קופון 10$ מתנה בקניה מעל 60$ לאליאקספרס!

פורסם ב: https://zuzu.deals/קופון-10-מתנה-בקניה-מעל-60-לאליאקספרס/

איך מקבלים?

1. היכנסו לאליאקספרס והתחברו לחשבון שלכם.
  2. אם אתם גולשים מהנייד (לא האפליקציה של החנות אלא דפדפן, לחצו על הלינק הזה. אם אתם גולשים במחשב, העתיקו את הלינק הבא והדביקו בשורת הכתובת בדפדפן וליחצו אנטר: coupon.aliexpress.com/getCoupon.htm?p=z/QPY5F0TCfykZIgmJ3Vl/1cqUt/X4NhdoYmTQP3AFX1s2k4Z/H9Cw
  3. תהנו :-) לשימוש עד ה- 23.10 בקניה מעל 60$. בעיקרון מיועד למשתמשים חדשים, אך נבדק ועובד לכולם! כדאי למהר לפני שיגמר!

Reply by יוסי
מעתיק את הקישור ולא קורה כלום, נשאר העמוד הראשי של אלי ובקופונים אין קופון חדש,
מה עשיתי לא טוב?

Reply by nadir
לא עובד גם לי

Reply by מ
עובד אבל רק עד ה14.10

המבצע נגמר. מקווה שרובכם תפסתם!

Reply by שמוליק
אם המבצע נגמר, למה עדיין מפרסמים אותו? שאני נכנס למבצע מהקישור שלך, רואה דבר ראשון בתגובות שהמבצע נגמר. לתת לי

שמוליק היקר,
זה די פשוט, אם לא מתאים לך - תצא. הייתי שמח לעדכן כל דיל וקופון בזמן אמת מתי הוא נגמר ולא חלילה לגרום לך לקליק מיותר על העכבר, אבל זה טבעה של הרשת ועוד יותר באתר דילים - יש מבצעים שמחזיקים חודש ויש שנגמרים תוך דקות. יש שמתחדשים אחרי יום ויש שלא.
ככה זה.
אם אתה מוכן לממן לנו צוות עובדים שיעבור כל לינק ודיל ויוודא אם עובד ויעדכן את האתרים, הקבוצות, הערוצים וכו' - יותר מנשמח!
אשלח לך פרטי בנק בפרטי להעברה.
אם הסידור הזה פחות מתאים לך, אז אתה יכול פשוט להנות משלל הדילים שאנחנו מעלים כאן מידי יום לרווחת כולם וש99.99% מהגולשים נהנים מהם, מספיקים לתפוס, ואפילו כשלא - יודעים אפילו לומר תודה במקום רק לדרוש.
בהצלחה במבצע הבא.

אני לא משתמש חדש, השתמשתי בקופון היום וההזמנה שלי בוטלה עם ההסבר:
We can't process your order at this time due to potential security reasons. All payments made (except fees and charges made to third parties) will be returned to your account. Please double check if any suspicious activity has occurred and try to place the order again.

זה רק אצלי או שעוד אנשים חוו את זה?