Exelot אקסלוט אין מילים בעייתי טלפון של שרות לקוחות

הטלפון הזה לא זמין.
יש סיבה?

אני הזמנתי הזמנה משיין ב18/11/2020
זה השתחרר מהמכס ב29/11/2020ועד עכשיו זה תקוע בשלב הזה של יצא למשלוח
וזה היה אמור להגיע ב07/12/2020
ועכשיו ה30/12/2020 וזה עדין לא הגיע אם שיין אין דרך ליצור קשר אם אקסלוט אין דרך ליצור קשר רק שולחים אותי במעגלים וציטה דווקא הגיבו אבל אמרו שעדין לא קיבלו את החבילה מאקסלוט ושאני יצור קשר אם אקסלוט סיוט ממש
וזה פעם ראשונה שזה קורה לי בעבר הזמנתי לפחות 6 פעמים ולא היה שום בעיה עד עכשיו
זה הזמנה של 600שקל!

תנסה לדבר איתו בפייסבוק https://tavi.ly/3oGn

שלום לכולם,

מחכה כבר מעל חודש וחצי למשלוח.
אקסלוט - זוועה של חברה.
אין עם מי לדבר.
טלפון שירות (שמוחבא בתחתית האתר) מנותק/מתנתק.
מעוניין להצטרף לתביעה הייצוגית, אם תהייה כזו.
תודה.

היי אני מחכה כבר חודשיים לקסדה שלי אין עם מי לדבר כול החברה הזות שקר אחד גדול אני מצטרף לתביעה שלכם.davidpur8@gmail.com תודה

0542888500 זה טלפון שלהם תשאיר הודעה אולי יחזרו אילך

זווועה
שלחו לי 3 מיילים שהמשלוח הגיע אלי לבית
כשבפועל אני כבר 12 ימים בבידוד ושום משלוח לא הגיע איןעם מי לדבר משלוח של 400 ומשהו שקל נעלם באווירר

מה אני יכולה לעשות??

מעוניין להצטרף לתביעה.

אלעד אנא עזור לי גם אני תקוע עם אקסלוט מעל שלושה חודשים ללא מענה אמיתי.

מעוניין להצטרף

גם אני הזמנתי מוצר מחברה מסויימת לפני חודש וחצי קיבלתי הודעה אם מספר מעקב ואחר כך קיבלתי הודעה שהמשלוח בדרכי אלי ואז אין שום הודעות גם מחברת אקספלוט

קרה לי ממש אותו הדבר כמו שכולם מתארים פה, עם ההבדל שבנוסף למסירונים מהחברה ואחר כך מצ’טה המודיעים שהחבילה שלי תגיע לנקודת איסוף שאני בחרתי באיכסל שלא בחרתי בכלל, אני כן החלפתי מיילים עם התמיכה.
support@exelot.zendesk.com
והתשובות שלי לטענות של מי שניסה לשכנע אותי שככה זה לא עזרו בכלל!
אני גרה בקיבוץ בצפון, ששייך לדואר נע יזרעאל עזור עפולה וכל קנייה אונליין מגיעה דרכם עד מזכירות הקיבוץ. איכסל נמצא רחוק, אין תחבורה ואני לא נוהגת. יש לי בעיה פיזית ולא יכולה להגיע לשם. שילמתי למוחר באליאקספרס הרבה כסף עבור המשלוח ובעיניי הדרך היחידה זה להתלונן מול המוחר שמדעת אצמו שלח דרך אקסלוט - רשום בהזמנה - כאשר לא ביקשתי שום משלוח מיוחד. פותחים dispute ובדרך כלל הם מחזירים כי לא מעוניינים לביקורת שלילית.

אז מה עושים עם זה? איך גורמים להם להפסיק עם זה?

מעוניין להצטרף לתביעה!

גם לי זה קרה
לא רציתי את השירות שלהם כלל
ונשלח הודעה שהגיע לחנות
בפועל לא הגיע
לא יוצרים קשר ולא כלום
חברה פח

מעוניין גם להשתתף בתביעה ייצוגית נגד אקסלוט !
הם מבקשים ממני 24.90 ש"ח למשלוח חוזר בטענה שהמספר סלולרי שגוי.
אני הזמנתי לכתובת שלי בבית ולא למספר הסלולרי.
במעקב המשלוחים שאני עוקב אחריו יום יום כתבתי לאקסלוט מיד איך שהופיע ההודעה של מספר הסלולרי שגוי.
הם עידכנו את הטלפון הסלולרי שלי ורק לאחר כמה ימים הופיע באתר שלהם שהחבילה חזרה למחסן לחלוקה שניה.
בפניה חוזרת שלי התבקשתי להמתין 14 ימי עסקים.
לאחר קצת יותר מ14 ימי עסקים בפניה נוספת אליהם הם מבקשים ממני 24.90 שקלים למשלוח…
לא מוכן לשלם שוב על משלוח, שילמתי כבר משלוח בקניית הפריט !!

היי ביצעתי לפני חודש הזמנה משיין ובמעקב כתוב שצריך תעודת זהות כדי לשחרר את ההזמנה מהמכס . איך אני מעבירה לחברת אקסלוט את התעודת זהות שלי?
אני מנסה בגימייל ולא מצליחה .

גם לי קרה עם אקסלוט שהופיע בסטטוס החבילה שהיא נמסרה בלי שאספתי אותה, בשירות לקוחות טרטרו אותי שבוע עד שנגשתי מיוזמתי לנקודת חלוקה וגיליתי שהחבילה שם,

בדיוק אותו הדבר קורה לי עכשיו איתם