BroadLink RM Mini3

מוצר מצויין, שלט אוניברסלי ובית חכם בגרושים!
שימו :heart: שבניגוד לדגם הגדול, דגם זה אינו כולל גם שליטת RF שהיא מאוד נדירה, לרוב רובם של האנשים אין אותה בבית (לפעמים מיועד לתריסים חשמליים למשל). לעומת זאת רוב השלטים בבית (טלוויזיה, מערכות סאונד, סטרימרים כולל xiaomi mi box, מזגנים ועוד ועוד) עובדים על טכנולוגית IR ולכן לרובנו חבל לרכוש את הדגם הגדול, אלא להסתפק בדגם הזה
סקירה מלאה: https://www.glouds.com/שלט-אוניברסלי-ובית-חכם-בלי-דמי-מנוי/

רכשתי שלוש מכשרים BroadLink RM Mini3 אין ספק הסקירה שלך ממש טובה.
ורציתי לדעת אייך אני מלמד את השלטים שלי.לא ממש היצלחתי.שלטים שהיו זמנים ברשת כן עבודו.שלטים שאני הייתי צריך לשדך לא החך לי אודה לך אם תתן לי הסבר תודה.

כשאתה מגדיר שלט חדש באפליקציה, נניח בחרת להגדיר טלוויזיה שאיננה מוכרת לאפליקציה וצריך ללמד אותה, אז פעם ראשונה שתלחץ על כל כפתור (ווליום, ערוצים, הדלקה כיבוי… כל כפתור שתרצה) האפליקציה תצפה ממך ללמד אותה מה הכפתור הזה עושה, ואז פשוט מאוד לוקחים את השלט המקורי ומכוונים אותו לrm mini3 ולוחצים בשלט על הכפתור התואם לזה שלחצת באפליקציה. מרגע הזה, הכפתור נלמד. המשך לשאר הכפתורים…

המוצר המושלם לבית החכם. עולה גורשים ומאפשר לשלוט בכל מכשיר שעובד על אינפרא אדום באמצעות האפליקציה והפלוס הענקי זה שהוא עובד גם עם אלקסה. הסוף לעשרות השלטים בחדר… שלט אחד ששולט על הכל. ממליץ בחום! האפליקציה מאוד נוחה ואפשר להגדיר סצנות שבהן שולטים בכמה מכשירים ביחד. לדוגמה סצנת סרט שבה המכשיר מדליק את המקרן, מעביר ערוץ לאיזה ערוץ שתגידו לו ביס ומפעיל את המזגן.
הוא יודע ללמוד כל שלט שעובד על IR.
מוצר מצויין ממליץ בחום!