אמזון פריים דיי 2020 - המדריך המלא לפריים דיי! (+ 100$ במתנה!)

פורסם ב: 

2020 PRIME DAY הכלים שלנו לקניה חכמה כל השנה! כל הדילים, כל המדריכים, כל הטיפים, הפורום, הקופונים והשוואת מחירים נרחבת לכל המוצרים המובילים במקום אחד, עכשיו גם בנייד ובדפדפן! ערוץ טלגרם! רובו זוזו – תוסף הכרום! האפליציה של צדק צרכני! תנו לנו למצוא לכם את המחיר הכי טוב ברשת ולהציג לכם קופונים מעולים על המקום! תוסף…

ידוע אם יהיה דיל על המחשב הנייד Lenovo Flex 5 (AMD 4500U)?
נכון לעכשיו הוא בסביבות 3350 ש’'ח…

אלעד, האם באמזון יש אופציה לתשלומים? בכל הקניות שלי באינטרנט, אם זה בAliexpress, Banggood או אחרים לא זכור לי שנתקלתי באופציה לתשלום בתשלומים.

כי אלו עסקאות מול חו"ל, מט"ח וכו’. תשלומים זה מסובך במקרים כאלו. הפתרון הקל? דרך כרטיס האשראי! אפשר לחלק בקרדיט ואפשר להצטרף לכרטיסי אשראי עם מועד חיוב דחוי/סכום קבוע מידי חודש וחלוקה אוטומטית של החיוב.

עשיתי אתמול רשימה של 26 מוצרים שחשבתי לרכוש (במידה ואכן יהיו הנחות משמעותיות). 23 מתוכם באמזון גרמניה (אחרי שנרשמתי לPrime) ו3 באמזון ארה"ב (גם אחרי הרשמה לPrime). דאגתי שכל המוצרים יהיו עם הסימון PRIME לידם כי חשבתי שאלו הבחירות עם הסיכוי הכי גבוה להורדת מחירים.

מתוך 26 מוצרים - לא ירד אפילו סנט אחד - באף מוצר.

• יכול להיות שהיו לי ציפיות גבוהות מידי מיום “חג” זה?

• והאם יש טעם לחכות או שאם המחירים של המוצרים הספציפיים האלו לא ירדו עד עכשיו הם כבר לא ירדו בהמשך ה"חג"?

תנקס.

עיקר ההנחות הן באמזון ארה"ב (וחלק באמזון אנגליה). מכיוון שאמזון מחשבים את ההנחה בדיעבד, כך שאנו משלמים יותר מיסים ממה שנשלם ביום מבצע רגיל בו מקוזז קודם המע"מ המקומי באירופה, בנוסף למחירי משלוח שטיפסו מאוד בשנה האחרונה, מוציא מהמשחק את רוב הדילים של אמזון אירופה. אם תיכנס עכשיו לדילים בזוזו דילס לעומת זאת, תמצאו עשרות מבצעים במחירים - נדירים! (מאמזון ארה"ב וישראל!)

השואב אבק לרכב ב19.90$ לא הולך:

עדכון חשוב!

המשלוח למנוי פריים הוא באמת יומיים בלבד??

הי אלעד
רכשתי בהמלצתך את הגיפט קארד של אמזון בסך 40$ ולא קיבלתי מאמזון שום זיכוי ל10$ נוספים כמו שהיה צריך להיות. איך אני בודק למה זה לא הגיע?