בית חכם בזול! Broadlink RM Pro + WIFI + IR + RF רק ב$26.79 עם משלוח (ולמה הוא פחות מומלץ...)

פורסם ב: https://zuzu.deals/בית-חכם-בזול-broadlink-rm-pro-wifi-ir-rf-רק-ב26-79-עם-משלוח-ולמה-ה/

קנייהCWTU7F8RRM455
$26.79

האם אתם צריכים כזה? כן!
האם אני ממליץ על זה? לא!
המכשיר עצמו – מבריק! המחיר מעולה! האפשרויות שהוא יוסיף לבית שלכם – מדהימות.
אבל…
דגם הפרו מוסיף בעיקר שליטת RF, כלומר רדיו. האם למישהו מכם יש מכשירים הנשלטים בRF בבית?
אני בספק בכמה בתים ישראליםיש מוצרים/מתגי RF ויותר מכך…להבדיל מבלוטות'/WIFI/IR, לRF אין ממש סטנדרט…כך שגם אם יש לכם איזה מוצר נדיר שמשתמש דווקא בRF – קיים סיכוי לא זניח שהוא לא יתאים לשלט הזה, לכן במקום לשלם יותר, פשוט תקנו את הRM MINI!
קטן יותר, יפה יותר, זול יותר ועושה הכל אותו הדבר – רק בלי בRF המיותר!
לקניה!

לא מבינים למה זה טוב? ראו הסקירה המלאה:

בדרך כלל שליטה בתריס חשמלי היא על RF

מסכים אלעד, יש לי 2 מיני ואחד כזה עם Rf כבר יותר משנה. קודם כל כמה שזה זול ככה מומלץ - עובד מעולה. אני מופתע מכמה שהמוצר אמין.

לגבי המלצתך - מדויקת להפליא, אם כי, יש לי כמה נורות שעובדת עם שלט rf.
אתה מכיר את זה שאתה מעוך בסלון והמנורה מטריפה אותך ואתה לא מוצא את השלט? אז זהו, בשביל זה… להיט :sunglasses:

תגובה מאת: יוסי
יש לי את הדגם הזה ו3 נוספים מהדגם rm mini. אין מ להשוות ביציבות. ב99 אחוזמהפעמים שלא היה שליטה על מוצרים דרך הmini וזה קורה הרבה! השלט בזה היה מסונכרן ופעיל!

אז כנראה יש לך את הדגם הישן.

תגובה מאת: עופר
על מתגי תאורה של ליבולו בטכנולוגיית RF שמעת?

וואו!!! טכנולוגיית RF???
מדהים! מה זה ממש עובד בלי חוטים?

וברצינות, כן, מכיר ויודע,תודה. זה שיש את זה לאחד ממיליון, אין לזה לתקן, בעייתי מאוד עם ביטוח במקרה ויש שריפה, שמוצרים דומים כמו SONOFF נשלחו בשנה האחרונה עם תקלה סדרתית שגרמה להם להישרף אתה יודע?
על מנורות שיאומי/YEELIGHT ואחרות עם ‘טכנולוגיית WIFI ובלוטות’’ שמעת?
ובכלל מה זה קשור לעניין?
מישהו טען כאן שאין מוצרי RF בעולם?
הנקודה היא שמשווקים את המוצר הזה כ’חזק יותר/טוב יותר’ וזו הרי שטות. מדובר בשלט IR פשוט עם פונקציית בלוטות’ וWIFI לשליטה מהסמרטפון. זה הכל. כמו שאין ממש שלט טלויזיה ‘חזק יותר’ בשידור הIR, כך גם כאן. ל99% אין שום צורך בדגם החזק וחבל לשלם עליו יותר במחיר ובגודל.
זה הכל וזה מה ששלל מתחרים שלנו ברשת ‘שוכחים’ להסביר כשהם דוחפים לכם לקנות את ה’גרסא החזקה!’ כשבפועל ל99% אין שום דבר עם RF בבית (וכאמור גם אם היה - לא בהכרח יהיה תואם כי זה לא טווח תדרים אחיד ואוניברסלי).
לא מבין את הגישה המכוערת הזו. באים לחסוך לכם ולהסביר אבל גם זה לא טוב לך.

אני רואה שנפגעת, וקשה לי להבין למה. רק רציתי לתת עוד אינפורמציה למתעניינים בבניית בית חכם.
בסך הכל ציינתי שיש שימוש נרחב בטכנולוגיה הזו ולכן כדאי להשקיע, לדעתי, עוד כמה דולרים ולקחת מכשיר שכבר תומך בהכל.
המתגים של ליבולו הם באיכות מצויינת, שולטים גם על תריסים ונותנים פיתרון אסתטי וזול למי שרוצה להחליף מתגים בבית.
בקיצור, הוא לא פחות מומלץ וה RF ממש לא מיותר. תמיד טוב בתמיכה בכמה אופציות.

אל דאגה, לא נפגעתי, אם כי גם לי קשה להבין איך רצית לתת “עוד אינפורמציה למתעניינים בבניית בית חכם…” בכך שזרקת ‘על ליבולו שמעת?’
אני גם לא מבין מה זה משנה שיש מוצרים עם RF בעולם לעניין הכתבה הזו. מי שיש לו RF וצריך כזה - אחלה! שיקנה ויהנה. איפה כתוב בכתבה שאין דבר כזה בעולם?. אדרבא יש פה גם קופונים, השוואת מחירים וכו’ לדגם הזה, ובכל זאת - לרוב האנשים אין אף מוצר RF בבית וגם לא מעוניינים להתקין ליבולו חסרי תקן (כאמור גם SONOFF עם RF, נסתרים לחלוטין - ונשרפים!), יפים ככל שיהיו כך שאין שום סיבה לשלם סתם פי 3 על פני דגם המיני שלשליטת IR הנפוצה בהרבה - הוא יותר ממספיק למה שרוב האנשים מחפשים ורוצים במוצר כזה וכל אלו שטוענים שהוא ‘חזק יותר’ פשוט רוצים שתקנו דרכם במחיר גבוה יותר. זו הנקודה המאוד פשוטה כאן.

האמת שקראתי שוב את התגובה שלך והתעצבנתי מאוד (לא יודע למה לא התעצבנתי קודם).
זה לא בושה לא לדעת, זה בסדר גמור.
מי זה “משווקים” ומי זה “המתחרים שלנו” ואת מי זה מעניין? אני צרכן פרטי ולא קשור לאף חברה.
אם הייתי מקשיב (רק) לך, הייתי רוכש מוצר לא נכון לצרכים שלי ולבסוף מוציא עוד יותר כסף.
בקיצור, חשוב שאנשים יידעו את כל האופציות, מה כל מוצר נותן ואז יבצעו את הרכישה המתאימה להם ביותר.
וקח איזה רגיעון, אתה נשמע לי קצת עצבני ולחוץ.
חג שמח!

אוקיי…אז בוא נסכם - התעצבנת מאוד אחרי שקראת שוב ולא יודע למה לא התעצבנת קודם, אבל אני זה שצריך לקחת רגיעון. אחלה.
היית קונה מוצר לא מתאים? למה בדיוק? רשום בדיוק מה הדגם הזה עושה ומה הדגם מיני עושה. יש גם סקירה מפורטת ומדריך מצורף. אז איך בדיוק היית קונה דווקא את הדגם שלא מתאים לך?
אם יש לך מוצר עם RF אז היית בוחר בדגם עם הRF לא? לפחות זה מה שההגיון שלי אומר אחרי שוט רגיעון.
מה קשור שאתה ‘צרכן פרטי’ ולא חברה אגב?
אולי קשה לך להפנים ולקורא שחור על לבן שיש 2 דגמים - אחד שעולה שליש ומתאים לרוב האנשים ואחד עם RF שמתאים למעט מהאנשים. זה הכל. הפוסט מדבר על כך שמשווקים את הדגם עם הRF כדגם חזק ועדיף - כשבפועל רוב האנשים לא צריכים אותו (גם אם אדוני כן). די פשוט לא?
אפשר להעריך את זה שיש משווקים שאומרים ללקוחות - אתה לא צריך כזה יקר, חבל על הכסף שלך, ויש כאלו שאומרים תקנה את ה’הכי חזק! זה גם RF!’ כשבפועל רובם לא צריכים את זה בכלל. מי שכן - לבריאות! כאמור יכול לקנות כאן עם השוואת מחירים וקופונים ופירוט מלא.
ואיזה חג בכלל? הקריסמס?
ג’יזס.

תגובה מאת: מוטי
אני חושב שעם ה RF אפשר גם לשלוט על שער החניה …

וזה רלוונטי כי?..

מאוד לא בטוח. כל שער פועל בתדר אחר. בניגוד לIR שיש דבר כזה באמת שלט אוניברסלי, בRF זה יותר מורכב וכל מקרה לגופו.