Huawei Honor Band 4 - יותר טוב מה Xiaomi MI Band!

שלום מיכאל.
אני עם הצמיד של וואוי כמה חודשים. עמידות מצוינת למים - אני שוחה אתו [בגלל זה קניתי] חופשי. לא נסתי צלילות מעל 3 מטר כמובן… אמנם יש לציין- א. שהמגע שלו עם מסך /ידיים רטובות לא כ"כ הולך - צריך לייבש את היד והמסך [בבריכה בעיקר, כדי שיגיב למגע המבוקש]. ב. הרצועה שלו נפתחת לעתים [לא משתחררת לגמרי אלא יוצאת רק מהלולאה אבל יכול להציק] תוך כדי שחיה.

תודה רבה על השיתוף!

הMI BAND 4 עוד חדש. יש לו יתרונות מסויימים בעיצוב - שמתאים ליותר רצועות משלל סגננות וחומרים. יש גם שליטה על נגן המוזיקה דרך הצמיד, שזו פונקציה נחמדה ושימושית.
כל השאר - די אותו הדבר כפי שאמרת. מבחינת עברית - אין כרגע. סביר שבדומה לדגמים אחרים של שיאומי - היא תתווסף בפיתוח קהילה כזה או אחר, שיפעל טוב/פחות טוב בהתאם לתדירות העדכונים של שיאומי, שפת המכשיר וכו’. ראי MI BAND 3 כדוגמא שלחלק עובד מצויין ולחלק פחות ודורש התעסקות קלה להוספת עברית (מדריך מפורט באתר) בעוד הוואוי מוכן ישר מהקופסא. האם וואוי ימשיכו לעדכן ועד כמה זה בכלל משנה או נדרש אם יעדכנו? לא ידוע. גם אם יום אחד האפליקציה תעלם מהPLAY, סביר שיהיה אפשר למצוא את הAPK בשלל חנויות אפליקציות ואתרים חלופים ולהתקין בקליק.

תגובה מאת Alon Kahana
בידיי huawei-honor-band-4 . מהבהב ורץ אופקי שם הדגם Honor Band 4R-602. וזהו. קראתי ואקרא שוב הנחיות המצורפות למעלה. האם יש הוראות התקנה/הפעלה (בהנחה שתקין ולאא מובן לי הדברים הפשוטים…בהפעלתו ?!)
תגובה מאת מיכאל
תודה רבה על התגובות והמידע.

אחפש דרך יוטיוב.

תגובה מאת יורם
האם הרצועה מציגה שם מתקשר אציל ב OP6 לא רושם את שם המתקשר . יש דרך לסדר את זה אולי
תגובה מאת יעל
היי אשמח להבהרה. למעשה אני יכולה להזמין מעלי אקספרס את השעון (לא כתוב שתומך בעברית אלא ב8 שפות אחרות) ורק לאחר שיגיע להגדיר דרך הטלפון את התמיכה בעברית?

אכן. הגרסא שהגיעה אלי היא סינית, לא גלובלית, ועדיין לא הייתה בעיה לשנות שפה דרך האפליקציה. כדאי לבדוק בהשוואת המחירים המצורפת. יש מבצעים גם באתרים עם פייפאל כל הזמן.

תגובה מאת אנונימית
שאלה: אני באה להתחבר עם הדיאומי מי בנד 4 ולא מצליחה. מה לעשות? רושם לי שיטת הרשמה

שיאומי MI BAND 4 זה צמיד אחר. אנא הגיבי בפורום בפוסט נפרד ולא כאן כדי לא לבלבל אחרים כאן עם ההונור 4.

תגובה מאת Guy
קניתי את השעון של honor Magic watch ונכון לעכשיו אין תמיכה בהתראות בעברית/אנשי קשר בשיחה משום מה למיטה הבנתי בשעון Gt כן ישנה תמיכה למרות ששניהם משתמשים באותה מערכת הפעלה אשמח לעזרה
תגובה מאת Guy Dviri
היי למה הודעות מוואצ’פ או ממסנגר של פייסבוק לא גורמות למסך להידלק , רק לרצועה לרטוט?

זו צריכה להיות אפשרות באפליקציה. המסך ידלק רק כשהוא על היד, לא כשהוא סתם על השולחן. הוא ממילא נדלק כשמרימים את היד לכיוון הפנים כך שזה במילא עדיף - גם לפרטיות וגם לחיסכון בסוללה.

תגובה מאת אמיר
מאיפה כדאי להזמין הכי זול ומשתלם?

https://zuzu.zone/prices/1600/Huawei Honor Band 4

יש כבר קופונים ל honor band 5?

תגובה מאת אמיר
הכל פה החל 130 מאיפה הכי זול ? וממליצים?

https://zuzu.zone/prices/1600/Huawei

תגובה מאת גומרי
מעדכן לגבי 5 ??