הקרב על מזג האוויר! - השוואת צגי התחזית הגדולה של Digoo

פורסם ב: https://zuzu.reviews/הקרב-על-מזג-האוויר-השוואת-צגי-התחזית-ה/

קהל יקר! הוציאו את המטריות! הכינו את בגדי הים! תלבשו את ה… פריט לבוש שמזוהה עם הסתיו… כי יש לנו כאן קרב ענקים בין צגי התחזית הנמכרים ביותר והמשתלמים ביותר של Digoo. ותאמינו לי, מהקרב הזה. אף. אחד. לא. יוצא. יבש. (אלא אם אתם קוראים את זה בקיץ ואז כנראה הם יבשים…). לזירה הקטנה שלנו…

התקנתי את האפליקציה אבל זה עדיין לא נותן לי ניקוד, שולח אותי כל פעם להתקין אותה מחדש

היי, לאחר התקנת האפליקציה יש צורך באישור ידני מצדך שהותקנה. אגב לפני שעה עודכנה גירסה חדשה ומשרופרת לאפליקציה, ממליץ לעדכן :slight_smile:

תגובה מאת אבי חיון
תקן אותי אם אני טועה בבקשה, אבל במקום חיישנים מקומיים של החומרה הזו לא עדיף תחזית מזג אוויר של גוגל או אתר אחר אונליין ? אני מתכוון, שנראה לי שהכי טוב זה מכשיר כמו אלו שהצגת אבל עם חיבור וויפי וגישה לאתרים חיצוניים שיכולים להראות מזג אוויר של רשות מטאורולוגית - ככה אפשר לדעת אם לקחת מעיל או לא.

כמה פעמים דני רופ/גוגל וכו’ הבטיחו לך יום סוער וגשום ומצאת את עצמך מזיע בסוודר?
כמה פעמים יצאת מהבית והיה יום שמשי ויפה אבל בדרך לעבודה מבול סוער - או להפך? זה בדיוק עניין ה’גשם מקומי’ ומזג אוויר מקומי. כמובן ששעון כזה לא מחליף את גוגל ולא את דני רופ אבל כן נותן לך אינדקציה מקומית איך שאתה קם מה הולך בחוץ בדיוק עם תחזית קדימה יחסית מדוייקת. יש מקום גם לזה וגם לזה וזה לא חייב להיות רק זה או רק זה או תחרות בינהם. אישית אני גם לא זוכר לבדוק מזג אוויר בנייד, ולא כולם אוהבים את הווידג’טים הללו. כשזה ‘אין יור פייס’ על הבוקר - זה רלוונטי יותר. כמובן שלא כולם ימצאו בזה תועלת, בטח אם גרים במרכז עם מזג אוויר די אחיד כל השנה, אבל בהתחשב בכך שהמחירים ממילא זולים יותר משעון מעורר ממוצע בארץ…זה בונוס נחמד למעוניינים.

תגובה מאת mordechay
תודה על הסקירה. ראיתי שהכבל בדגם DG-TH8805 הוא לע מיקרו usb. מה שם החיבור העגול הזה והאם יש מתאם שהופך מיקרו usb לכזה פין. תודה. אתם ענקיים!

אין סיבה להפוך מיקרו USB לחיבור הזה. הוא מתחבר לכל מטען בייתי רגיל בחיבור USB סטנדרטי.

ברצוננו לאחל מזל טוב לזוכים :partying_face: שיקבלו כל אחד מכשיר אחר :gift:

1. מזל טוב @lizr תתחדשי!
  2. מזל טוב @Idan_Minkov תתחדש!
  3. מזל טוב @liadoh תתחדש!
  4. congratulations @Evgeniy_Pokutniy our first ever winner from the Ukraine!
  5. מזל טוב @Ofir_Golan תתחדש!
    :sun_behind_small_cloud: :sun_behind_rain_cloud: :sun_behind_large_cloud: :partly_sunny: :sunny: :snowflake: :cloud_with_snow: :snowman_with_snow:

תודה רבה!!!

תודה רבה!
מנסה לשלוח הודעה שוב אליכם.

שלחתי הודעה גם בפורום וגם באתר.
לא ראיתי כי ההודעה הגיעה אלי לתא הדואר זבל.
אגב גם לא קיבלתי התראה מהאתר משום מה.

מקווה שזה עדיין זמין ותקף,

אופיר גולן