע –

Accelerometer sensor, Gyroscope sensor, Magnetometer sensor, Optical heart rate sensor, Ambient light sensor, Barometer sensor

מד הדופק נראה מרשים במיוחד וכולל גם דופק רציף. אפשר גם לשחות איתו ויש שלל מצבי מעקב לסוגי ספורט שונים –

Cycling, Running, Climbing, Swimming(support identify swimming gesture,swimming speed,SWOF swimming efficiency) , Walking

כולל GPS מדוייק עם תמיכה בגלונס וגלילאו.

שימו לב כי הוא לא תומך עברית ( English, Simplified Chinese, American English, British English, French, German, Russian, Italian, Japanese, European Spanish, European, Portuguese).

עוד לא נסקר.

סה"כ מסתמן כשעון חכם/כושר מרשים ומשתלם במיוחד.

למרות שמנסים להוציא את Huawei מחוץ לחוק בארה"ב ובאופן כללי לערער את הלגיטימיות של החברה, אני חושב שהמוצרים שלהם איכותיים מאוד ועמידים וזאת אני אומר מניסיון. וכן, רוב המוצרים שלי בבית הם של Xiaomi בגלל המחירים ללא תחרות והמגוון הרחב ואולי אף מוגזם של המוצרים אותם הם מוציאים לשוק.

יש לי אותו שעון ספורט מעולה מסך מדהים ובטריה מעולה אבל לא לצפות ממנו להיות חכם כמו שעוני סמסונג או אפל וכדומה עם WEAR OS יש מגבלות מערכת סגורה ואי אפשר להתקין WF חיצוני.
אין WIFI NFC מיקרופון או רמקול אין שטח איחסון לשירים.