חזר! דיל קודח! סט קומבו – 2 מברגות-מקדחות רוטטות/אימפקט 12V של בוש עם 2 סוללות – רק ב466 ש"ח!

$130.35

פורסם ב: 

דיל קודח! סט קומבו – 2 מברגות-מקדחות 12V של בוש עם 2 סוללות – רק ב466ש"ח! Bosch 12-Volt

סדרה כחולה!

חשוב!
הוסיפו את הביט הזה לעגלה

וביחד תקבלו הנחה חסרת תקדים! רק 130.35$ כולל מיסים ומשלוח!

שימו לב כי הכלים תואמים לחשמל אמריקאי – 110V, לכן יש להשתמש במטען תואם 220V בלבד (או להמיר אצל חשמלאי/להשתמש בממיר מתח – כ50-100 ש"ח ברוב חנויות החשמל). או לרכוש מטען חלופי. באליאקספרס מטענים תואמים בזול – כ12-18$ בממוצע.

לשלם בדולרים.

• POWER: This Bosch drill kit includes a powerful 12-volt drill driver with up to 1, 300 RPM and a 12-volt driver with up to 2, 600 RPM
  • COMPACT: The lightweight design of the PS31-2A drill-driver is ideal for easy handling in overhead operations and tight spaces and the PS41-2A impact driver offers the precision of variable speed, a light body, and a short head length
  • CONTROL & VISIBILITY: The Bosch cordless drill is easy to handle in tight, narrow spaces, and three integrated LED lights mounted around the head of the driver enable high performance in low-light settings
  • DURABILITY: Robust and compact with lightweight design, the drill impact driver combo kit is built to last and backed by a three-year protection plan
  • CONVENIENT: Drill kit includes: 12V Max 3/8-Inch Drill Driver (PS31); 12V Max Impact Driver (PS41); 2 batteries, 30 minute charger and soft carrying case

• קניה ראשונה באתר? ראו המדריך המלא לקניה חכמה באמזון!
  • המחיר הרשום הינו המחיר הסופי בקופה במשלוח לישראל וכולל מיסים ומשלוח! לא תדרשו לתשלום נוסף.
  • מומלץ לבחור לשלם בקופה במטבע המקומי (דולר $) ולא בשקלים. שער ההמרה של אמזון לרוב גבוה משמעותית מזה של כרטיסי האשראי.
  • מומלץ לוודא כי המוצר נשלח או נמכר על ידי אמזון עצמה (Sold by/Shipped by Amazon)
  • זמן הגעה משוער מפורט בקופה.

אני לא מצליח להגיע למחיר שאתם אומרים. שני המוצרים בעגלה אבל זה יוצא משמעותית יותר

לפעמים זה קופץ למוכר אחר. שים לב שמופיע לך שנמכר ונשלח על ידי אמזון מתחת למחיר. אמור להופיע כ99$ לפני משלוח. זה הלינק הישיר -
https://tavi.ly/1f2e
אם עדיין לא נפתח נכון אז תלחץ כאן -

ותפתח רשימה עם מוכרים, הראשון צריך להיות אמזון ב99$. הוסף אותו ואת הביט לעגלה ותקבל את מחיר המבצע הנכון.

תודה רבה, עבד והוזמן.
האם אני יכול לבקש לינק למטען תואם באליאקספרס בבקשה?

המבצע היה רק לאתמול?

עדיין זמין. אם לא נפתח לך על 99$ פעל כפי שציינתי לעיל.

תודה רבה! ככה עבד לי…

שאלה כללית
מה הבדל בין סדרה כחולה לירוקה?

ידוע לך האם המטען הזה בטחותי? יש לו מנגנון של הפסקת טעינה לאחר הגעה ל100 אחוז?

היי, המחיר עכשיו 152 דולר… אני מפספס משהו?

לבדוק כפי שמוסבר בתגובה הקודמת

אני מאמין שחייב להיות מנגנון נגד התחממות/טעינת יתר כשמדובר בסוללות ליתיום.

בדקתי, זה 99 למקדחה, והוספתי ביט שונה ממה ששמת אבל גם של בוש וגם מאותו seller… זה תקף רק לביט ששמת בלינק?

יש דרך לאמת את זה?

מה שבטוח, שיש “מנגנון” נגד התחממות יתר בתוך הסוללות של בוש.

המרת מתח למטען BC330 לאלקטרונאי חובבן: https://www.eevblog.com/forum/repair/dremel-875-bosch-bc330-charger-pcb/