סקירת גולשים - HIZERO!

<div data-w

<hr

פורסם ב: 

חייב לומר שלפני שקניתי התלבטתי המון בין הBISSEL החוטי לבין ה- HIZERO. ההפרש מחירים ניכר (הביסל החוטי זול יותר בכ- 500 ש"ח, האלחוטי נמכר בכ1850 ש"ח). ולבסוף הזמנתי את ה HIZERO גם בגלל שהוא אלחוטי וגם בגלל שנראה שאת הביסיל צריך ממש לתחזק לאחר השימוש והניקוי שלו נראה מגעיל.טוב… אז המוצר אצלי כבר שבועיים. ומאז…

שאלה למי שכבר קנה - איך הוא מתמודד עם פרווה של בע"ח? מביקורות באמזון נשמע שהוא די מתקשה אבל אין המון ביקורות…

Reply by Ran
תודה על הסקירה רק שאלה קטנה יצא לך להשתמש בסבון שהוא לא של הייזרו כי הסבונים שלהם ממש יקרים?

“Works great on pet hair (we have two shedding dogs)”
https://tavi.ly/2a2A
“The Hizero picked up cat hair, dust and other matter (it’s NOT a vacuum, more of a sweeper) and left the tiles almost dry - it was particularly good in the laundry with cat litter mess.”

ProductReview.com.au

Hizero

Hizero (Carpet & Floor Cleaner): 4.6 out of 5 stars from 21 genuine reviews on Australia’s largest opinion site ProductReview.com.au.

גם בביקורות הבודדות באמזון שטוענות שהפרווה עושה בעיות אפשר למצוא הרבה יותר תגובות שאומרות שהוא עובד להם מצויין עם פרווה, שערות ובעלי חיים.

amazon.com

Amazon.com: Customer reviews: HIZERO F801 Bionic Hard Floors Cleaner 4 in 1 Wet…

Find helpful customer reviews and review ratings for HIZERO F801 Bionic Hard Floors Cleaner 4 in 1 Wet Dry Upright Vacuum Cleaner Cordless and Mop Easy to Clean Pets’ Fur at Amazon.com. Read honest and unbiased product reviews from our users.

אני מניח שכמו כל דבר, יש מקרי קצה שלהם המכשיר פחות מתאים (או שפשוט העמיסו יותר מידי שערות/לא ניקו טוב את הפילטר).

כן בהתחלה שמתי קצת משהו שונה אפילו לא מיועד לרצפה, הוא עשה די הרבה קצף וזה מילא את המיכל איסוף נוזלים מהר מהרגיל.
אח"כ שמתי בשפריצר מים עם סבון רצפה רגיל. ואני משפריץ על הרצפה קצת לפני שאני מעביר את המכשיר, זה דווקא עובד לא רע.
אבל לאחרונה הגיעו לי הסבונים המקוריים אז אני עובד איתם. ואיפה שהלכלוך קשה אני משפריץ עוד קצת סבון אחר…

Reply by יאיר
הקופון פג תוקף?
Reply by Yael
הקופון לא עובד. יש סיכוי שהוא יחזור?

ראה כאן - שים לב ללינק לבאנדל הנכון עם סבונים. https://tavi.ly/2u1C

חזר - https://zuzu.deals/לחטוף-סוף-סוף-חזר-למלאי-מוצר-משנה-חיים/

זאת ההזדמנות להוסיף חוות דעת אחרי בערך 10 חודשים של שימוש .

• המכשיר עדיין בשימוש יומיומי ועושה את עבודתו נאמנה.
  • בסוף (כמעט) כל ערב הולכים לישון כשהרצפה נקייה לחלוטין והכיף שזה 3 דקות עבודה להעביר את ה- HIZERO על הרצפה וזהו.
  • אין ירידה בביצועים לארוך הזמן בעוצמת המכשיר, וגם מבחינת הסוללה היא עדיין יציבה וחזקה לאורך זמן. ניתן לספור על יד אחת את הפעמים שנגמרה לי הסוללה באמצע שימוש.
  • ויתרתי על הניסיון לבצע עם המכשיר שטיפה יסודית של יום שישי. רק כשממש אין זמן אז מעבירים את המכשיר בזריזות.
  • מאוד ממליץ על המכשיר בעיקר למי שיש ילדים קטנים

מבחינת תחזוקה:

• היו תקלות מספר פעמים אך שירות הלקוחות ענה מהר בוואצפ והבעיות נפתרו. בד"כ זה משהו שדרש ניקוי יסודי יותר מהרגיל. או משהו שפירקתי ולא הרכבתי נכון.
    אבל בכללי נראה שהמכשיר קל לתפעול ותחזוקה וכל הבעיות שהיו נפתרו מרחוק.
    -במידה ותיהיה לכם תקלה שלא נפתרת מרחוק תצטרכו לנסוע לת"א . בעסה. או אם זה להחליף חלק אז משלוח של 35 ש"ח . (לי עוד לא היה מצב כזה)
  • ממליץ לבצע פירוק וניקוי יסודי פעם בשבוע.
  • בסוף השימוש לא להשאיר את הלכלוך במגש ולא להשאיר את הנוזלים במיכל איסוף ! זה תופס ריח מסריח.
  • במהלך התקופה הוחלפו 2 המברשות . הספוג כי שאבתי חפץ חד שקרע את המברשת , והמברשת הנוספת גם הוחלפה. (עלות של שתי המברשות עם משלוח כ 200 שח)
  • אני לא עושה שימוש בסבון שלהם , ניסיתי אך לא הרגשתי ערך מוסף למעט קצת ריח. מעדיף לפזר קצת מבשם כביסה בשביל ההרגשה.
  • נראה שיש להחליף את מברשת הספוג כל תקופה כי היא תופסת ריח לא נעים.

אלעד חיון זה הזמן לארגן לותיקים דיל על מברשות (וגם המכסה הירוק עם הפילטר)

היי , למה התכוונת במשפט
"ויתרתי על הניסיון לבצע עם המכשיר שטיפה יסודית של יום שישי. רק כשממש אין זמן אז מעבירים את המכשיר בזריזות. "
לא מחליף שטיפה יסודית?

אנחנו קנינו את את השוטף הזה וגילינו שהוא חסר תוחלת לחלוטין הוא לא מנקה רצפה מלוכלכת בכלל, הדבר היחיד אולי שהוא מנקה זה אם נשפך עכשיו אוכל על הרצפה אבל לא כתמים רגילים שיש על רצפה מלוכלכת ,שימו לב בכל הסרטונים והסקירות רואים אוכל שנשפך ואז מנקים לא רואים סתם מנקים רצפה, אולי זה טוב למי שנשפך לו כל יום צלחות של אוכל על הרצפה אבל לא יותר מזה ,בכל אופן תמיד הרבה יותר מהיר ונוח לעבור עשר שניות אם מגב במקום 5 דקות אם המכשיר הזה וכל שתי דקות לרוקן ולמלא את המכשיר במים ממש לא שימושי מאז שקנינו בעקבות ההמלצות הנלהבות שהיו כתובות באתר המכשיר יושב במחסן ללא שימוש