הגרלת רחפן AOSENMA CG035 בשווי 700 ש"ח

פורסם ב: https://zuzu.deals/הגרלת-רחפן-aosenma-cg035/

איך משתתפים?

1. נכנסים לפורום שלנו, לקטגורית "קניתי!" בקישור הזה: https://zuzu.chat/c/buy
  2. פותחים פוסט על משהו שקניתם לאחרונה. לא יזיק גם לרשום אם הייתם מרוצים או שהתאכזבתם? אנשים גם ישמחו לדעת כמה שילמתם וכמה יצא לכם המכס..
  3. זהו! אתם בהגרלה!

אותיות קטנות

• מותנה ברישום אמיתי (בבקשה בלי מייל חד פעמי... אנחנו קהילה פה)
  • מותנה במינימום 50 משתתפים
  • במידה ומישהו פתח פוסט על מוצר שאתם חשבתם עליו, אפשר פשוט להגיב שם זה גם מכניס אותכם להגרלה! לא חייבים לפתוח שרשור חדש.
  • עדכון: הגענו למספר משתתפים נדרש!! כל הכבוד לקהילה המדהימה שלנו! ההגרלה נקבעה ליום חמישי 6/12/2018 בשעה 22:00

מה הפרס?

רחפן איכותי מונחה GPS מדגם AOSENMA CG035 בצבע לבן

(אם אי פעם תצטרכו, אפשר לקנות חלקי חילוף)

בהצלחה לכל המשתתפים :slight_smile:

תגובה מאת: הסולידי
אף פעם לא אבין את הדחף של האנשים להשתתף בהגרלה עם סיוכוים אפסיים (1/50 ומטה) כאשר הם באים לעודד אותם לבצע קניות שאותם הם לא צריכים. לא פלא שרוב עם ישראל בחובות

תגובה מאת: המופתע
יא מצחיק אנשים ממלאים פיס ולוטו כל יום עם סיכוי של 1 ל1000000 לזכות. סיכוי של 1 ל50 זה מדהים במיוחד שלא מבקשים כלום, אפילו לא אגורה! רק לרשום על משהו שפעם קנית.

ואני אף פעם לא אבין את הדחף של טרולים ‘סולידיים’ לבזבז את זמנם בתגובות שליליות חסרות טעם.
אולי תעלה בדעתך שיש אנשים שקנו מוצר (שהם צריכים ורוצים…תתפלא אבל יש לאנשים קצת שכל להחליט לבד גם בלעדיך ושום ‘עידוד’ לא ישנה את זה) ורוצים, סתם רעיון פרוע ותלוש אבל תזרום איתי רגע - לעזור, לשתף ולתרום מהמציאה/ניסיון שלהם. הפרס הוא רק בונוס וגם לא צריך להוציא כאן אגורה - רק לשתף מה קנית/ממליץ עליו/לא ממליץ עליו ולמה.
נסה קצת לראות את העולם (וגם האינטרנט) קצת יותר חיובי ואולי תבין את ה’דחף’ המוזר הזה קצת יותר.

תגובה מאת: הסולידי
לוטו זה מס לעניים. ההגרלה הזאת סבבה, התכוונתי להגרלות שבקבוצות האחרות, סטייל, תקנה משהו סיני שאתה לא צריך דרך הלינק שלנו, נרויח עליך עמלות ואת הריבית על המינוס אתה תשלם.

הכל לגיטימי. אני מבטיח לך שאנחנו חוסכים לאנשים הרבה יותר ממה שאנחנו מעודדים אותם להוציא. ובמקרים אחרים מאפשרים לאנשים להנות מטכנולוגיות שלא היו יכולים להרשות לעצמם אחרת. אתה צודק בכך שלא צריך לעודד צריכה מיותרת ובזבזנות ואנחנו חוזרים ואומרים את זה. לא עובר שבוע בלי שאנחנו מנסים לשכנע מישהו לקחת דגם קצת יותר זול ממה שהוא שם עליו עין כי הוא לא באמת צריך את כל הביצועים של הדגם היקר.

בדיוק. אני לא מבין מה אנשים מתלוננים על הגרלה שהיא חינם והסיכוי 1/50 . מה יכול להיות טוב יותר ?
אני דווקא אוהב לשתף על דברים שקניתי.
ועל מוצרים גרועים אף פעם לא נעים לי להרוס למישהו פרנסה. שבדיוק עולה קישור שלו לקניה.
כאן המקום היחיד (לדעתי) שבאמת מעודדים גם דברים כאלה. וזה מראה על יושרם של המנהלים.

אז יאללה… תנו חיוך.
היום יום הולדת (אי אפשר סמיילי? )
עופר

הצטרפתי להגרלה, הזוי אגב שמישהו קרה פה לתגובות אפסיים כשמדובר ב 1\50 חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

תגובה מאת: N
מתי ההגרלה תהיה?
לדעתי רעיון מבורך ואחלה דרך להניע את התהליך של ביקורות על מוצרים מהקהילה.

צדיק חיובי בסדום!
ממתי כולם נהיו כאלו שליליים באינטרנט שגם פרסים בחינם לא באים להם טוב בעין?
כל מילה בסלע עופר! שיהיה במזל טוב ובטח שמגיע סמיילי!

ההגרלה ביום חמישי ב 22:00

מזל טוב לזוכה!!!