ביקשתם קיבלתם! קופון בלעדי לHIZERO – מכשיר הניקוי המהפכני + סבונים חודש! בואו לחטוף מהר לפני ש(שוב) יגמר!

1749שח 2160שח

פורסם ב: 

ביקשתם, ביקשתם וביקשתם!

אז החזרנו!

ההייזירו!
המכשיר המהפכני לניקוי הבית במחיר מעולה עם קופון בלעדי לכבוד פסח!

אחרי שפשוט פירקתם את המלאי בכל מבצע מחדש ופרגנתם שוב ושוב בביקורות, חידשנו לכם את הקופון!

אם אתם מעוניינים…תחטפו מהר כי מניסיון עם של כמה חודשים עם המוצר המדהים הזה – בכל מבצע המלאי פשוט נחטף!

כל השאלות, הפרטים, הסקירות ועוד – בסקירה המקדימה כאן!

סקירת גולשים מקיפה כאן!

וקצת מהתגובות האחרונות שלכם:

" בבית עם ילדים קטנים זה ממש משמעותי. לי זה שדרג איכות חיים ממש. תדמיין ילד שמפיל צלחת על הרצפה והקטנצ'יק השני בדיוק דורך עליו עם הבימבה ומתחיל לטייל בסלון. עד היום זה היה מלווה בעצבים ומבאס ולפעמים מרוב עייפות אתה גם משאיר את זה ככה לכמה שעות. היום אני רץ בכיף למכשיר עושה וויש וויש פחות מדקה בלי ללכלך ידיים והאירוע הסתיים. עוד דוגמא בישולים לפני שבת המטבח מסריח משמן ולכלוך של האוכל תוך דקה לפני שנכנסת שבת לדתיים שביננו הרצפה במטבח נקי. יש המון סיטואציות שונות שהמכשיר הזה פשוט שינה לי בחיים" אבי

ועוד המון!

המבצע:

![](upload://8PGXAvptgd7dzlgDco7vTXmBrVT.jpeg)

רק ₪1749 במקום 2,160 להייזירו + שני סבונים!!!!

(הנחה של 411!)

★משלוח חינם עד הבית!

★שנתיים אחריות יבואן רשמי!

★10 תשלומים ללא ריבית

עם הקופון הבלעדי ZUZU

לקנייה:

לקניה!

*אספקה תוך 10 ימי עסקים בכפוף להנחיות משרד הבריאות

1500 שח בשופרסל עם 300 שח חזרה ואותו יבואן. שימו פה לינק בבקשה כי זה לא נותן לי

האמת קופון ממש מאכזב… כבר נמכר ב1,450 פה בעבר, עכשיו גם תקופה בעייתית יותר כלכלית והמחיר גבוה יותר ? רק תודה

המחירים משתנים כל הזמן, יש בעיות מלאי, יש משלוחים יקרים יותר, שערי מטבע קפצו משמעותית, זו תקופה בעייתית לכולם, לא רק לצרכן…זה עדיין מהמחירים הזולים בעולם כולו, עם סבונים, עם משלוח עד הבית ועם אחריות יבואן רשמי לשנתיים. לא טוב? יקר מידי לך? סבבה, יכול לחכות שמתישהו יהיה קופון פחות ‘מאכזב’, אך צר לי לבשר שזה כנראה לא יהיה בעתיד הקרוב, לא רק למוצר הזה אלא בכלל - כל המוצרים בשוק, המחירים לא ירדו בקרוב - רק יעלו והמלאים והמשלוחים מוגבלים יותר ויותר, ומי שצריך ורוצה לקראת פסח- זה מחיר מצויין והנחה משמעותית. אם אתה חושב שתזכה כל השנה למחירי מבצע של פעם בשנה של בלק פריידי/11.11 ואף פחות - אז זה לא קורה. אלו מבצעים של ‘פעם בשנה’ לכמות וזמן מוגבל.
אגב שים לב שבהשוואה לביסל וכד’ שרק מורידים מחירים ומנסים למכור בכל מחיר, הביקוש להייזרו רק עולה והמלאי כל הזמן נחטף ומצומצם, כי כפי שאמרנו כל הזמן - הוא מוצר עדיף!

זה מובן אבל אני לא אקנה ב300 ש"ח יקר יותר ואני בטוח שכמוני הרבה אחרים… חשבתי שההנחה לקראת פסח תהיה הרבה יותר שווה - נראה שמנצלים את המצב (לא מאשים אתכם חלילה).
תודה בכל זאת.

תודה, קניתי בסוף להורים משופרסל עם הקופון של ה300 שח חזרה.

וכן, זה מבאס שמנצלים את המצב ומעלים מחירים . חזרנו שנים אחורה

איך מקבלים את הקופון 300 בחזרה ?

אוקיי מצאתי, כנראה שאקנה שם , תודה חבר

הקופון אוטומטי, יורד 300 שח בקניה הבאה כולל שופרסל אונליין, בימנו זה מדהים.
אגב, אם יש לך כרטיס “חבר” של קבע יורדים עוד 6 אחוז מהסכום המקורי

הזמנתי גם משופרסל, המון תודה על הדיל! אוהב את האתר שלכם.

קניתי בדיל של הBF , הוצאתי מהמחבוא לפני חודש ליום ההולדת של אשתי. הייתה בהלם, לא האמינה שאביא לה מטאטא. בכל אופן מאז שאין בית ספר הילדים כל הזמן מנקים והיא מאד מרוצה. פשוט להפעלה ולא להאמין שגם הרצפה יוצאת נקייה. ועכשיו עצה לאישה המודרנית שאוהבת ניקיון - החזיקי גבר לידך, המכשיר מצוין אבל צריך מידי פעם תחזוקה.

תודה חבוב ! הזמנתי הרגע גם משופרסל

בשופרסל התחלף המחיר בלילה ל1599₪ מבצע 300₪ לקנייה הבאה.
אלעד, אולי יש מה לדבר עם היבואן על דיל יותר טוב.
תודה על האתר!